Karabach - Lech 5:1. Dziękuję, dobranoc.

3
12
13
90+2'

Trwa dogorywanie naszego mistrza Polski. Żal patrzeć. I jeszcze ten Rudko w bramce.

22
86
2
5
7
90'

Jeszcze 3 minuty gry przed nami.

12
26
5
4
8
89'
Kady Borges #20
7
17
2
3
7
88'

Jeszcze dwie minuty kolejnej hańby polskiej piłki nożnej klubowej. Lech nie potrafi wyjść z własnej połowy, a gra przecież w komplecie.

27
68
3
6
3
86'

Gospodarze robią, co chcą. Lech bezradny marzy o końcu tego spotkania.

27
87
6
6
8
85'
85'
85'
83'
1
80'

Gospodarze chcą kolejnych bramek. Na to się nie da patrzeć!

39
77
3
7
7
80'
Elvin Cafarquliyev #44
10
9
3
77'

Gol! Strzelił Abbas Huseynov. Asystował mu Toral Bayramov. Rudko lepszy w sytuacji sam na sam, ale piłka pozostała w polu karnym. Po chwili dogranie do Husejnowa, a ten dobija Lecha. 5:1. Wstyd!

20
75'
2
3
1
2
76'
1
76'
7
8
1
1
2
74'

Gol! Strzelił Kady Borges. Asystował mu Kevin Medina. Prosta strata Lecha na własnej połowie. Po chwili Medina do Kady'ego, ten jeszcze ograł obrońcę i między nogami bramkowego "odkrycia" Lecha na 4:1.

16
72'
70'

Lech musi zdobyć gola, ale to Karabach cały czas w natarciu.

11
11
1
4
3
69'

Krótko rozegrany rzut wolny, strzał Ozobicia w końcu dobrze odbił bramkarz.

3
7
1
2
67'

Lech tak kontrował Karabach, że... kontrę wyprowadzili gospodarze.

13
39
2
6
66'
Ramil Sheydaev #77
Ibrahima Wadji #25
4
65'

Zoubir z dystansu, Rudko ponownie na raty. Po chwili źle podawał do partnera. Ten bramkarz...

7
12
1
3
6
65'

Joel Pereira urwał się obrońcy. Dlaczego nie biegł dalej, tylko tak szybko dogrywał?

2
7
1
1
3
64'

Lech nie ma argumentów, aby zagrozić Karabachowi. Przykro się na to patrzy, cóż za czasów dożyliśmy.

14
39
1
6
4
61'

Ishak mógł się znaleźć naprzeciwko bramkarza, ale dobrze interweniował obrońca.

6
8
2
4
60'

Dwa kwadranse do końca. Karabach ma ochotę na kolejne trafienia.

19
12
2
3
8
58'

Lech jest w bardzo trudnej sytuacji. Nie dość, że bramkarz nie ma swojego dnia, to jeszcze gospodarze zdobyli ważnego gola ze spalonego.

13
23
3
4
12
56'
27
20
2
5
15
56'

Z rzutu wolnego uderzył Zoubir, Rudko odbił piłkę przed siebie, a nadbiegający Medina wpakował ja do siatki. Strzelec gola był na spalonym, ale VAR-u w spotkaniu nie ma. Jest 3:1.

85
96
10
12
58
54'

Karabach coraz dłużej z piłką na połowie Lecha. Mistrzowie Polski szans zamierzają szukać w kontrach.

5
3
6
9
53'

Rebocho dobrze do Ishaka, ten jednak nie zdołał dobrze trafił w piłkę.

4
4
2
4
7
51'

Vesović mocno dośrodkował z prawej strony. Zbyt mocno.

3
4
2
2
1
51'

Korner dla Karabachu, na szczęście dla Lecha wszystko zostało źle rozegrane.

2
1
1
4
50'

Velde do Joela, ale zbyt lekko. Wielka szkoda, takie okazje trzeba wykorzystywać.

1
6
2
49'

Zaczynają się małe piłkarskie szachy. Drużyny dokładnie rozgrywają akcje w środku pola, nie chcą ryzykować.

2
47'

Ishak wściekły na sędziego, który odgwizdał faul w ataku.

1
2
4
5
4
46'

Akcja Lecha, dogranie, główka, ale bramkarz w miarę pewnie piłkę złapał.

komentarz

Piłkarze Lecha już na murawie. Gospodarze powoli wychodzą z szatni.

2
1
2
1
1
komentarz

Lech świetnie wszedł w mecz, prowadził. Później jednak pojawiły się błędy, które wykorzystał rywal. Wszystko zaczyna się od nowa. Ostatnie trzy kwadranse będą decydujące.

17
10
5
8
13
45+1'

Ishak uderzał z okolic bramkowego. Piłka zeszła mu z nogi i minęła bramkę.

4
11
4
6
5
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
2
9
45'

Trochę nerwowo na boisku. Zbyt nerwowo.

1
2
1
2
6
44'

Lech stara się doprowadzić do wyrównania. Na własne życzenie Kolejorz postawił się w takiej sytuacji. Mówiąc krótko: bramkarz zawalił sprawę.

8
14
2
4
18
42'

Cóż zrobił Rudko!!!!!! Bramkarz Lecha zamiast przepuścić piłkę toczącą się na aut odbił ją wprost pod nogi Ozobicia. Chorwat płaskim strzałem z ośmiu metrów spokojnie do bramki na 2:1.

50
72
10
29
80
41'

Piłka w bramce po strzale Ishaka, ale dużo wcześniej sędzia przerwał grę dopatrując się faulu.

15
9
6
10
15
40'

Medina tak podawał do bramkarza, że omal go nie pokonał. Defensor "spudłował" o metr!

5
5
2
4
5
39'

Dośrodkowanie z prawej strony, głową uderzał Ozobić, ale ponad bramką.

6
1
1
3
38'

Pereira wpadł z piłką w pole karne z prawej strony, zamiast podawać do Ishaka uderzał. Bramkarz zdołał sparować strzał!

3
8
5
2
7
37'

Wysoki pressing gospodarzy, Rudko niepotrzebnie wybił piłkę na aut. Na własne życzenie prosta strata.

1
4
2
1
5
36'

Kolejna przerwa w grze. Ucierpiał zawodnik Lecha, który ukradł rywalom kilka cennych sekund.

4
3
3
3
33'

Kady po raz kolejny urwał się obronie Lecha, Murawski uratował gości wybijając piłkę z pola bramkowego.

11
2
6
3
32'

Korner dla Lecha, dogranie w pole bramkowe, ale Karabachowi udało się szczęśliwie wyjść z opresji.

9
1
2
8
31'

Bardzo ostro grają gospodarze w środku pola. Sędzia nie ma wątpliwości i karze kartkami graczy Karabachu.

25
8
1
4
30'
29
4
1
3
29'

Minuty płyną. I dobrze. Lech przeniósł ciężar gry w okolice środka pola.

12
4
2
2
27'

Nie radzi sobie po lewej stronie boiska Skóraś. Przed momentem z próby akcji niewiele wyszło.

1
5
3
5
8
27'

Próba Karabachu, dogranie w pole karne, odegranie głową, ale piłka wyszła na aut bramkowy.

1632
2
2
24'

Spokojniejszy fragment gry. Piłka długo jest rozgrywana w okolicach środka pola.

9
2
2
3
2
22'

Velde szarpnął prawą stroną, padł, ale bez reakcji sędziego.

2
1
1
3
5
21'

Kady przyjął piłkę w polu karnym, jednak był na wyraźnym spalonym.

5
1
4
4
8
20'

Rzut wolny dla Lecha, jednak gościom zabrakło zrozumienia. Piłka padła łupem bramkarza miejscowych.

4
5
2
2
10
19'
15
6
2
6
5
18'

Kontra Lecha, Amaral do Skórasia, a ten strzelił baaaaaaardzo wysoko. Takie okazje trzeba wykorzystywać.

4
4
2
7
16
17'

Bardzo dużo prostych strat w środku pola. To napędza akcje gospodarzy, którzy także się myla.

3
2
3
6
7
14'

Gol! Strzelił Kady Borges. Asystował mu Kevin Medina. Niestety... Zbyt dużo miejsca w okolicach linii pola karnego miał Kady. W końcu zdecydował się na mierzone uderzenie. Rudko nie miał większych szans. 1:1. To jednak cały czas dobry wynik dla Lecha Poznań.

Asysta:
38
48
13
36
101
13'

Atak pozycyjny gospodarzy. Lech skupiony na własnej połowie czeka na możliwość wyprowadzenia kontry.

13
7
3
5
4
11'

Proste straty po obu stronach. Zawodnikom brakuje momentami dokładności.

5
6
5
3
10
9'

Ozobić runął  w polu karnym Kolejorza. Miejscowi fani oburzeni, sędzia słusznie nic nie widział.

18
10
4
6
7
8'

Korner dla Lecha. Dobre dogranie, ale równie dobrze pokazała się obrona Karabachu.

13
7
9
9
11
6'

Strata Lecha przed polem karnym. Uderzał Vesović, Rudko błędu nie popełnił.

13
6
4
4
11
5'

Karabach na połowie Lecha. Gospodarze chcąc doprowadzić do dogrywki muszą zdobyć dwie bramki.

8
4
4
6
14
3'

Niepewnie obrona Kolejorza. Rudko był czujny i piłkę wybił.

15
7
7
6
8
2'

Amaral po golu potrzebował pomocy medycznej. Już wszystko jest dobrze. Możemy grać.

23
11
10
9
8
1'

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Asystował mu Joao Amaral. Kapitalny początek Lecha Poznań! 20. sekunda i gol! Niepewnie zachowała się obrona Karabachu, piłkę przejął Amaral i zagrał prostopadle do Velde. Ten w sytuacji sam na sam huknął pod poprzeczkę. 0:1!