Kolejny faul w ataku. Tym razem po głowie dostał Krychowiak.

23
27
31
90+3'

Ej, no panowie! Znowu kociołek pod naszą bramką. To tylko Walia! To nie Arabia, ani nie Argentyna!

45
132
30
13
49
90+2'
23
90+3'
54
35
22
22
68
90+2'

Bale krzyczy na sędziego, że na komunię nie dostał zegarka. Co zrobić.

29
100
13
8
13
90+2'

Przepychanki na murawie. - Po co to komu? - pyta klasyk.

37
54
20
12
23
90+2'

Strzelał Bale, piłka trafiła w poprzeczkę!

88
42
42
17
18
90+1'

Jeszcze Walia, płaski strzał, ale Kiwior ponownie świetnie w defensywie.

85
28
15
13
18
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

35
22
20
28
83
90'
88'

Bereszyński musiał faulować. Decyzja musiała być jedna.

36
30
27
20
51
86'

I znowu pan Wojciech zatrzymał rywala! Trochę czujność traci nasza defensywa.

83
28
14
12
27
86'

James uciekł Bereszyńskiemu, ale Szczęsny jest niczym jego ojciec przed laty w Genui! Klasa TOP!

79
42
13
7
14
85'
9
84'

Kontra Polaków, ale Lewandowski nie zdołał dośrodkować. Po chwili piłka wycofała aż do Szczęsnego.

11
14
19
6
11
82'
82'

Zalewski uderzył z 19. metrów. Pomylił się o metr.

21
26
11
8
5
82'

Staramy się długo rozgrywać swoje akcje. Trochę z problemami, ale większe mają Walijczycy.

27
34
9
7
15
81'

Piątek walczy w niedzielę. Pan Sobota w niedzielę ogląda w telewizji Piątka.

17
71
9
12
12
80'

Mądrze gramy, dobrze się ustawiamy, w bardzo wielu momentach nie pozwalamy rywalom na wiele. W Katarze już się boją!

25
128
12
7
7
78'

Tutaj jeszcze nic nie jest pewne. Jeden gol może zmienić wszystko. Do końca szalenie daleko. To szalenie ważne w tym trochę szalonym już meczu.

19
37
13
9
9
77'

Jamesa dogrywał, piłka wszystkich minęła, Szczęsny zdołał ją efektownie odbić na koner!

35
17
12
9
8
77'

Dogranie strzał, ale piłkę zablokował jeden z Walijczyków. Było blisko drugiego trafienia.

44
24
8
18
9
75'

Lewandowski do rywala, który go powalił. - Ey, men! MEN! MAN! Deds faul! - Łot - zapytał Walijczyk.

22
69
11
9
15
75'

Trochę dziwne decyzje Żurkowskiego. Padł, złapał piłkę w ręce. Sędzia odgwizdał... rękę. Polak zaczął mu wymachiwać.

4
41
13
7
10
74'

Aj! Ależ Kiwior pacnął na murawę z metra. Nasz obrońca odczuł upadek, ale już się pozbierał.

9
14
12
4
9
73'

- %^%*^&%*^*&% - to Walijczyk do kolegów z obrony.

8
56
6
3
3
72'
5
11
6
4
7
71'

Już byliśmy w polu karnym Walijczyków, jednak zabrakło uderzenia. A można był z dużego palca kropnąć.

15
34
10
6
7
70'

Co zostało Walijczykom? Ambicja i tyle. W i ten sposób starają się coś zdziałać. Wielu się udawało, wielu poległo. Jak będzie tym razem?

11
29
8
9
7
69'

Levitt z woleja z ok. 17 metrów. Piłka rzeczywiście lewitowała. 100 metrów od bramki.

14
50
6
5
5
67'

Kontra Polaków, Lewandowski "zewniakiem" do Piątka, ten jednak nie był w stanie z tego zbyt wiele wyciągnąć.

24
23
10
7
18
65'

Johnson wpadł w pole karne, dośrodkował, a może strzelał. Postraszył skowronki w okolicach.

12
56
8
7
7
64'

Z ławki gospodarzy słychać już tylko jedno: NA CHAOS, BOYS! NA CHAOS!

14
32
9
7
8
64'
64'

Spokojnie, zwalniamy tempo. - Nie wyrywnie - jeden z naszych do Walijczyka.

13
22
6
4
6
63'

Walijczycy przyspieszyli. Oni teraz grają o spadek, jak mawia pan Franz.

15
11
9
4
7
62'

Powtórki pokazały, Czesław Michniewicz po bramce krzyknął: JEEEEEST! My również!

58
40
12
8
17
60'

A teraz Johnson płasko uderzył z pola karnego. Szczęsny znowu coś obronił! Brawo!

62
39
7
6
10
59'
R. Norrington-Davies #17
4
6
2
2
5
59'

Idealny moment do zdobycia gola. Gospodarze w dwa kwadranse muszą zdobyć dwa gole. Niby możliwie, ale miejmy nadzieję, że tylko w terorii.

22
25
8
10
9
57'

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Robert Lewandowski. Utrzymanie coraz bliżej! Kiwior w pole karne do Lewandowskiego, który odegrał z pierwszej piłki do Świderskiego. Nasz napastnik w sytuacji sam na sam pewnie do siatki! 0:1!

453
162
41
28
38
54'

Nie zamierzamy bawić się w murarzy, sami szukamy premierowego gola. Walia stara się atakować, ale niewiele gospodarzom wychodzi w ofensywie.

47
19
8
9
13
52'

Zalewski ruszyła lewą stroną, ale boisko mu się skończyło. Od bramki Walijczycy.

22
54
21
11
19
51'

Glik przepchnął rywala, który odegrał się Polakowi i kopnął naszego obrońcę w twarz. James się owy delikwent zwie. Zapamiętamy!

30
28
10
5
23
50'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Bednarek, ale nie dał rady dobrze uderzyć głową. Szkoda.

16
8
9
10
7
48'

Ostro zaatakowany przez rywala został Bereszyński. Sędzia w niedzielę jest sprawiedliwym człowiekiem.

29
18
5
4
5
47'

Próba Polaków zatrzymana. Sędzia dostrzegł spalonego.

komentarz

Za nami 1. połowa. Na razie bez goli. Mogliśmy prowadzić, ale mogliśmy przegrywać. Nie umniejszając, z taką grą do Kataru nie ma co lecieć.

213
111
28
27
32
45+3'

Dobrze Szczęsny na przedpolu. Polak uprzedził Bale'a.

58
25
10
8
14
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

22
13
11
13
17
44'

Chcemy dowieźć remis do przerwy. Walia stara się coś zdziałać, ale niewiele gospodarzom wychodzi z przodu.

26
31
14
14
23
42'

Kolejny raz ostro zaatakowany Lewandowski. Tym razem kartka w dłoni pana sędziego.

Walia
49
21
10
14
22
41'

Wracamy z bardzo dalekiej podróży! Johnson uderzył sprzed pola karnego, piłka jeszcze odbiła się od jednego z jego partnerów i tuż obok słupka wyszła na aut!

27
21
10
7
22
40'

Strata Walijczyków, dość niemrawy w niedzielę Lewandowski do Zielińskiego, który uderzył z ok. 18 metrów. Bramkarz obronił, ale znowu miał problemy.

25
24
11
7
18
39'

Wayne Hennessey tak przyjmował piłkę, że musiał ją gonić i dogonił już na linii!

8
41
9
6
7
39'

W prosty sposób Krychowiakowi w polu karnym uciekł Bale. Na szczęście... Szczęsny uratował drużynę.

34
37
12
10
28
38'

Szału na boisku nie ma. Gra toczy się w środku pola. Niewiele dzieje się pod bramkami.

14
23
13
8
19
35'

Faul taktyczny w środka pola i decyzja mogła być tylko jedna.

40
120
27
16
66
32'

Kontra Walijczyków, po dość przypadkowym wybiciu piłki. Na bramkę biegł James, Szczęsny w końcu coś obronił! Po chwili bramkarz nogą przeciął dogranie Walijczyka!

69
44
8
6
16
31'

A teraz Roberts dostał po głowie. Sędzia faulu nie odgwizdał. I słusznie. Walijczyk zderzył się z Lewandowskim i złapał się za głowę, która nie ucierpiała. Może to migrena?

38
104
11
9
11
30'

Zalewski w naszym polu karnym ostro zaatakowanym przez Robertsa. Wściekli na sędziego są Walijczycy.

18
26
19
6
17
27'

Polacy długo rozgrywali akcję pod polem karnym gospodarzy. Naszym brakowało zdecydowania i ostatecznie wszystko zakończyło się bez uderzenia.

23
30
19
20
42
25'

Było groźnie! Zieliński dośrodkował z rzutu wolnego, uderzał Kiwior, ale w zasięgu rąk bramkarza!

50
31
16
11
18
24'

A teraz w twarz otrzymał Lewandowski. Co ta Walia? Sporty pomyliła?

27
74
24
12
33
24'

Trochę schłodziliśmy nagrzane głowy Walijczyków. Nie daliśmy się wciągnąć w kuksańce, mamy plan na mecz. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.

17
33
10
4
7
22'

Atak pozycyjny Polaków. W końcu za plecy obrońców zagrał Bednarek. Bereszyński nie mógł dojść do piłki.

21
46
10
13
17
21'

Szczęsny złapał piłkę. Nikogo nie pobił, nie szturchnął i co najważniejsze, błędu nie popełnił.

35
105
7
5
8
20'

Zalewski dostał po twarzy. Zieliński upomniał rywala. Jak sędzia mógł tego nie zauważyć? "Plaskacza" było słychać aż nad Wisłą.

15
101
10
10
16
19'

Święta Tereso... Żurkowski mknął na bramkę, ale zabrakło wszystkiego. Szybkości, techniki, odwagi.

15
113
14
9
12
18'

A teraz "miękki" faul Lewandowskiego. Sędzia już pokazał, że gwiżdże wszystko. Niczym czajnik.

19
72
10
7
8
17'

Przyostrzył Bale, którym zameldował się Glikowi. Polak odczuł starcie, bo uśmiech ma niezbyt wyraźny.

10
20
18
9
15
16'

Aptekarski sędzia. Dla nas to lepiej, bo gwiżdże każde szturchnięcie. Miejscowych może to irytować.

22
33
7
6
8
15'

Złe dogranie gospodarzy z rzutu rożnego. Piłka opuściła boisko.

27
16
6
8
13
15'

Johnson zaatakował prawą stroną, ale zatrzymał go Kiwior. Będzie korner.

20
15
14
5
8
13'

Przeszczęśliwi Walijczycy, wszystko przez to, że Lewandowskiemu piłka odskoczyła. Ależ oni niewiele potrzebują do ekstazy.

15
62
9
7
15
13'

Świderski pchnięty przez rywala. Sędzia odgwizdał faul, co nie podoba się miejscowym.

33
11
12
8
7
11'

Czytelnicy pytają czy będzie "Rolnik szuka żony"? Nie będzie. Będzie za to serial z audiotele: Polska szuka utrzymania.

29
101
10
5
13
10'

Skrobnięty przez rywala został Zieliński. Sędzia faulu nie odgwizdał, ale Polak ucierpiał. W końcu wstał.

8
23
11
6
21
9'

Mecz przeniósł się w okolice środka pola. Jednak Walijczycy cały czas przy piłce.

10
16
12
5
9
7'

Wayne Hennessey interweniował na przedpolu, ale tak nieudolnie, że piłkę wypuścił. Błąd jednak naprawił.

14
24
14
8
15
7'

Przekazano nam, że to tylko taktyka i mamy być spokojni, bo się nie znamy. Niech będzie. Inni wiedzą lepiej. Tymczasem do bramki Walijczyków daleko.

14
61
11
7
12
5'

Bronimy się. Oto nasza taktyka. Najlepszą obroną jest obrona? Panie Czesławie?

20
100
15
11
17
3'

Próba Polaków przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego. Czy był? Hmm...

10
28
11
6
23
2'

Nasi książęta trochę śnięci. Znowu. Walia ruszyła na Polaków.

20
108
9
9
12
1'

Pierwsza próba Walijczyków niezbyt udana. Piłka została wywalona na aut boczny.