Real Madryt na połowie graczy z Bilbao, ale nie potrafi zagrozić gospodarzom.

3
1
2
89'

Gol! Strzelił Alejandro Berenguer. A jednak Athletic! Strata Casemiro, po chwili piłka trafiła do Berenguera, a ten uderzył z ok. 15 metrów nie do obrony. 1:0!

22
7
3
6
8
87'

Real szuka gola, ale nie potrafi wykreować sobie dogodnej okazji.

1
1
84'

W końcówce Real Madryt ma więcej z gry, ale wiele wskazuje na to, że konieczna będzie dogrywka.

82'

Casemiro  wpadł w pole karne i z okolic narożnika pola bramkowego uderzył. Bramkarz zdołał odbić piłkę!

1
78'

Athletic Bilbao. Schodzi: Raul Garcia. Wchodzi: Nico Serrano.

wchodzi Wchodzi
Nico Serrano #33
schodzi Schodzi
76'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Eduardo Camavinga.

71'

Ponownie ożywili się gospodarze, także Real zaczyna szukać swoich szans.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Yuri Berchiche.

1
68'

Akcję prawą stroną przeprowadził Alejandro Berenguer, ale dogrywał zbyt mocno i nikt do piłki nie doszedł.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Oscar de Marcos.

1
63'

Spadło tempo meczu, Athletic już tak często nie zagraża bramce Realu Madryt.

60'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Isco.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
58'

Real wyprowadził kontrę, ale wszystko co dobre dla Królewskich zakończyło się przed polem karnym.

56'

Athletic cały czas z większą werwą, gospodarze wierzą w to, że są w stanie zadać cios Realowi Madryt. Goście? Są na boisku.

53'

Nie zmienia się obraz gry. Cały czas atakuje Athletic. Real nie kwapi się do ofensywy.

50'

Kolejne dogranie z lewej strony, główkował Raul Garcia. Pomylił się nieznacznie!

1
1
47'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony. Do piłki trzy metry przed bramką doszedł Inigo Martinez, ale uderzył ponad bramką!

czas Druga połowa
46'

Athletic Bilbao. Schodzi: Nico Williams. Wchodzi: Alejandro Berenguer.

Nico Williams #30
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
44'

Uraz mięśniowy Nico Williamsa i będzie konieczna zmiana.

1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Garcia.

41'

Po dograniu z rogu uderzał Dani Garcia, ale piłka poszybowała ponad bramką gości.

41'

Muniain do Williamsa, ten jednak po raz kolejny nie zdołał stworzyć zagrożenia pod bramką Realu. Dobrze w obronie zachował się Vazquez.

39'

Akcja Realu prawą stroną, ale dogranie Rodrygo zatrzymało się na bocznej siatce.

36'

Sporo walki w środku pola. Niestety niewiele dzieje się pod bramkami. Przed momentem uderzał Iker Muniain, ale w bramkę Realu Madryt nie trafił.

1
33'

Pokazał się Nico Williams, ale zawodnik Athletiku nie zdołał opanować piłki i uderzyć na bramkę Realu Madryt.

1
30'

Dwa kwadranse za nami. Cały czas aktywniejsi w ofensywie są zawodnicy z Bilbao. Real czeka. Na co?

27'

Pierwszy strzał Realu, do tego celny. Uderzał Rodrygo, ale przymierzył tam, gdzie stał bramkarz.

1
1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos.

Real Madryt
23'

Sześć uderzeń gospodarzy, z czego jeden celny. Goście na razie bez zagrożenia pod bramką Athletiku.

21'

Jak na razie posiadanie piłki po 50%. Jednak Real jeszcze nie zagroził zawodnikom z Bilbao.

18'

Real Madryt cały czas ma problem. Gospodarze są dobrze dysponowani, gracze gości niewiele potrafią póki co zdziałać.

1
1
2
15'

Kwadrans za nami. Realu Madryt na razie na boisku nie widać. To gospodarze są aktywniejsi i szukają premierowego trafienia.

1
1
1
1
3
13'

Kolejny groźny atak Athleticu, strzał Daniego Garcii został jednak przyblokowany. Piłka nie poleciała w kierunku światła bramki.

1
1
10'

Dani Garcia huknął sprzed pola karnego. Thibaut Courtois efektownie sparował piłkę na rzut rożny.

2
1
1
1
2
9'

Wyjście Realu, zagranie do Alaby, ale ten na spalonym.

1
8'

Real Madryt nie spieszy się do ataku. Goście długo konstruują swoje akcje. Athletic stara się grać szybciej.

2
1
5'

Niewiele jak na razie dzieje się w polach karnych obu drużyn. Dość anemiczny początek w wykonaniu zespołów.

1
1
2'

Athletic od początku stara się narzucić swój styl gry. Real spokojnie, pewny siebie. Królewscy mają czas.