Liga Konferencji Europy: Półfinały, pierwsze mecze
28 kwi 2022 21:00
komentarz

Za nami pierwsza część rywalizacji. Bliżej finału Ligi Konferencji jest Feyenoord, który pokonał Olympique 3:2.

90+4'

Lirola do Milika, ale Polak nie trafił w piłkę.

1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Jorrit Hendrix.

Feyenoord Rotterdam
90+1'

Papa Gueye uderzał z kilku metrów, ale daleko od bramki.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
90'

Strzelał Payet, Marciano końcami palców wybił piłkę ponad bramkę!

89'

Feyenoord. Schodzi: Guus Til. Wchodzi: Marcus Pedersen.

wchodzi Wchodzi
Marcus Pedersen #2
schodzi Schodzi
1
88'

Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Piłkarze już są wyraźnie zmęczeni.

85'

Olympique Marsylia. Schodzi: Bamba Dieng. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

Bamba Dieng #12
2
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Amine Harit.

Olympique Marsylia
1
83'

Feyenoord. Schodzi: Cyriel Dessers. Wchodzi: Alireza Jahanbakhsh.

Cyriel Dessers #33
1
83'

Feyenoord. Schodzi: Orkun Kokcu. Wchodzi: Jorrit Hendrix.

Orkun Kokcu #10
82'

Saliba powinien trafić głową na 3:3, ale źle uderzył z kilku metrów!

1
81'

Payet ponownie uderzył z rzutu wolnego z lewej strony, piłkę na korner wybił obrońca.

1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Lutshaler Geertruida.

Lutshaler Geertruida #3
1
76'

Po kontrze dogranie do Dessersa, który jednak spudłował z kilku metrów!

75'

Kwadrans do końca, ataki zespołu z Marsylii wyglądają coraz groźniej.

1
1
1
72'

Z lewej strony pola karnego bezpośrednio uderzył Payet, Marciano zdołał odbić piłkę.

69'

Olympique Marsylia. Schodzi: Duje Caleta-Car. Wchodzi: Amine Harit.

Duje Caleta-Car #15
1
66'

Kolejny błąd popełnił Caleta-Car. Linssen niepotrzebnie oddał strzał. Niecelny.

65'

Feyenoord. Schodzi: Reiss Nelson. Wchodzi: Bryan Linssen.

Bryan Linssen #11
63'

Gracze Olympiue cały czas nie są w stanie zagrozić bramce gospodarzy.

60'

Dwa kwadranse do końca. Olympique uzyskał optyczną przewagę, z której niewiele wynika.

1
komentarz

1
58'

Milik wrócił jednak na ławkę. Na razie na boisko nie wejdzie.

1
2
2
56'

Papa Gueye znalazł sobie miejsce do strzału. Próba była jednak bardzo niecelna.

2
55'

Akcja Payeta, ale gospodarze grają bardzo ambitnie i nie pozwalają gościom na zbyt wiele.

1
53'

Za moment na boisku pojawi się Arkadiusz Milik.

1
51'

Goście mieli swój plan na 2. połowę, ale wszystko w 10. sekundzie zepsuł Caleta-Car. Gra toczy się obecnie w środku pola. Defensywa Olympique gra bardzo nerwowo.

1
1
48'

Gospodarze domagają się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia był innego zdania.

1
46'

Gol! Strzelił Cyriel Dessers. Tragicznie zachował się Caleta-Car. Chwilę po rozpoczęciu 2. połowy Chorwat podał piłkę Dessersowi, a ten uprzedził Mandandę i strzałem do pustej bramki trafił na 3:2! To była 10. sekunda po wznowieniu gry!

czas Druga połowa
komentarz

komentarz

Cztery gole, a za nami dopiero 1/4 dwumeczu! Wszystko co dobre wciąż zapewne jeszcze przed nami!

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

43'

Dressers sam na sam z bramkarzem, uderzył w Mandandę, ale był na spalonym.

43'

Gospodarze starają się otrząsnąć po dwóch ciosach gości. Miejscowi fani również są w małym szoku.

40'

Gol! Strzelił Gerson. Gospodarze starali się atakować, ale to goście trafili na 2:2! Z prawej strony zagrywał płasko Matteo Guendouzi, Marciano wybił piłkę wprost pod nogi Gersona, który huknął do bramki z ośmiu metrów! Ależ to jest mecz!

Gerson #8
1
1
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tyrell Malacia.

1
1
35'

Feyenoord cały czas na połowie Olympique. Tempo gry trochę spadło, co dziwić nie może. Wcześniej było niemal szalone.