Olympique Marsylia w półfinale Ligi Konferencji, tam zmierzy się z Feyenoordem Rotterdam.

Olympique utrzymuje się przy piłce. Do końca pozostało już niewiele.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

I znowu Mandanda! Bramkarz końcami palców wybił piłkę, sędzia jednak nakazał wznowić grę od bramki.

89'

Strzał rozpaczy Mitrity, Mandanda jest nie do pokonania!

86'

Kolejna próba PAOK-u, sędzia dostrzegł spalonego i przerwał grę.

83'

Rongier popełnił błąd, Colak znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak uderzył tuż obok słupka!

1
1
81'

Niewiele dzieje się pod bramką. Olympique cały czas ma wszystko pod kontrolą. PAOK nie będzie w stanie odmienić losów gry.

77'

PAOK Saloniki. Schodzi: Andrija Żivković. Wchodzi: Thomas Murg.

wchodzi Wchodzi
Thomas Murg #10
schodzi Schodzi
Andrija Żivković #14
78'

PAOK Saloniki. Schodzi: Diego Biseswar. Wchodzi: Stefan Schwab.

Diego Biseswar #21
75'

Strzał Payeta, piłka trafiła w nogę obrońcy, będzie rzut rożny.

70'

Mandanda po raz kolejny uratował Olympique! Strzelał Zivković, bramkarz popisał się refleksem!

1
1
68'

PAOK Saloniki. Schodzi: Vierinha. Wchodzi: Sidcley.

Sidcley #16
Vierinha #20
68'
66'

Żółtą kartkę otrzymał Douglas Augusto.

Douglas Augusto #8
65'

Rajd Mitrity, Rumun padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

63'

Idrissa Gueye trafiony łokciem przez rywala potrzebuje momentu, aby dojść do siebie.

komentarz

59'

Ingasson omal po raz kolejny nie wpakował piłki do własnej bramki.

58'

PAOK Saloniki. Schodzi: Theocharis Tsingaras. Wchodzi: Iounut Mitrita.

Iounut Mitrita #28
Theocharis Tsingaras #51
56'

Gracze Olympique nie pozwalają rywalom na zbyt wiele. Minuty płyną, pod bramkami spokój. O to właśnie chodzi gościom.

53'

Zamieszanie pod bramką PAOK-u, jednak po raz kolejny na spalonym jeden z graczy gości.

50'

Kolejna próba ataku gości, Bakambu na wyraźnym spalonym.

48'

Na strzał z pierwszej piłki zdecydował się Cedric Bakambu, piłka minęła bramkę PAOK-u.

czas Druga połowa
komentarz

komentarz

PAOK miał kilka dobrych okazji, ale to Olympique zdobył gola i jest krok od półfinału Ligi Konferencji.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Zamieszanie na przedpolu bramki gości, Mandanda zachował spokój i złapał piłkę!

42'

Eleftherios Lyratzis po indywidualnej akcji płasko uderzył z pola karnego, Mandanda błędu nie popełnił.

39'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Żivković, pomylił się nieznacznie.

38'

Vierinha uderzył z rzutu wolnego, jednak daleko od bramki gości.

37'

Jak zareagują  gospodarze? PAOK do doprowadzenia do dogrywki potrzebuje dwóch bramek.

34'

Gol! Strzelił Dimitri Payet. Asystował mu Matteo Guendouzi. Błąd gospodarzy w środku pola. Goście szybko wyszli z kontrą, Guendouzi z prawej strony pola karnego dograł do Payeta, a ten uderzył przy słupku do siatki. 0:1!