(1:0)
Zakończony
Walia
komentarz

Remis, po którym niedosyt mogą czuć obie reprezentacje. Brakowało okazji, dwa gole i wydaje się, że wynik jest sprawiedliwy.

2
1
1
1
1
90+10'

Faul taktyczny i sędzia pokazał kolejną kartkę w meczu.

3
90+7'

Końcowe akordy gry. Aktywniejsi są Walijczycy, rywale także jeszcze starają się coś zdziałać.

17
17
7
7
11
90+5'
12
8
3
4
4
90+5'

Problemy ma Ethan Ampadu. Tutaj zmiana konieczna jest już od dawna.

4
5
1
3
1
90+3'

Sporo przestojów w doliczonym czasie.  Do tego dochodzą zmiany.

8
6
4
2
2
90+3'
3
90'

Sędziowie doliczyli 9 minut. To jest chore.

18
16
10
6
39
89'

Kontra Walii, Wilson w polu karnym, ale piłka po chwili w rękach bramkarza.

9
5
7
5
7
88'
Jordan Morris #16
4
3
5
2
4
86'

Akcja reprezentacji USA, z lewej strony dogrywał Robinson, Weah do piłki nie doszedł.

12
6
5
4
5
84'

Zapowiada się ciekawa końcówka. Walia chce więcej. Amerykanie o remisie raczej także nie marzą.

12
9
2
2
3
82'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Mocny strzał oddał Bale. Sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość. Bramkarz wyczuł intencje, ale nie był w stanie odbić piłki. 1:1!

73
24
14
14
20
80'

Rzut karny dla Walii! Sędzia uznał, że Zimmerman sfaulował rywala.

51
22
10
10
16
79'
Brennan Johnson #9
1
2
2
2
5
77'

Dogranie z rogu, potylicą obok słupka uderzył Aaronson.

4
3
2
2
3
75'

Kwadrans pozostał Walijczykom na doprowadzenie do remisu.

7
3
3
2
2
74'
1
74'
Yunus Musah #6
2
1
1
2
2
74'
2
1
1
1
1
73'

Piłkarze USA rozerwali obronę Walii, ale zabrakło dokładnego dośrodkowania.

6
4
1
1
2
73'

Amerykanie starają się atakować Walijczyków już na ich połowie. Jednak czynią to bez większego przekonania.

4
3
1
1
1
70'

Amerykanie na moment przedostali się pod bramkę Walijczyków, ale bez zdecydowania. Piłkę przejęli rywale.

5
4
1
1
2
67'

Kontra piłkarzy USA, ale Amerykanie wyraźnie opadli z sił, udany powrót zaliczył Bale. Kiedy wykorzystają to Walijczycy?

9
6
2
1
3
66'
Brenden Aaronson #11
2
2
2
3
4
66'

Dogranie z kornera, Roberts uderzył głową z pięciu metrów, ale ponad bramką!

4
3
2
3
3
64'

O rzucie wolnym i małym zamieszaniu Davies uderzał głową, Wayne Hennessey uratował drużynę!

2
1
1
1
62'

Jedno z nielicznych wyjść Amerykanów. Padł w polu karnym Pulisić, ale o rzucie karnym mowy nie ma.

3
3
3
3
2
60'

Walijczycy zamknęli rywala niemal w jego polu karnym. Duże problemy ma reprezentacja USA w ostatnich minutach. Brakuje jednak strzałów.

13
3
1
1
4
58'

Walia zaczyna naciskać. Za moment może być bardzo ciekawie, a do końca jeszcze sporo czasu.

14
5
2
3
3
56'

To mogła być groźna akcja Walijczyków, którym jednak zabrakło zdecydowania w końcowej fazie. Cało z opresji wyszli Amerykanie, u których widać już jednak ubytek sił.

3
3
2
3
1
53'

Walijczycy starają się atakować, ale reprezentacja USA jest dobrze ustawiona i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

5
1
3
4
5
51'

Kolejna niepotrzebna kartka za faul w środku pola.

6
2
2
1
2
50'

Po nim zamieszanie pod bramką USA, ale sędzia grę zatrzymał dopatrując się faulu na bramkarzu.

1
1
49'

Próba Walijczyków zakończyła się małym sukcesem. Zespół wywalczył rzut rożny.

1
1
1
1
46'

2. połowa dopiero się rozpoczęła, a Amerykanie już wykonywali rzut rożny. Piłkę jednak wybili Walijczycy.