Brazylijczycy efektownie, technicznie, bawią się z piłką na boisku. Przyjemnie ogląda się teraz grę Canarinhos.

2
4
9
90+4'

Tym razem w polu karnym znakomicie spisał się Manuel Akanji, który zablokował groźne uderzenie na własną bramkę.

4
4
4
5
6
90+3'

Zanosiło się na bardzo groźną, dwójkową akcję Brazylii. W decydującym momencie Vinicius Junior stracił jednak piłkę.

6
6
2
8
9
90+2'

Helweci rozgrywają piłkę, ale to wszystko daleko od bramki Brazylii.

8
8
4
6
4
90'

Doliczone sześć minut.

10
4
5
6
6
89'

Tym razem zbyt mocne zagranie z rzutu wolnego w pole karne Szwajcarów.

4
4
4
8
4
87'

Tym razem efektownie w polu karnym zagrał Rodrygo Goes. Rozkręca się Brazylia, która szuka drugiego gola.

12
10
6
4
6
86'
10
4
2
2
2
86'
4
4
6
4
2
83'

Przepiękny strzał w polu karnym oddał Casemiro. Brazylijczyk fantastycznie złożył się do strzału i oddał uderzenie po długim słupku z kilkunastu metrów. Yann Sommer był bez szans! Cała akcja bramkowa Canarinhos była niezwykle efektowna.

Brazylia
86
32
17
32
44
81'

Zaskakujący strzał głową Bruno Guimaraesa. Yann Sommer był jednak gotowy i złapał piłkę.

4
3
2
2
79'

Ładna wrzutka, ale zabrakło strzału. Piłkę złapał Yann Sommer.

5
4
3
5
2
78'

Będzie rzut wolny dla Brazylii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

10
5
3
1
1
75'
1
75'
74'

Brazylijczycy szukają dośrodkowań w pole karne Szwajcarów. Ci jednak wybijają piłkę sprzed swojej bramki.

3
7
1
2
1
73'
73'
1
1
1
2
69'

Rzut wolny dla Brazylii na wysokości pola karnego Szwajcarów. Po chwili piłka wybita przez obrońców.

2
6
2
4
8
66'

Po analizie VAR, nie ma gola dla Brazylii. Gramy dalej, wynik bezbramkowy.

38
16
6
10
18
65'

Błąd w defensywie Szwajcarów, którzy tym razem nie zdołali wybić piłki. Vinicius Junior wpadł w pole karne i mając przed sobą tylko bramkarza, skierował piłkę do siatki! Będzie jednak analiza VAR, czy w tej sytuacji nie było spalonego.

5
4
4
6
8
63'

Miękkie dogranie w pole karne Szwajcarów. Helweci pewnie grają w defensywie i piłkę przejął Yann Sommer.

6
7
1
3
2
60'

Jeszcze jedno uderzenie na bramkę Brazylii. Tym razem z około 18 metrów - strzał został zablokowany. Groźne są te akcje Szwajcarów.

9
3
1
3
58'
Fabian Rieder #25
6
1
58'
58'
4
1
1
56'

Vinicius Junior efektownie dogrywał przed samą bramkę Szwajcarów. Minimalnie jednak zbyt mocno i zabrakło strzału od nabiegających zawodników.

2
54'

Z pola karnego strzelał Ruben Vargas. Uderzenie zostało zblokowane.

2
2
1
53'

Zamieszanie przed bramką Brazylii przy udziale Silvana Widmera. Zabrakło jednak strzału.

3
2
2
2
2
52'
Brazylia
5
2
1
2
4
50'
Szwajcaria
4
3
2
2
2
47'

Dośrodkowanie w pole karne Szwajcarów. Piłka została wybita przez obrońców.

6
5
1
2
czas Druga połowa
46'
45'

Doliczona jedna minuta.

4
4
3
5
3
45'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Szwajcarii doszło do lekkiego zamieszania. Ostatecznie jednak piłka została wybita.

5
2
1
4
2
44'

Na Stadium 974 w Dosze na chwilę zgasło światło, ale już wracamy do gry.

3
9
1
1
1
42'

Szwajcarzy rozgrywali zespołową akcję na połowie Brazylii, ale zabrakło im dokładnego podania. Z tej akcji ostatecznie nic nie wyszło.

2
2
1
38'

Brazylia rozegrała rzut rożny, a ostatecznie piłkę złapał Yann Sommer.

4
3
2
3
5
37'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Eder Militao. Ten strzał zablokował Granit Xhaka. Rzut rożny dla Canarinhos.

4
3
2
2
36'

Na boisku teraz nieco spokojniej. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

3
2
2
1
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
2
1
1
31'

Kolejny strzał na bramkę Helwetów. Z około 20 metrów uderzył Raphinha. Pewnie interweniował Yann Sommer.

7
3
1
1
1
30'

Brazylijczycy są częściej przy piłce i szukają okazji na gola.

5
3
3
2
2
27'

Dośrodkowanie w pole karne Szwajcarów, po którym z kilku metrów strzelał Vinicius Junior. Znakomicie ten strzał obronił Yann Sommer.

11
8
4
2
4
23'

Szwajcaria przeniosła ciężar gry na połowę Brazylii. Do bramki Canarinhos jednak daleko.

10
8
4
2
2
20'

Brazylijczycy śmielej ruszyli do ataku w ostatnich minutach.

14
8
2
4
8
15'

Szwajcarzy rozegrali rzut wolny i zakończyli go dośrodkowaniem w pole karne. Jeden z obrońców Brazylii wybił piłkę.

10
8
4
6
8
14'

Będzie rzut wolny dla Szwajcarów. Do bramki Brazylii ponad 30 metrów.

4
4
4
4
4
14'

Ciekawy początek spotkania. Dobre tempo, obie drużyny starają się grać ofensywnie.

8
6
4
6
6
13'

Kolejna groźna akcja Canarinhos. Tym razem jednak w polu karnym źle piłkę przyjął Richarlison.

1
1
11'

Ładna akcja Brazylii. Richarlison z pola karnego dogrywał przed bramkę Szwajcarów, gdzie bardzo dobrze w defensywie spisał się Silvan Widmer.

1
1
6'

Po rzucie rożnym piłka dla Brazylii. Canarinhos już rozpoczynają kolejną akcję.

14
6
4
2
4
6'

Ricardo Rodriguez szukał dalekiego dogrania przed pole karne Brazylii. Szwajcarzy wywalczyli rzut rożny.

10
3
3
1
5'

Szwajcarzy spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska.

7
3
2
2'

Atak ofensywny Brazylii przerwany jednak przez defensywę Szwajcarii.