(0:0)
Zakończony
Niemcy
komentarz

Sędzia zakończył mecz kilkanaście sekund przed czasem, a Hiszpania remisuje z Niemcami 1:1. Przeciętny występ podopiecznych Luisa Enrique, a nasi zachodni sąsiedzi z tego skorzystali i stoją przed realną szansą na awans z grupy.

10
13
4
10
27
90+5'

Williams miał ożywić Hiszpanów, a przegrywa pojedynki z facetami, którzy mają w nogach już 100 minut.

26
59
13
13
19
90+3'

Carvajal zapatrzył się na fanki na trybunach i główką dał Niemcom rzut rożny.

24
92
19
13
32
90+2'

Olmo dryblował przed bramką, ale w końcu sam się okiwał i stracił piłkę.

14
29
6
6
14
90'

Doliczone 6 minut. Na tych MŚ, to tyle, co nic.

40
40
14
9
14
89'

Williams świetnie do Moraty, który wpadł w pole karne, ale piłka mu przeszkadzała i skończyło się na rzucie rożnym.

19
13
6
9
10
88'

Hiszpanie poza akcją bramkową nie zaoferowali niczego ciekawego. A jak nie zaczną przesuwać niczym drużyna, która gola na tym mundialu jeszcze nie straciła, to ten mecz przegrają.

26
14
10
13
20
87'
14
13
10
9
13
86'

Idą Niemcy po drugiego gola. Tym razem Balde jednak zatrzymał rywala.

20
9
13
13
34
85'

Hiszpanie ukarani za swój minimalizm. Nie dobili rywala, a Niemcy zawsze grają do końca.

36
10
9
30
34
85'
9
6
6
10
19
83'

Gol! Strzelił Niclas Fuellkrug. Asystował mu Jamal Musiala. Niemcy dopięli swego! Ładne podanie do Fuellkruga, a ten załadował Simonowi pod ladę! 1:1!

62
29
26
66
183
82'
19
6
9
9
10
81'

Sane rozpoczął kontrę Hiszpanów, ale Williams nie wyprzedził Rauma.

9
6
9
6
13
81'

Kimmich strzelił fatalnie, prosto w mur.

39
34
10
10
10
80'

Rodri nieodpowiedzialnie sfaulował Fuellkruga tuż przed polem karnym.

9
6
6
9
14
79'

Klepali Niemcy i klepali, aż w końcu Hiszpanie zatrzymali Sane.

19
13
9
4
9
78'

Próbują szukać wyrównania Niemcy. Dla nich jednak najważniejsze jest to, że druga porażka w drugim meczu, nie eliminuje ich z MŚ.

12
12
9
13
22
75'

Nie jest to wielki mecz Hiszpanów, ale mają wynik i - na ten moment - awans do fazy pucharowej.

79
30
6
8
6
73'

Musiala stanął oko w oko z Simonem. Pojedynek przegrał. A musiał to strzelić.

31
46
10
10
10
72'

Musiala płasko do Fuellkruga, Rodri trafił piłką w napastnika rywala, a ta wyszła poza boisko. Tak chciał.

16
19
6
6
9
72'

Ładnym podaniem Williams szukał Koke, ale się nie udało.

19
12
6
9
4
70'

Hansi Flick próbuje ratować się zmianami. A wystarczało nie zmieniać Bayernu na reprezentację.

20
44
6
9
9
69'
24
149
9
9
72
69'
6
6
9
6
182
69'
6
9
4
6
13
69'

Thomas Mueller: Barcelona za to zapłaci.

6
30
4
4
4
67'

Morata ruszył do przodu, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i przejął ją Neuer.

10
10
9
4
9
66'
4
66'
13
10
2
4
6
65'

Asensio miał dużo miejsce i czasu. Nie atakował go żaden z obrońców. Efekt? Fatalny strzał.

6
10
4
4
4
62'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Jordi Alba. Płaskie zagranie w pole karne, Morata uprzedził Suele, dostawił nogę i trafił do siatki! Mają to Hiszpanie!

300
132
32
22
16
61'

Po raz kolejny dramatyczne dośrodkowanie. A Lukas Podolski w Zabrzu przed telewizorem, z lewą nogą w misce z ciepłą wodą i solą...

16
32
4
9
4
60'

Gavi faulem zatrzymał Musialę. Rzut wolny.

9
10
9
9
13
60'
30
20
6
6
6
58'

Z dystansu przymierzył Olmo. Wprost w ręce Neuera.

9
6
2
4
10
58'

Goretzka zbyt czule przytulał się do Asensio i panowie runęli na murawę.

13
30
4
4
4
58'
29
14
6
4
9
56'

Zagonili się Hiszpanie w swoim polu karnym. Piłkę przejęli Niemcy, a strzał Kimmicha odbił Simon.

9
4
6
4
6
55'

Szału nie ma, niczego nie urywa. Kiepskie pierwsze 10 minut po przerwie.

9
9
4
9
9
54'
6
6
4
4
13
53'

Gnabry ruszył do podania z głębi pola. Czujnie do piłki wyszedł Simon.

14
9
4
4
6
51'

Ojojoj... Katastrofalne dośrodkowanie, a do tego prawie wszyscy Niemcy na spalonym.

20
24
6
6
6
50'

Busquets sfaulował Gundogona w niebezpiecznej dla Hiszpanów odległości od bramki.

6
4
4
9
9
49'

Sporo niedokładności na początku drugiej odsłony.

9
6
9
6
6
47'

Asensio pomknął lewą stroną i płasko zagrał w pole karne. Neuer dobrze interweniował.

10
16
6
9
14
46'

Niemcy rozpoczęli drugą połówkę. Jeśli wygrają, to po meczu mogą rozpocząć nie jedną.