(3:1)
Zakończony
Dania
90+5'

Pierre-Emile Hoejberg głową wpakował piłkę do siatki, jednak sędzia dopatrzył się faulu. Nie ma gola.

90+4'

Selekcjoner gości ma powody do zmartwień. W trakcie spotkania kontuzji nabawili się Thomas Delaney, Yussuf Poulsen, Alexander Bah oraz Joakim Maehle.

90+2'

Andreas Skov Olsen wypracował sobie okazję. Skrzydłowy zszedł do lewej nogi i uderzył na bramkę. Golkiper gospodarzy nie dał się zaskoczyć.

90'

Sędzia doliczył aż sześć minut.

89'

Kasper Hjulmand wykorzystał już wszystkie zmiany. Joakim Maehle zszedł do szatni i Duńczycy muszą radzić sobie w osłabieniu.

85'

Denzel Dumfries już podniósł się z murawy. Joakim Maehle prawdopodobnie nie będzie w stanie kontynuować gry.

83'

To wyglądało niebezpiecznie. Joakim Maehle i Denzel Dumfries zderzyli się głowami. Mamy przerwę w grze.

81'

Podopieczni Kaspera Hjulmanda polują na bramkę kontaktową. Reprezentanci Holandii starają się opóźniać grę.

79'

Steven Berghuis ponownie spróbował swoich sił. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

77'
77'

Holandia. Schodzi: Nathan Ake. Wchodzi: Tyrell Malacia.

76'

Louis van Gaal da odpocząć podstawowym zawodnikiem. Selekcjoner Holendrów przygotowuje potrójną zmianę.

74'

Christian Eriksen znowu dał próbkę swoich umiejętności! Po uderzeniu z dystansu piłka odbiła się od prawego słupka.

73'

Akcja za akcją. Rasmus Kristensen wstrzelił piłkę w pole karne, ale skuteczną interwencją popisał się Mark Flekken.

71'

Gol! Strzelił Steven Bergwijn. Asystował mu Frenkie de Jong.

Ależ bramka! Gospodarze wyprowadzili szybki kontratak, Frenkie de Jong przekazał piłkę Stevenowi Bergwijnowi i holenderski napastnik perfekcyjnie przymierzył.

70'

Reprezentacja Danii w natarciu. Akcja gości zakończyła się stratą Kaspera Dolberga, napastnik nie zdołał opanować piłki.

68'

Sytuacje bramkowe:

Holandia - 12

Dania - 4

66'

Andreas Skov Olsen zmarnował doskonałą sytuację. Skrzydłowy poradził sobie z Nathanem Ake i nie trafił w światło bramki.

64'

Rzuty rożne:

Holandia - 6

Dania - 1

62'

Memphis Depay ośmieszył Joachima Andersena i stanął oko w oko z Kasperem Schmeichelem. Bramkarz wygrał ten pojedynek.

60'

W drugiej połowie zawodnicy Louisa van Gaala opadli z sił. Z minuty na minutę rośnie przewaga Danii.

58'

Dania. Schodzi: Jonas Wind. Wchodzi: Kasper Dolberg.

57'

Christian Eriksen na długo zapamięta dzisiejszy mecz.

55'

Reprezentacja Danii przejęła inicjatywę po zmianie stron. Holendrzy mają ogromne problemy w defensywie.

53'

Steven Berghuis miał przed sobą tylko bramkarza, ale nie wykorzystał tej szansy. Kasper Schmeichel interweniował nogami.

49'

Wciąż trudno w to uwierzyć. Christian Eriksen udowodnił, że jest w świetnej dyspozycji po powrocie do kadry narodowej.

2
2
1
47'

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Asystował mu Andreas Skov Olsen.

Co za historia! Po kilkudziesięciu sekundach Christian Eriksen zaznaczył swoją obecność na boisku. Fantastyczny strzał reprezentanta Danii.

46'

Dania. Schodzi: Alexander Bah. Wchodzi: Rasmus Kristensen.

wchodzi Wchodzi
Rasmus Kristensen #13
schodzi Schodzi
Alexander Bah #14
46'

Dania. Schodzi: Jesper Lindstroem. Wchodzi: Christian Eriksen.

Wyczekiwany powrót!

czas Druga połowa
komentarz

Na ten moment czekali kibice reprezentacji Danii. Christian Eriksen jest już gotowy przy linii bocznej.

1
45+2'

Holendrzy mają dwubramkową przewagę i czekają na gwizdek sędziego. Jak dotąd Dania oddała jeden celny strzał na bramkę.

45'

Arbiter przedłużył pierwszą połowę o trzy minuty.

43'

Goście są zamknięci na własnej połowie. W dalszym ciągu Holandia jest stroną przeważającą.

41'

Sędzia wstrzymał grę. Yussuf Poulsen od kilkudziesięciu sekund nie podnosi się z boiska, Kasper Hjulmand szykuje drugą zmianę.

39'

Mamy świetne widowisko w Amsterdamie. Reprezentacja Holandii jest o klasę lepsza od Danii.

37'

Gol! Strzelił Memphis Depay.

Memphis Depay wygrał pojedynek w Kasperem Schmeichelem! Pewne uderzenie w prawy dolny róg.

2
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Jannik Vestergaard.

36'

Sędzia bez zawahania wskazał na 11. metr. Steven Berghuis przewrócił się po wejściu Jannika Vestergaarda.

1
1
35'

Posiadanie piłki:

Holandia - 61 proc.

Dania - 39 proc.

33'

Po namyśle arbiter przerwał grę. Lekarze reprezentacji Danii już zaopiekowali się Alexandrem Bahem.

31'

Alexander Bah nabawił się kontuzji, pojawiła się krew. Sędzia Lawrence Visser jednak nie dopatrzył się przewinienia.

29'

Gol! Strzelił Nathan Ake. Asystował mu Steven Berghuis.

Trzecia bramka po strzale głową! Tym razem w roli asystenta wystąpił Steven Berghuis, a Nathan Ake sfinalizował całą akcję. Gospodarze ponownie na prowadzeniu.

28'

Drużyna Louisa van Gaala szuka drugiego gola. Steven Berghuis przedostał się w pole karne, lecz został zablokowany przez Victora Nelssona.

26'

Kolejna kontuzja. Denzel Dumfries ucierpiał po starciu z przeciwnikiem, jednak chce kontynuować grę.

24'

Thomas Delaney potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Wygląda na to, że duński pomocnik przedwcześnie opuści murawę.

22'

Szybki kontratak "Oranje". Steven Berghuis mocno uderzył z dystansu, ale Kasper Schmeichel zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

20'

Gol! Strzelił Jannik Vestergaard. Asystował mu Joakim Maehle.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź reprezentacji Danii. Joakim Maehle zacentrował z lewej strony do Jannika Vestergaarda, który wygrał pojedynek powietrzny. Pierwszy celny strzał i gol dla gości.

18'

Dla Stevena Bergwijna było to dopiero trzecie trafienie w narodowych barwach. Młody napastnik ma na koncie 17 występów.

16'

Gol! Strzelił Steven Bergwijn. Asystował mu Daley Blind.

Składna akcja miejscowych. Daley Blind ruszył lewą stroną boiska i celnie dośrodkował do Stevena Bergwijna. Piłkarz Tottenhamu Hotspur strzałem głową skierował piłkę do siatki.

15'

Gra układa się pod dyktando reprezentacji Holandii. Duńczycy mają spore problemy z utrzymaniem się przy piłce.

13'

Memphis Depay miał swoją szansę. Holender uderzył z ostrego kąta i trafił prosto w interweniującego bramkarza.

12'

To mógł być gol! Steven Bergwijn przełożył sobie piłkę na prawą nogę i próbował zaskoczyć Kaspera Schmeichela. Tylko rzut rożny.

10'

Memphis Depay napędza akcje gospodarzy. Holenderski napastnik rozdziela podania tuż przed polem karnym.

8'

Początek meczu ze wskazaniem na reprezentację Holandii. Podopieczni Louisa van Gaala zbliżają się do bramki Duńczyków.

4'

Virgil van Dijk zapędził się pod pole karne Danii i uderzył w kierunku bramki. Pewna interwencja Kaspera Schmeichela.

2'

Gospodarze już zagrozili bramce Danii. Frenkie de Jong celnie podał do Memphisa Depaya, a napastnik Barcelony strzelił nad poprzeczką.

2'

Znakomita atmosfera na Johan Cruyff ArenA w Amsterdamie. Holendrzy mogą liczyć na wsparcie swoich kibiców.

czas Start meczu
Kto wygra mecz?
Holandia
Dania
Będzie remis
20:40

Głównym rozjemcą będzie Lawrence Visser z Belgii.

20:37

Christian Eriksen uporał się z problemami zdrowotnymi i wszystko wskazuje na to, że pojawi się na murawie. Ofensywny pomocnik rozpocznie mecz na ławce rezerwowych gości.

1
20:35

Oto "jedenastka" Danii:

20:33

Tak wygląda skład gospodarzy:

20:32

Przed nami rywalizacja Holandii z Danią. Już wcześniej obie drużyny zagwarantowały sobie awans na mistrzostwa świata w Katarze. Mecz towarzyski rozpocznie się punktualnie o godz. 20:45.