26
20
32
komentarz

Przegraliśmy i musimy liczyć na to, że Meksyk Arabii Saudyjskiej gola nie strzeli.

79
205
30
38
40
90+5'

Messi z fochem w kierunku Lewandowskiego. Po co to?

92
442
45
35
111
90+4'

Nic nie robimy z przodu. Wciąż liczymy na cud. A Meksyk ma jeszcze trochę czasu.

53
202
39
55
101
90+3'

Mogło być 0:3! Piłkę sprzed linii bramkowej wybił Kiwior!

188
339
70
64
106
90+1'

Rosyjka ruletka Polaków. Chcemy dotrwać z 0:2 i liczyć na cud.

88
425
24
44
60
90'

Sędzia doliczył 6 minut. U rywali z 10 zapewne.

52
218
26
64
64
89'

Meksyk po naszym meczu będzie miał jeszcze trochę czasu. A wówczas można sporo. Zadzwonić, smsa wysłać. A my na boisku? W niskim pressingu, na cienkiej linie.

42
248
18
40
46
87'

Kończ pan ten mecz. Albo nie, kończ jak Meksyk skończy, jeśli nie strzeli.

82
322
28
36
44
86'

Kiwior oszalał. Podawał tak do Szczęsnego, że piłkę przejął Martinez. W sytuacji sam na sam spudłował. Sami chcemy wracać do domu? Garnek na gazie ma ktoś z naszych?

59
458
26
34
68
85'

Wyjście Polaków, ale wszystko co dobre skończyło się w środku pola.

36
185
20
42
38
84'

W kartkach Polska - Meksyk 5:7. Mamy niewielki zapas.

82
272
32
28
29
83'
81'

Niski pressing Polaków. Bronimy się w... kartkach.

36
239
18
50
30
80'

Krótko, bo Czytelnicy pytają: tak, stoimy nad przepaścią.

16
83'
78'
16
12
6
6
4
79'
18
14
6
4
10
78'

Krychowiak chce nas pozbawić wygranej nad Meksykiem w kartkach.

57
261
17
31
105
77'

Kontra Polaków, ale niczym w meczu sklepowych w Żabnicy. Dość wolno.

42
200
14
28
26
77'

Argentyna przy piłce, Polacy biegają bez ładu i składu. Trochę to przykre.

46
176
20
76
48
75'

Pozostał kwadrans. My już w samolocie, w sumie nie wierzymy.

162
240
26
64
68
73'

Ekspres, tzn. Alvarez zwiał naszym, wpadł w pole karne, ale huknął w boczną siatkę.

52
84
34
38
36
72'
72'

Wejdzie Jędrzejczyk... Dobranoc.

33
271
17
21
33
71'

Szczęsny nogami odbił strzał z ok. 11 metrów Messiego. Ile razy można nabrać się na to samo? Zagranie do środka i strzał.

52
70
14
20
24
69'

Utrzymujemy 2. miejsce w grupie, mamy mniej kartek od Meksyku. Brzmi jak farsa, ale tak jest. Coś czujemy, że to nie koniec strzelania.

54
142
20
47
34
68'

Gol! Strzelił Julian Alvarez. Asystował mu Enzo Fernandez. Sprawa jeszcze bardziej się rypła. Fernandez do Alvareza, a ten spokojnie uderzył w okienko do siatki. 0:2.

193
182
40
179
227
66'

Argentyna cały czas w ataku, Polacy. Cóż, nie wiemy, co robią nasi. Myślami są przy drugim spotkaniu.

54
142
26
70
80
64'

Kolejny błąd naszych w środku pola. Messi ruszył z piłką, został zablokowany w polu karnym.

70
56
26
50
74
63'

Kolejna zła wiadomość. Mecz Meksyku, a dokładniej 2. połowa, rozpoczęła się ponad 2 minuty po naszej.

34
74
16
28
48
62'
48
20
16
22
18
61'

Mac Allister uderzył z pola karnego. Szczęsny obronił, ale... No właśnie. Jaki my mamy plan?

36
42
22
34
18
60'

Dwa kwadranse do końca. Meksykowi brakuje jednej bramki, aby nas dogonić w wirtualnej tabeli. My niewiele robimy, aby wyrównać.

34
42
20
108
48
59'
90
30
28
36
14
59'
24
14
8
8
6
58'

Z kontry płynnie przeszliśmy do ataku pozycyjnego. Bronimy 0:1.

58
44
8
20
14
57'

Trochę wstyd z taką grą Polaków. To my powinniśmy atakować, a nie bronić się przy 0:1.

116
38
14
30
36
56'

Meksyk podwyższył wynik, jeszcze trzymamy się, ale już nasza łajba trzeszczy. Na boisku także źle to wygląda.

38
62
16
100
50
54'

Niedokładnie Polacy w defensywie, Messi omal nie wyszedł sam naprzeciwko Szczęsnego. Udało się naszym wrócić.

48
32
22
26
42
53'

Skóraś uderzał z ok. 17 metrów, został zablokowany.

22
16
8
32
48
52'

Polak zrównany z ziemią, sędzia tylko odgwizdał faul.

22
24
12
14
118
51'

Meksyk prowadzi z Arabią Saudyjską, ale różnicą bramek jesteśmy wyżej. Na boisku Argentyna spokojniej.

64
26
16
20
12
49'

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj! Dogranie Zielińskiego z rzutu wolnego, Glik głową uderzył tuż obok słupka!

66
46
20
77
31
49'
88
30
8
24
18
48'

Po straconej bramce spadamy na 2. miejsce w grupie, ale wciąż jesteśmy w grze. Może się obudzimy.

79
65
10
28
38
46'

Gol! Strzelił Alexis Mac Allister. Asystował mu Nahuel Molina. Szkoda. Pierwsze dogranie w nasze pole karne. Molina płasko na piętnasty metr, a Mac Allister niezbyt czysto, ale niestety skutecznie. Piłka w naszej bramce. 0:1.