Musiala drybluje, traci piłkę. Bayern robił akcję z pominięciem Lewandowskiego, a ten był cały czas wolny, niekryty.

3
2
1
87'

Czy Villarreal zabije mecz? Idzie kontra. Pedraza, ma dużo miejsca i strzela w trybuny... Wściekły Chukwueze, bo domagał się wystawienia piłki.

5
3
1
1
2
86'

Villarreal gra na czas, Bayernowi się spieszy. I w tym pośpiechu psuje kolejną akcję, wrzutkę złapał Rulli.

5
6
2
1
3
84'

Faul Suele w ataku, a już Coman zaczął tańczyć z piłką.

2
2
2
1
83'

Błąd Auriera, Lewandowski do strzału, ale nie zdążył, szybko poprawił się Aurier.

7
5
2
12
81'
78'

Bayern coś gra do przodu, ale bardzo niedokładnie. Nie może złapać rytmu przy tak naciskającym przeciwniku.

6
6
2
75'

Ależ wysoki pressing Villarreal. Bayern nie może wyjść z własnej połowy!

8
5
2
4
5
74'

Żółta kartka dla Unaia Emery'ego, trenera Villarrealu.

5
2
1
3
3
73'

Estupinan na głowę Danjumy, ale ten mija się z piłką! Davies na rzut rożny.

2
3
1
71'

Bayern. Schodzi: Benjamin Pavard. Wchodzi: Niklas Suele.

2
68'

Intensywny fragment spotkania mamy, bardzo otwarty mecz, dynamiczny.

5
1
3
1
1
68'

Comaaan, ale obok! Szukał okienka, strzał strącił Pau Torres na rzut rożny.

2
2
1
2
3
67'

Co za kontra Villarreal, piłkę na strzał ma Danjuma. Ale po co przekłada?! Powinien z pierwszej! Wszystko teraz psuje Holender, a mogło być 2:0.

2
2
1
2
2
66'

Davies strzela na raty i łapie to Rulli!

3
4
2
4
66'

Jeden rzut rożny Bayernu zepsuty, ale będzie drugi.

2
2
1
1
6
65'

A czekał wtedy Lewandowski na podanie...

3
1
1
65'

Fantastyczny rajd Musiali, robi sobie slalom między zawodnikami, ale nie mija tyczki w postaci Pau Torresa...

1
3
2
64'

Jeszcze Coman kręci, strzela, ale obok. DWUNASTY strzał Bayernu niecelny.

2
3
1
2
2
64'

Lewandowski uruchamia Musialę, ale jego strzał zablokowany w polu karnym.

2
2
1
1
4
63'

Katastrofalne zagranie Neuera, Moreno może lobować Z POŁOWY BOISKA! Leci piłka, kozłuje wieczność i... nie wpada do siatki. Neuer powinien być skarcony za to!

1
1
1
5
62'

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Leroy Sane.

#0
#0
2
1
62'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Leon Goretzka.

#0
#0
2
1
2
60'

Szybka odpowiedź Villarreal, Danjuma powstrzymany jednak w polu karnym.

1
2
1
1
59'

Sprytnie Coman, między obronę, ale palą akcję Lewandowski z Gnabrym...

2
2
1
4
57'

Szybka akcja Villarrealu, Danjuma na Moreno i w ostatniej chwili strzał Hiszpana blokuje Davies na wślizgu!

2
2
1
2
55'

Foyth powstrzymuje Lewandowskiego. Radzi sobie, jak chce z Daviesem... Trzeba wyróżnić Argentyńczyka dzisiaj.

2
2
2
3
1
53'

Uwaga, jest strzał i słupek ratuje Bayern! Bliski szczęścia był Lo Celso.

6
4
5
3
1
50'

Gnabry i... nie ma gola, nie sięga tego Mueller! A nawet gdyby sięgnął, nie byłoby uznanej bramki, Niemiec był na spalonym.

5
4
1
48'

Niezły strzał Daviesa, ale obok słupka.

2
3
1
1
2
47'

Villarreal poluje na 2:0. Fotyh centruje, ale za głęboko. Od razu Neuer gra na Lewandowskiego, ale piłka nie dociera do Polaka.

1
1
czas Druga połowa
45'

Bayern nadziewa się na kontrę. Jest Capoue, mija jednego, dwóch, trzech rywali, ale strzela niecelnie! Ale jest korner.

2
2
6
3
2
41'

UWAGA: Interwencja VAR i gol Coquelina anulowany! Był spalony. Szkoda samego trafienia, bo to był piękny centrostrzał, tak miękko zagrana piłka.

5
6
3
10
12
38'

Bayern jest mocno rozciągnięty, przez to musi wolno grać i łatwo gospodarzom o podwojenie pressingu w konkretnej strefie.

4
3
3
1
3
37'

Próba przyspieszenia na prawej stronie, ale tam Coman odbija się od obrony jak od ściany.

2
3
2
2
34'

Bayern szuka różnych wrzutek, ale świetnie to czyta Villarreal.

1
1
7
4
3
33'

Będzie odpowiedź natychmiastowa Bayernu? Nieee, Mueller pali dobrze zapowiadającą się akcję.

2
3
6
3
3
32'

Ostre dośrodkowanie Parejo, trąci to Foyth, ale nie nadąża Torres...

1
1
5
3
1
29'

Uwaga, Moreno, może być sam na sam, ale dopada do niego Pavard i wybija na rzut rożny! Upamecano był dużo wolniejszy.

1
2
4
2
2
28'

Hernandez z dystansu... Strzał typowo do statystyk.

1
1
4
1
2
27'

Bardzo mało Lewandowskiego dzisiaj... Aż wraca się po piłkę na własną połowę.

5
4
6
5
2
25'

Bayern ma problem z serią dokładnych podań, przez to nie tworzy takiego zagrożenia, jakie by chciał.

2
1
1
3
23'

Kimmich z dystansu, ale obok bramki.

2
9
3
6
2
21'

Faul Lewandowskiego w ataku. Gęsto broni Villarreal. Chociaż wcześniej wślizg Albiola na Sane - czysto, ale tak na styku. Milimetry zabrakły od pomyłki i sprokurowania rzutu karnego.

2
5
5
3
18'

Wysoko gra obrona Villarreal. Bayern ma problem z pograniem szybszej piłki.

5
3
2
4
15'

Jest centra, ale zła główka jednego z piłkarzy i spokojnie łapie Neuer. Bayern jednak nie rusza z kontrą, woli atak pozycyjny.

4
2
5
1
5
14'

Środek pola Villarreal gra bardzo sprawnie. Bayern ma problem, by przejąć inicjatywę. Rzut wolny dla gospodarzy blisko pola karnego.

3
2
4
1
7
12'

Rusza Bayern, Davies się nie przedarł w pole karne, chwilę potem Lewandowski stracił piłkę przy dryblingu.

5
7
6
8
7
10'

Villarreal chce iść za ciosem. Strzał Moreno zablokowany, ale gospodarza wciąż mają piłkę, poczuli krew.

9
3
4
9
8'

Gol! Strzelił Arnaut Danjuma. Asystował mu Dani Parejo. Płaskie zagranie z prawej strony do Parejo, ten gra jeszcze sprytniej. Zamiast strzela, podaje myląco do Danjumy na 6. metr, a ten z bliska oszukuje Neuera. Obrona Bayernu spektakularnie rozwiązana. Szok na Estadio de la Ceramica!

29
22
11
9
22
6'

Musiala zza pola karnego, zablokowany. Poprawka Pavarda ląduje na trybunach.

4
4
4
2
6
5'

Fantastycznie przedziera się Gnabry, gra do środka pola karnego, ale tam koledzy psują akcję.

3
2
3
2
3
4'

Ale Villarreal może grać z kontry. Teraz wypuszczony Capoue, ale wygrywa z nim pojedynek biegowy Upamecano i wybija na aut.

6
3
1
1
2
3'

Bayern szuka czegoś kombinacyjnego na lewej stronie, ale dość szybko zabrakło przestrzeni na takie granie. Villarreal będzie grał dziś defensywnie, szybko doskakiwał do skrzydłowych.

3
1
1
1
1'

Już rusza Bayern. Pędzi Coman prawą stroną, ale traci równowagę po starciu z rywalem i wypada z boiska razem z piłką.

2
2
3
czas Start meczu
20:56

Wychodzą z tunelu, hymn LM już przygrywa!

6
20:56

Miasto Villarreal zamieszkuje nieco ponad 50 tys. osób. Najbardziej słynie z produkcji płytek ceramicznych.

4
Kto wygra mecz?
Villarreal
Bayern
Będzie remis
20:46

Bayern jest niepokonany od prawie dwóch miesięcy. Z kolei Villarreal przegrał dwa ostatnie starcia w lidze.

2
1
20:46

Mecz będzie sędziował Anthony Taylor z Anglii.

2
1
1
20:45

W pierwszym składzie gości Robert Lewandowski!

2
1
20:45

Obie ekipy zagrają ze sobą pierwszy raz od 2011 r. Wtedy, w fazie grupowej LM, Bayern wygrał dwa razy - 2:0 na wyjeździe i 3:1 u siebie.

1
1
1
20:45

Nie można mówić, że to łatwy wyjazd dla Bayernu. W Hiszpanii nie boją się Lewandowskiego i twierdzą, że mają czym stracić. Jak będzie w rzeczywistości? Dobry wieczór, zapraszamy na ćwierćfinał Ligi Mistrzów Villarreal CF - Bayern Monachium!