(0:2)
Zakończony
Argentyna
komentarz

Finalissima dla Argentyny! W trzeciej edycji drużyna z Ameryki Południowej triumfowała po raz drugi!

1
5
90+4'

Wprowadzony przed momentem na boisko Dybala pokazuje, kto w tym meczu był zespołem zdecydowanie lepszym. Już 0:3!

2
7
90'
wchodzi Wchodzi
Nicolas Gonzalez #15
schodzi Schodzi
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Włosi chcieliby postawić na atak, ale nie są w stanie zbyt wiele zdziałać.

86'

Cały czas więcej z gry ma Argentyna. Strzelał Alvarez, górą Donnarumma!

84'
84'
German Pezzella #6
1
83'

Ponownie w meczu uderzał Messi. Tym razem piłkę zablokował Manuel Locatelli.

3
81'

Do uderzenia doszedł Lo Celso, próba została jednak zablokowana. Wciąż więcej z gry ma Argentyna.

78'

Piłkę otrzymał Scamacca, ale okazało się, że był na spalonym.

1
2
77'
1
3
1
74'

Messi zdecydował się na kolejny strzał. Tym razem piłka minęła bramkę Włochów.

1
1
1
3
72'

Do końca pozostał niewiele ponad kwadrans. Włosi nie mają nic do powiedzenia w 2. połowie.

2
1
2
1
72'
69'

Kto strzelał, kto bronił? Oczywiście! Próbował Messi, Donnarumma obronił uderzenie kolegi z PSG.

1
1
2
67'

I po raz kolejny szczęścia poszukał Messi, bramkarz jednak na posterunku!

1
1
1
3
65'

Kolejna kontra Argentyny. Z piłką biegł Messi, ale Gianluigi Donnarumma uratował mistrzów Europy!

2
1
1
2
64'

Powinno być 0:3! W bramkę w świetnej sytuacji nie trafił Giovani Lo Celso! Jak to nie wpadło?

2
2
2
2
2
62'

Kolejna próba Di Marii, bramkarz Włochów ponownie popisał się bardzo dobrą interwencją!

1
1
komentarz

60'

Indywidualną akcję przeprowadził Angel Di Maria, strzał zdołał jednak obronić Gianluigi Donnarumma!

1
1
3
1
57'

Gra toczy się w środku pola. Pod bramkami po przerwie niewiele się dzieje.

1
54'

Z boiska zaczyna wiać nudą. Argentyna swoje zrobiła, Włosi nie mają sposobu na skuteczny atak.

1
1
1
51'

Argentyna ma wszystko pod kontrolą. Włosi nie są w stanie zagrozić rywalom. Czasu jednak do końca jest jeszcze sporo.

1
2
48'

Włosi po zmianie stron starają się atakować, ale niewiele im wychodzi.

2
2
czas Druga połowa
46'
F. Bernardeschi #10
komentarz

1
komentarz

Za nami trzy kwadranse i Argentyna jest dużo bliżej wygranej.

3
1
45+1'

Gol! Strzelił Angel Di Maria. Asystował mu Lautaro Martinez. Kontra Argentyny, Martinez do Di Marii, a ten wpakował piłkę do bramki Włochów. 0:2!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
1
1
42'

To już końcowe minuty 1. połowy. Tutaj już niewiele powinno się zmienić.

39'

Po ostrym wejściu rywala ucierpiał Messi. Argentyńczyk potrzebuje chwili dla siebie.

1
1
39'
36'

Argentyna spokojnie, po objęciu prowadzenia nie kwapi się do ataku. Włosi trochę bezradni.

33'

Włosi po stracie gola starają się doprowadzić do wyrównania. Argentyna nie pozwala rywalom na zbyt wiele.