9
8
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Zakaria Aboukhlal. Asystował mu Hakim Ziyech. Maroko tego meczu już nie przegra! Co za niespodzianka! Hakim Ziyech w polu karnym Belgów utrzymał się przy piłce, dograł do Zakarii Aboukhlala, a ten z kilku metrów strzelił nie do obrony pod poprzeczkę! 2:0 prowadzi Maroko!

10
90+1'

Belgowie wyprowadzają kolejną akcję ofensywną. Maroko się broni.

33
16
4
4
8
90'

Doliczone pięć minut.

22
13
6
4
7
90'

Piłkarze z Maroka wywalczyli rzut rożny. Chwila oddechu dla defensywy tej reprezentacji.

23
11
2
1
1
88'

Maroko broni się już na własnej połowie.

39
14
8
3
3
85'

Piłkarze z Maroka dobrze oddalają grę od własnego pola karnego.

43
12
5
5
4
82'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Jan Vertonghen.

10
18
4
6
5
82'

Reprezentacji Belgii się śpieszy. Piłkarze z Maroka starają się natomiast szanować piłkę.

21
15
6
4
3
81'
ZMIANA
10
8
4
3
3
78'
2
76'

Belgowie szukają okazji na gola i rozgrywają piłkę na połowie Maroka.

7
4
1
1
75'
2
74'
ZMIANA
73'
GOOOOOOL!!!

Abdelhamid Sabiri popisał się zaskakującym uderzeniem z rzutu wolnego na wysokości pola karnego Belgów. Thibaut Courtois znów zasłonięty przez jednego z rywali wpuścił piłkę do własnej bramki. 1:0 prowadzi Maroko!

65
29
11
7
11
72'
2
72'
ZMIANA
6
4
2
3
2
71'

Ładnym podaniem w pole karne Maroka popisał się Kevin De Bruyne. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z obrońców.

6
2
2
1
1
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
1
67'
1
67'
ZMIANA
65'

Ładną akcją zakończoną strzałem zza pola karnego popisał się Dries Mertens. Bramkarz reprezentacji Maroka nie dał się zaskoczyć.

7
2
2
1
4
65'

Marokańczycy prowadzą grę na połowie Belgów. Brakuje im ostatniego podania i wykończenia akcji.

4
2
2
1
2
62'

Z około 30 metrów niecelnie strzelał Noussair Mazraoui.

2
2
1
4
2
60'
ZMIANA
7
3
3
3
4
60'
3
58'

W polu karnym Belgów padł jeden z zawodników reprezentacji Maroka. Sędzia nakazał grać dalej.

6
5
9
6
9
57'

Sofiane Boufal strzelał z pola karnego Belgów. Mierzył po długim słupku, a pomylił się nieznacznie. Ładna akcja reprezentacji Maroka.

4
4
2
2
2
55'

Piłkarze z Maroka coraz bliżej pola karnego Belgów.

9
6
4
3
4
52'

W odpowiedzi mocny strzał z pola karnego oddał Eden Hazard. Bramkarz Maroka obronił.

7
7
4
3
4
50'

Zza pola karnego strzelał Hakim Ziyech, ale Thibaut Courtois nie dał się zaskoczyć. Coraz odważniej gra Maroko.

5
5
4
5
3
49'

Od początku drugiej połowy sporo gry w środkowej strefie boiska.

6
4
6
5
4
czas Druga połowa
45+4'

Po analizie VAR - nie ma gola. Był spalony! Wciąż mamy zatem bezbramkowy remis.

18
22
15
23
67
45+3'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy w momencie strzału jeden z zawodników Maroka nie był na spalonym.

19
6
10
12
21
45'

Piękny strzał z rzutu wolnego niemal z narożnika pola karnego oddał Hakim Ziyech. Thibaut Courtois zasłonięty przez rywali wpuścił piłkę do bramki. Gol dla Maroka, ale będzie jeszcze analiza VAR.

10
5
7
7
9
45'

Będzie rzut wolny dla Maroka niemal z narożnika pola karnego Belgów.

8
3
2
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

2
3
3
5
42'

Belgowie znów szykują kolejną ofensywną akcję. Maroko natomiast sumiennie przerywa ją przed własną bramką.

6
2
3
2
39'

Kevin De Bruyne zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Maroka. Piłka przeleciała nad bramką.

8
5
1
1
3
35'

W odpowiedzi z dystansu chciał strzelać Kevin De Bruyne. Uderzenie jednak zablokowane.

7
4
1
3
35'

W pole karne Belgów wpadł Achraf Hakimi. Oddał mocny, ale i niecelny strzał.

6
1
2
3
3
32'

Piłkarze z Maroka są bardzo dobrze zorganizowani w defensywie. Belgowie na razie bez pomysłu na to, jak przebić się przez defensywę rywala.

5
2
1
28'
Belgia
6
2
2
1
28'

Z pola karnego z pierwszej piłki strzelał Selim Amallah. Uderzenie bardzo niecelne.

2
1
1
2
1
27'

Teraz piłkarze reprezentacji Maroka rozgrywają piłkę na własnej połowie. Obie drużyny bardzo uważają na to, aby nie popełnić błędu.

2
1
1
1
1
25'

Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

2
1
1
2
5
19'

Z około 16 metrów strzelał Thomas Meunier. Pewnie obronił bramkarz reprezentacji Maroka.

11
8
3
6
6
16'

Zza pola karnego strzelał Kevin De Bruyne. Uderzenie zostało zablokowane.

7
4
4
2
14'

Belgowie mają optyczną przewagę, ale nie przekłada się to na sytuacje pod bramką przeciwnika.

6
1
6
3
3
11'

Zagranie z rzutu wolnego przed bramkę Maroka, skąd obrońcy wybili piłkę.

4
2
2
4
3
11'

Będzie rzut wolny dla Belgii niemal z narożnika pola karnego reprezentacji Maroka.

4
2
4
3
2
10'

Belgowie spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

6
5
3
3
3
7'

Belgowie szukają dośrodkowania w pole karne rywala. Piłkarze z Maroka wybijają piłkę.

4
4
4
2
2
6'

W dobrej sytuacji znalazł się Michy Batshuayi. Bramkarz Maroka nie dał się zaskoczyć.

6
4
4
2
2
4'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

3
5
2
4
7
1'

Ładną akcją oskrzydlającą popisał się Hakim Ziyech. Zabrakło już jednak dokładnego dośrodkowania. W bramce reprezentacji Maroka tuż przed pierwszym gwizdkiem nastąpiła zmiana. Yassine Bounou zastąpił Monir El Kajoui.