Na dokładkę, konkurs rzutów karnych. Emocje sięgną zenitu.

120'

Doliczona minuta.

1
118'

Rewelacyjna interwencja Kevina Trappa w dogrywce! Kemar Roofe dopadł do piłki blisko linii bramkowej, następnie wykonał płaskie dośrodkowanie do Ryana Kenta. Uderzenie z bliska, ale bramkarz zasłonił drogę do sieci!

3
1
118'
117'
114'

Ryan Kent postraszył celnym strzałem zza linii pola karnego. Kevin Trapp jest skoncentrowany i choć może już zastanawiać się nad strategią przed konkursem rzutów karnych, to popisał się pewnym chwytem. W odpowiedzi Kristijan Jakić, któremu z kolei nie udało się przymierzyć pod poprzeczkę w bramce Rangersów.

114'

Ostatnie ataki, ostatnie szanse.

1
112'

Rozczarowanie Daichiego Kamady, ponieważ w pewnym momencie mógł liczyć na przyznanie jego drużynie rzutu karnego. Nie ma jednak mowy o odgwizdaniu faulu.

1
109'

Zmęczeni są gracze, ale nie tracą nadziei na przeprowadzenie decydującego ataku w dogrywce. Na pewno jakość nie za wysoka, jednak chęci nie można odmówić.

107'

Ajdin Hrustić wprowadził się na boisko mocnym uderzeniem. Zmiennik dostał podanie i miał odrobinę miejsca przed polem karnym Rangersów. Kopnięta przez niego piłka przeturlała się nieznacznie obok słupka w bramce Allana McGregora.

1
106'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Djibril Sow. Wchodzi: Ajdin Hrustić.

wchodzi Wchodzi
Ajdin Hrustić #7
schodzi Schodzi
1
czas Druga połowa
komentarz

Równie blisko i daleko obu zespołom do podniesienia trofeum za zwycięstwo w Lidze Europy. Pozostał kwadrans na przeprowadzenie akcji bramkowej. Nie zanosi się, ale przecież piłka nożna widziała tyle niespodziewanych historii.

1
105'

103'

Zmęczenie, nerwy i praktycznie brak strzałów celnych w dogrywce.

101'

Rangers FC. Schodzi: Joe Aribo. Wchodzi: James Sands.

James Sands #19
Joe Aribo #17
100'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Evan N'Dicka. Wchodzi: Christopher Lenz.

Christopher Lenz #25
Evan N'Dicka #2
99'

Wymieniają podania gracze z Glasgow.

96'

To mógł być finał katastrofalnych błędów w obronie. Tym razem pogubił się na skrzydle Calvin Bassey i pozwolił samotnemu Rafaelowi Borre pognać w kierunku bramki Rangersów. W ostatnim momencie gracz z Glasgow naprawił pomyłkę i przyblokował uderzenie autora dotychczas ostatniego gola.

1
2
94'

Jest uderzenie w dogrywce. Piłka trafiła do naładowanego energią po wbiegnięciu z ławki rezerwowych Scotta Arfielda. Tego odrobinę poniosło i oddał uderzenie zdecydowanie ponad poprzeczką w bramce Kevina Trappa.

1
czas Pierwsza połowa dogrywki
91'

Rangers FC. Schodzi: Glen Kamara. Wchodzi: Scott Arfield.

Czy w dogrywce nastąpi rozstrzygnięcie?
komentarz

Dobrze, że w Hiszpanii lokale otwarte do białego świtu, ponieważ kibice, obecni na stadionie, nadal nie mogą do nich ruszyć. Po 90 minutach 1:1, więc Slavko Vincić musi zarządzić dogrywkę. Tak do 69. minuty i wyrównania Rafaela Borre było nawet ciekawie, ale później kopaninka i nikomu nie udało się tego na razie rozstrzygnąć.

90'

Doliczone pięć minut.

2
90'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Sebastian Rode. Wchodzi: Kristijan Jakić.

Kristijan Jakić #6
1
89'

Pobudka po jakiś 10 minutach bez sytuacji podbramkowych. Wrzutka do ustawionego na skraju pola karnego Filipa Kosticia. Piłka przeleciała ponad Jamesem Tavernierem, a następnie, kopnięta przez Serba, ominęła bramkę Allana McGregora.

86'

Kolumbijczycy strzelili już sześć goli w finałach Ligi Europy. Poza ciekawostkami, nic nowego na boisku.

1
84'

Radość po golu. Niebawem okaże się, czy na miarę dogrywki.

1
82'

Druga połowa już ciekawsza, czas nie ślimaczy się.

80'

Allan McGregor odrobinę nerwowo i sparował piłkę na korner. Na szczęście dośrodkowanie spod chorągiewki Filipa Kosticia nie było równie dokładne jak to przed golem Rafaela Borrego.

1
1
2
77'

To już ostatni kwadrans podstawowego czasu w drugiej połowie. Piłka trafiła pod nogi Sebastiana Rodego, którego uderzenie okazało się niecelne. Dawno nie było w ataku zdenerwowanych wyrównaniem Rangersów.

1
74'

Rangers FC. Schodzi: Scott Wright. Wchodzi: Fashion Sakala.

Scott Wright #23
1
1
1
1
74'

Rangers FC. Schodzi: Ryan Jack. Wchodzi: Steven Davis.

Ryan Jack #8
74'

Tłumnie również we Frankfurcie! Radość dla tych kibiców po wyrównaniu.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Scott Wright za faul na Daichim Kamadzie.

Rangers FC
69'

Gol! Strzelił Rafael Borre. Asystował mu Filip Kostić.

Nie trzeba było długo czekać na wyrównanie! 1:1 w Sewilli! Rafael Borre wykorzystał słodką drzemkę środkowych obrońców Rangersów i dostawił stopę do płaskiego dośrodkowania Filipa Kosticia. Pokonanie zaskoczonego Allana McGregora nie było już wielkim wyzwaniem. Eintracht Frankfurt dopadł przeciwnika.

7
2
1
67'

Eintracht Frankfurt musi szalenie atakować. Pojawiła się przestrzeń między obrońcami przeciwnika, piłka trafiła do osamotnionego Daichiego Kamady. Miękkie uderzenie Japończyka spowodowało lądowanie piłki na górnej siatce w bramce Allana McGregora. Ostrzeżenie dla zespołu z Wysp Brytyjskich.

67'

Wrzawa na trybunach po interwencji w obronie Calvina Basseya.

66'

Po zmianie wyniku, gracze Eintrachtu Frankfurt domagali się przyznania im rzutu karnego za zagranie ręką. Slavko Vincić widział wszystko doskonale i ponownie nie wskazał "na wapno".

1
64'

Tak padła pierwsza bramka!

62'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Aribo za ostre przewinienie.

Rangers FC
57'

Gol! Strzelił Joe Aribo.

Rangersi na prowadzeniu! Katastrofa w obronie Eintrachtu Frankfurt i tym razem jest za to surowa kara. 0:1! Joe Aribo oddał precyzyjne uderzenie w sytuacji sam na sam z Kevinem Trappem. Dopuścili go do tego Tuta oraz Djibril Sow.

Rangers FC
1
1
1
1
55'

Są strzały po przerwie, ale wszystkie niecelne. Pogubił się Ansgar Knauff, co stworzyło możliwość zdobycia prowadzenia Rangersom. Szansa nie została jednak wykorzystana.

2
53'

Nie będzie jedenastki.

52'

Sebastian Rode przedłużył dalekie podanie w kierunku Rafaela Borre. Napastnik Eintrachtu Frankfurt wszedł w pojedynek z Connorem Goldsonem i ekipa z Niemiec domagała się podyktowania rzutu karnego.

49'

Ponownie Eintracht Frankfurt! Obudził się w tym meczu Daichi Kamada. Lepiej późno niż wcale. Po jego strzale piłka odbiła się rykoszetem i przeleciała nieznacznie obok słupka w bramce Allana McGregora.

47'

Pojawiła się pirotechnika, chyba przyjechała z Frankfurtu. Kibicom Eintrachtu mogło zrobić się wesoło, gdyby futbolówka kopnięta przez Tutę poleciała do bramki Allana McGregora.