(1:1)
Zakończony
Niemcy U-21
komentarz

Koniec. Polska przegrywa z Niemcami 1:2 i żegna się z nadziejami na awans do młodzieżowych mistrzostw Europy.

3
2
2
90+7'

Poręba z dystansu w poprzeczkę!

1
1
3
1
90+6'

Sytuacja opanowana. Obaj zawodnicy wstali, choć ewidentnie są oszołomieni.

1
90+5'

To było fatalne zderzenie. Mosór z dużym impetem uderzył głową w głowę rywala.

1
1
1
2
2
90+5'

Zderzenie w polu karnym. Leży m.in. Mosór. Od razu wezwane służby medyczne.

2
90+4'

Wrzutka Kozłowskiego, główkował Kiwior... obok bramki.

1
1
3
4
90+3'

Czas ucieka, a sytuacji od paru minut nie było. Polska jest bezradna po golu na 1:2.

2
2
2
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Fornalczyk. Frustracja biało-czerwonych.

90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

2
1
89'

Benedyczak domaga się rzutu karnego. Protestują Polacy.

5
3
1
2
89'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Kozłowski.

89'

Polacy próbują coś zrobić, ale nie za bardzo mają ku temu argumenty.

2
1
1
1
85'

Gol! Strzelił Youssoufa Moukoko.

Kolejna kontra gości i tym razem nie ma już żadnych wątpliwości. Moukoko zaczarował dwójkę Polaków i płaskim strzałem z osiemnastu metrów zaskoczył Misztę. 1:2...

5
2
7
5
83'

Miszta znakomicie broni strzał z dystansu jednego z Niemców!

8
2
1
83'

Goście po raz kolejny popsuli wyborną kontrę w przewadze liczebnej. Ratuje sytuację Karbownik, który był sam przeciwko trzem rywalom.

6
1
2
82'

Niemcy U-21. Schodzi: Faride Alidou. Wchodzi: Kilian Fischer.

wchodzi Wchodzi
Kilian Fischer #19
schodzi Schodzi
Faride Alidou #21
81'

Alidou uderzał niecelnie zza pola karnego.

3
79'

Moukoko strzelił gola dla Niemców, już się cieszył, ale ponownie do akcji wkroczył arbiter i zasygnalizował zagranie ręką. Kolejna zła decyzja.

4
2
3
77'

Kolejna akcja Polaków! Kałuziński na prawą stronę, dośrodkowanie Skórasia i w ostatniej chwili zablokowany został Benedyczak.

1
2
77'

A wracając do sytuacji Fornalczyka... spalonego tam nie było. Poważny błąd sędziego.

1
1
3
76'

Kwadrans do końca. Coraz mniej czasu mają Polacy, a przypomnijmy, że muszą ten mecz wygrać.

1
75'

Kontra gości. Wrzutka z lewej strony i Vagnoman strzelił nad bramką.

2
1
74'

Fornalczyk urwał się obronie rywali po kapitalnym dośrodkowaniu z głębi pola, ale w idealnej sytuacji strzelił obok słupka! Na jego szczęścia sędzia odgwizdał spalonego...

1
1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kałuziński.

1
1
70'

Kontrę czterech na dwóch popsuli Niemcy! Ależ szczęście biało-czerwonych!

2
1
1
2
69'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Martel. Faul taktyczny. A jednak jest kara indywidualna.

Eric Martel #16
Niemcy U-21
3
2
1
68'

Niemcy U-21. Schodzi: Patrick Osterhage. Wchodzi: Florian Flick.

Florian Flick #17
Patrick Osterhage #13
1
67'

Sędzia chyba zapomniał kartek. Dwa ewidentne faule taktyczne gości i bez upomnienia.

1
1
2
2
3
66'

Strzelał z dystansu Vagnoman, ale na drodze stanął Kiwior.

1
1
1
66'

Po okresie dominacji Polaków mecz się wyrównał. Teraz od dłuższej chwili w natarciu Niemcy.

2
1
63'

Raz jeszcze Skóraś! Był nieatakowany w polu karnym, ale nie wiedzieć czemu nie strzelał, tylko podawał do Białka!

2
4
4
1
3
62'

Świetna akcja Polaków. Poklepali na prawej stronie, Kozłowski zacentrował w pole karne, opanował piłkę Skóraś, ale uderzył minimalnie obok spojenia słupka z poprzeczką!

5
3
3
1
61'

Niemcy U-21. Schodzi: Lazar Samardzić. Wchodzi: Tim Lemperle.

1
61'

Moukoko uderzył wysoko nad bramką z narożnika pola karnego.

1
61'

Seria rzutów rożnych dla gości. Wybronili się Polacy.

2
59'

Ależ zamieszanie w polskim polu karnym! Białek wybija piłkę z linii bramkowej! Po chwili nad poprzeczką strzelał Samardzić.

1
1
58'
57'

Bisseck w ostatniej chwili zablokował wychodzącego na czystą pozycję Kozłowskiego.

1
57'

Szykuje się podwójna zmiana w reprezentacji Polski. Tymczasem Niemcy dość nerwowo rozgrywają piłkę na własnej połowie.

1
1
54'

W odpowiedzi Niemcy, ale Walukiewicz zablokował szarżującego Burkhardta.

2
2
1
53'

Co za szansa dla Polski! Skóraś dostał idealne podanie z prawego skrzydła, uderzył bez przyjęcia... w poprzeczkę!

3
2
6
3
2
51'

Kolejna akcja gości. Katterbach uderzał z dystansu i tym razem minimalnie się pomylił.

1
1
2
1
50'

Martel dostał podanie na trzydziestym metrze, jednak źle złożył się do strzału. Uderzył wysoko nad bramką.

3
3
1
49'

Miszta pewnie na przedpolu po wrzutce z lewej strony.

6
6
2
48'

Podanie w kierunku Skórasia, ale przeczytał to Mantl i skutecznie interweniował poza własnym polem karnym.

1
2
4
2
5
46'

Niemcy U-21. Schodzi: Malick Thiaw. Wchodzi: Yann Bisseck.

1
46'

komentarz

Przerwa! Remis w meczu Polski z Niemcami, który nic nie daje. Biało-czerwoni muszą dziś wygrać.

5
1
1
4
44'

Kontra gości. Chaos po stronie Polaków, na piętnastym metrze piłka trafiła do Moukoko, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

8
2
3
1
3
42'

Stuprocentowa szansa dla Polski! Białek biegł na bramkę Niemców, ale był bardzo ślamazarny. Brakowało tam dynamiki. Mimo to doszedł do strzału i nogami broni Mantl!

1
3
4
5
6
40'

Akcja Niemców! Po kapitalnym podaniu mnóstwo miejsca na prawym skrzydle miał Vagnoman. Płasko dograł piłkę do Moukoko, ale ten miał problemy z przyjęciem i nie doszedł do strzału.

3
3
1
1
38'

Niemcy wyraźnie zagubieni. To są dobre minuty dla Polaków, którzy zepchnęli rywala do defensywy.

5
4
37'

Łakomy z rzutu rożnego, lecz tym razem żaden z Polaków nie doszedł do sytuacji strzeleckiej.

2
35'

Kozłowski faulowany przy narożniku boiska, ale sędzia był innego zdania. Zaiskrzyło jeszcze między zawodnikami.

3
1
34'

Gol! Strzelił Bartosz Białek. Asystował mu Kacper Kozłowski.

Mamy wyrównanie! Długo budowali akcję Polacy, wreszcie na dośrodkowanie zdecydował się Kozłowski, Białek wygrał walkę w powietrzu w polu karnym i niezwykle precyzyjnym strzałem głową posłał piłkę do bramki!

23
9
2
3
2
33'

Bardzo niecelny strzał z rzutu wolnego oddał Łakomy. Nie dokręcił odpowiednio piłki.

1
1
32'

Sędzia główny jest zdecydowanie najsłabszym uczestnikiem tego meczu. Nie zobaczył ewidentnego faulu na Białku na dwudziestym piątym metrze. Dopiero asystent zasugerował mu, że doszło do przewinienia. Rzut wolny dla Polski.

1
1
30'

Niemcy spokojnie grają w środku pola. Dla nich ten mecz ułożył się znakomicie.

27'

Mogli od razu odpowiedzieć Polacy. Dobre dośrodkowanie Skórasia z rzutu rożnego, był niepilnowany na dalszym słupku Mosór, ale uderzył obok słupka.

1
4
25'

No i niestety. Fatalny błąd Mosóra, który źle obliczył tor lotu piłki. Zagrywał zbyt krótko w kierunku Miszty, futbolówkę przejął Moukoko i uderzył przy bliższym słupku. 0:1.

2
2
3
5
24'

Tym razem Kozłowski miał szansę wyjść na czystą pozycję, lecz nie poradził sobie z silnym Bella Kotchapem i ostatecznie go faulował.

1
2
23'

Kiwior zagrywał na kilkadziesiąt metrów w stronę Karbownika. Trochę zbyt mocno i były zawodnik Legii nie opanował piłki w boisku. To była kolejna dobra okazja do kontry.

1
21'

Mogło być 0:1! Kapitalny strzał zza pola karnego oddał Vagnoman. Piłka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką.

1
1
1
1
20'

Podanie Karbownika w kierunku Ledermana było zdecydowanie zbyt mocne. Brakuje precyzji w kluczowych momentach po stronie biało-czerwonych.

2
18'

Dla odmiany korner dla Niemców. Z trudnej pozycji nad bramką główkował Martel.

1
1
16'

Dośrodkowanie Poręby z rzutu rożnego, ale w dobrej sytuacji nie doszedł do strzału Walukiewicz. Sygnalizowali tam zagranie ręką jednego z rywali Polacy.

2
15'

Efektowna akcja Białka. Z niemal zerowego kąta strzelał przy bliższym słupku. To mogło się udać, ale przypilnował tego rogu Mantl.

2
2
1
14'

Ostrzał polskiej bramki. Trzykrotnie próbowali uderzać rywale, dwukrotnie byli zablokowani, a ostatnia próba Alidou była niecelna.

2
2
14'

Izrael już prowadzi 2:0 z San Marino. Tam niespodzianki raczej nie będzie.

1
2
2
13'

Groźna kontra Niemców po nieodpowiedzialnej stracie Skórasia. Na szczęście bez konsekwencji.

2
2
11'

Ależ szansa dla Polski. Po błędzie niemieckich obrońców piłkę na nodze na szesnastym metrze miał Kozłowski, ale uderzył obok bramki.

1
1
1
1
9'

Gra częściej toczy się na połowie Polaków, ale podopieczni Stolarczyka już parę razy mieli okazję do szybkiej kontry. Póki co brakuje jednak konkretów.

1
2
1
6'

Powalczył o piłkę Skóraś, od razu zagrywał w kierunku rozpędzonego Białka, jednak w ostatniej chwili wślizgiem skutecznie interweniował Thiaw.

1
1
6'

Karbownik łatwo minął rywala na skrzydle, ale następnie niedokładnie podawał w kierunku Kozłowskiego. Szkoda, bo zapowiadało się na niezłą akcję.

3
1
2
1
2
5'

Biało-czerwoni podchodzą wyższym pressingiem i zmuszają do błędu bramkarza gości. Już nie pierwszy raz wykopał piłkę w aut.

4
2
2
1
1
3'

W równolegle rozgrywanym meczu Izrael już prowadzi z San Marino, więc Polacy muszą dziś wygrać, jeśli chcą zagrać w barażu.