(0:0)
Zakończony
Albania
komentarz

Hiszpanie prowadzili, rywale niespodziewanie wyrównali, ale w 90. minucie Dani Olmo zdobył gola na wagę wygranej gospodarzy.

90+3'

Albanii nie będzie już raczej stać na to, aby raz jeszcze podnieść się.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Gol! Strzelił Dani Olmo. A jednak Hiszpania! Pięknym strzałem z ok. 15 metrów w samo okienko popisał się Olmo. 2:1!

Hiszpania
1
1
87'

Przed szansą Alba, ale wcześniej był na spalonym.

85'

Gol! Strzelił Myrto Uzuni. Zagranie za plecy obrońców. Pau Torres chciał podawać do bramkarza, ale trafił w głowę Uzuniego. Rezerwowy po chwili zaskoczony utonął w objęciach kolegów. Piłka wtoczyła się do bramki! 1:1!

Myrto Uzuni #11
Albania
1
1
84'

Albania. Schodzi: Ivan Balliu. Wchodzi: Odise Roshi.

83'

Hiszpanie nie pozwalają na zbyt wiele gościom. Mają mecz pod kontrolą.

81'

Albańczycy starają się wyżej atakować rywala. Hiszpanie długo rozgrywają swoje akcje.

78'

Albania. Schodzi: Qazim Laci. Wchodzi: Kristjan Asllani.

wchodzi Wchodzi
Kristjan Asllani #19
schodzi Schodzi
Qazim Laci #13
1
77'

Mógł być remis, ale Laci źle przyjął piłkę i już nie zdołał oddać groźnego strzału.

75'

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Yeremy Pino. Jednak Hiszpanie zrobili swoje! Prostopadłe zagranie Pino, a Torres w sytuacji sam na sam do siatki. 1:0!

Hiszpania
Asysta:
Yeremy Pino #19
1
1
75'

Strzał Pino, piłkę trącił Torres, ale bramkarz gości jest czujny! Zdołał odbić piłkę.

74'

Wścieka się selekcjoner reprezentacji Albanii. Gościom w dwóch momentach zabrakło spokoju, a mogli ukłuć gospodarzy!

71'

Hiszpania. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Yeremy Pino.

69'

Minuty płyną. Hiszpanie niewiele robią, aby zdobyć gola. Akcje gospodarzy cały czas są przewidywalne.

66'

Gra przeniosła się do środka pola. Hiszpanie utrzymują się przy piłce, jednak niewiele z tego wynika.