(0:1)
Zakończony
Hertha Berlin
komentarz

W pierwszym meczu Hertha przegrała z HSV, ale w rewanżu wygrała 2:0 i utrzymała się w Bundeslidze!

1
1
90+6'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
1
1
90+5'

Ostatnia minuta nadziei dla HSV. Hertha w meczu jest lepsza, goście lepiej wyglądają fizycznie.

1
1
1
90+3'

Za nami połowa doliczonego czasu. HSV niewiele potrafi zdziałać. Hertha ma wszystko pod kontrolą.

90'

Sędzia doliczył 6 minut do 2. połowy.

90'

Na strzał zdecydował się Darida, jednak wprost w bramkarza.

89'

Reis biegł z piłką, ale nie zdecydował się na uderzenie i szansa przepadła.

86'

Już niewiele czasu pozostało gospodarzom na doprowadzenie do dogrywki. Optymistycznie dla HSV wszystko jednak nie wygląda.

1
85'
ZMIANA
83'
ŻÓŁTA KARTKA
82'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Jan Gyamerah #2
schodzi Schodzi
Moritz Heyer #3
82'
ZMIANA
Myziane Maolida #11
81'
ZMIANA
Fredrik Bjorkan #3
1
80'

Z ośmiu metrów uderzał Vagnomann, w ostatnim momencie zablokował go obrońca! To uratowało gości!

1
1
77'

Coraz mniej czasu mają piłkarze HSV. Gospodarze nie potrafią znaleźć sposobu na zagrożenie berlińczykom.

1
74'
ZMIANA
Mikkel Kaufmann #11
1
74'

Z boiska zaczyna wiać nudą. Hertha zamurowała bramkę, HSV nie potrafi znaleźć sposobu na zaskoczenie gości.

1
72'

HSV stara się atakować, jednak gospodarzom w ostatnich minutach niewiele wychodzi.

69'

Piłka dotarła do Joveticia, ten jednak źle uderzył i szansa drużynie z Berlina przepadła.

1
67'

Gracze HSV mają coraz mniej czasu na doprowadzenie do dogrywki. Hertha odwróciła losy dwumeczu i jest coraz bliżej utrzymania w Bundeslidze.

1
63'
GOOOOOOL!!!

Marvin Plattenhardt dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Z dogrania wyszedł strzał, piłka wpadła za kołnierz bramkarzowi i jest 0:2!