1
3
88'
86'

W pierwszym tempie Vladan Kovacević zagrał aktywnie na przedpolu i nie pozwolił Lechitom na zakończenie szybkiego ataku strzałem. Jeszcze próba zdobycia gola kontaktowego podjęta przez Daniego Ramireza, ale brakuje skuteczności gospodarzom.

5
3
1
2
3
84'
82'

Ostatnie szanse obu jedenastek na poprawienie wyniku w meczu o Superpuchar Polski. Lech Poznań powinien zorganizować się w końcówce do huraganowego ataku, jednak podopieczni Marka Papszuna grają rozsądnie i dużymi krokami przybliżają się do obronienia trofeum.

4
3
2
2
4
79'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Ramirez za ostre przewinienie.

Lech Poznań
4
4
1
2
6
77'

Komplet zmian wykorzystany przez szkoleniowca Lecha Poznań. Próbuje on jeszcze cokolwiek poprawić w grze gospodarzy. W ostatnich minutach to jednak Raków Częstochowa ponownie przeprowadził groźniejszy atak, a na jego zakończenie było przyblokowane uderzenie Iviego Lopeza.

3
3
2
1
71'

Po wznowieniu spotkania piłka w posiadaniu zawodników Rakowa Częstochowa. Tym razem wicemistrz Polski próbował zaatakować z wykorzystaniem ustawionego na lewej stronie boiska Patryka Kuna. Zaplątał się jednak piłkarz powoływany przez Czesława Michniewicza do reprezentacji Polski.

4
2
1
1
68'

Przerwa w grze spowodowana urazem Milana Rundicia.

1
1
67'

Afonso Sousa zameldował się na boisku celnym uderzeniem z dystansu, ale nie pokonał nim odpowiednio skoncentrowanego na swoim posterunku Vladana Kovacevicia.

1
2
64'
63'

Adriel Ba Loua próbował zagrozić zawodnikom Rakowa Częstochowa, ale jego indywidualna szarża nie została zakończona dokładnym dograniem. Po chwili próba ekwilibrystycznego uderzenia Heorhija Citaiszwiliego, ale Vladan Kovacević nie musiał interweniować.

2
2
2
2
2
62'

Raków Częstochowa nie zadowolił się strzeleniem dwóch bramek w Poznaniu. Ponownie Mateusz Wdowiak i próbował on tym razem wykorzystać dośrodkowanie z rzutu rożnego Iviego Lopeza.

5
3
2
1
2
60'

Lech Poznań ma jeszcze trochę czasu na odrobienie strat do przeciwnika, ale grająca w dalekim do galowego składzie drużyna ma problem z częstym zagrażaniem bramce Vladana Kovacevicia.

5
3
1
3
4
58'
55'

Mateusz Wdowiak z golem!

3
3
2
1
3
51'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak.

Raków Częstochowa powiększył prowadzenie na 2:0 po zmianie stron. W szybkim ataku piłka trafiła do Mateusza Wdowiaka, a ten ułożył ją sobie na stopie i pokonał Filipa Bednarka płaskim uderzeniem w kierunku dalszego słupka. Przyjezdni coraz bliżej odniesienia zwycięstwa przy Bułgarskiej!

23
9
3
7
10
50'

Po przerwie zrobiło się od razu interesująco. Niebezpiecznie wstrzelona piłka w pole karne Lecha Poznań i zatrzymała się ona dopiero na słupku w bramce Filipa Bednarka. W odpowiedzi szarża Heorhija Citaiszwiliego i Kolejorz miał po niej szansę na doprowadzenie do remisu z rzutu rożnego.

1
1
3
48'

Żółtą kartkę otrzymał Ivi Lopez za faul blisko narożnika własnego pola karnego na Heorhiju Citaiszwilim.