(0:0)
Zakończony
Legia Warszawa
komentarz

Niespodzianka stała się faktem. Legia Warszawa musi zadowolić się remisem 1:1 z Koroną w Kielcach.

15
10
3
3
6
90+7'
90+5'

Paweł Wszołek wstrzelił piłkę w pole karne i trafił w Igora Charatina. Bramkarz Korony Kielce nawet nie musiał interweniować.

12
18
5
4
4
90+5'

Mocne dośrodkowanie Josue w kierunku Macieja Rosołka. Będzie rzut rożny dla Legii Warszawa.

14
5
5
2
13
90+4'

Zawodnicy Kosty Runjaicia szukają drugiej bramki. Goście wywalczyli rzut wolny przed polem karnym, a Josue już ustawił sobie piłkę.

10
8
2
2
6
90+2'
26
10
3
1
8
90'

Sędzia doliczył siedem minut.

8
5
14
3
14
90'
12
4
5
5
8
88'

Mało brakowało! Jakub Łukowski przymierzył z kilkunastu metrów, golkiper Legii Warszawa odprowadził piłkę wzrokiem.

10
6
7
1
6
86'

Coraz bliżej niespodzianki w 1. kolejce PKO Ekstraklasy. Legia Warszawa nie składa broni i próbuje przedostać się w pole karne rywali.

10
7
4
9
12
84'

Przepychanka w środku pola. Sędzia Tomasz Musiał musiał rozdzielać zawodników.

1
7
6
1
84'
4
11
3
5
4
83'

Gol! Strzelił Jakub Łukowski. Asystował mu Luka Zarandia.

Beniaminek PKO Ekstraklasy jednak wykorzystał przewagę! Luka Zarandia wypatrzył w polu karnym Jakuba Łukowskiego, który mocno uderzył pod poprzeczkę. Kacper Tobiasz nie miał żadnych szans.

54
18
10
6
28
80'

To wyglądało niebezpiecznie. Artur Jędrzejczyk i Maik Nawrocki wzięli w kleszcze Bartosza Śpiączkę. Zawodnicy Legii Warszawa mocno ucierpieli.

11
7
4
5
5
78'

Ernest Muci poszedł za ciosem. Albański zawodnik huknął zza pola karnego, Konrad Forenc szybko zażegnał niebezpieczeństwo.

9
4
3
3
6
76'
74'
74'
4
2
3
3
1
73'

Gol! Strzelił Ernest Muci. Asystował mu Paweł Wszołek.

Goście nie cofnęli się do defensywy. Paweł Wszołek odnalazł się na prawym skrzydle, po czym dośrodkował w kierunku Ernesta Muciego. Albańczyk sprytnym strzałem głową skierował piłkę do siatki.

67
32
7
13
29
71'

Sasa Balić coraz mocniej utyka. Wygląda na to, że doświadczony zawodnik niebawem opuści boisko.

3
4
4
69'

Bartosz Śpiączka uaktywnił się po wejściu na boisko. Nowy napastnik Korony Kielce mocno naciskał Lindsaya Rose'a.

3
3
3
1
3
67'

Sasa Balić zgłasza kontuzję i potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Nie wiadomo, czy defensor będzie w stanie dokończyć mecz.

1
2
2
1
65'

Goście sami skomplikowali sobie sprawę. Korona Kielce ma teraz przewagę liczebną i szuka swoich szans.

10
9
2
4
3
63'
2
2
2
1
2
62'

Piłkarze Legii Warszawa mają pretensje do sędziego Tomasza Musiała. Tymczasem Mateusz Wieteska przekazał opaskę Josue.

8
5
4
3
3
62'
62'
61'

Nierozważne zachowanie Mateusza Wieteski i goście tracą kapitana. Reprezentant Polski brutalnie sfaulował Jewgienija Szykawkę.

10
11
5
3
5
61'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
23
15
4
5
6
57'

Wymuszona przerwa w grze. Jacek Podgórski upadł na boisko po zderzeniu z zawodnikiem warszawskiej Legii.

2
3
3
2
2
55'

Adam Deja idealnie zagrał z narożnika do Grzegorza Szymusika. Defensor Korony Kielce nie trafił w światło bramki.

5
4
2
2
53'

Dośrodkowanie Josue z rzutu rożnego, Maciej Rosołek zgrał piłkę do Lindsaya Rose'a, a ten wpakował ją do siatki. Środkowy obrońca był na ewidentnym spalonym.

4
4
6
3
4
51'

3
49'

Ostre wejście Kyryło Petrowa. Maciej Rosołek padł jak rażony piorunem, jednak nie będzie żółtej kartki dla obrońcy gospodarzy.

6
3
2
7
12
48'

Ekipa Leszka Ojrzyńskiego szukała sobie miejsca pod polem karnym Legii Warszawa. Jacek Kiełb przeszarżował i zanotował stratę.

1
45+6'

Jakub Łukowski wpadł w pole karne Legii Warszawa i spróbował swoich sił. Piłka przeleciała daleko obok słupka.

8
10
10
3
1
45+5'
10
6
4
2
6
45+3'

Znowu Adam Deja zagrywał z rzutu wolnego. Sasa Balić odnalazł się w polu karnym, lecz nie sięgnął piłki. Legia Warszawa wznowi grę z piątego metra.

4
3
2
3
2
45+2'
15
7
3
4
5
45'

Arbiter doliczył osiem minut do pierwszej części gry.

6
3
4
1
3
44'

Yuri Ribeiro napędza akcje Legii Warszawa. Tym razem lewy obrońca źle dośrodkował, Mateusz Wieteska był dobrze ustawiony.

4
4
6
4
3
42'

Jacek Kiełb zagrał do Jewgienija Szykawki, który nieczysto trafił w piłkę. Po chwili bramkarz Legii Warszawa wyjaśnił sytuację.

8
5
7
1
4
41'

Josue wypatrzył wychodzącego na pozycję Yuriego Ribeiro. Konrad Forenc wyczuł intencje rywala, a następnie przechwycił piłkę.

8
3
6
2
3
39'

Dokładne dośrodkowanie Artura Jędrzejczyka do Roberta Picha. Ten drugi zdecydował się na strzał z powietrza i piłka wylądowała na trybunach.

4
7
4
6
5
38'

Strata za stratą. Sasa Balić popisał się świetną interwencją i zatrzymał Bartosza Slisza. Goście szybko odzyskali piłkę.

4
1
4
8
36'

Tuż przed polem karnym Jewgienij Szykawka walczył o piłkę z Arturem Jędrzejczykiem. Doświadczony defensor wygrał ten pojedynek.

7
4
5
5
11
34'

Wydaje się, że minimalną przewagę ma Legia Warszawa. Gospodarze skutecznie oddalają grę od własnej bramki.

6
2
3
1
6
32'

Piłka w siatce po dośrodkowaniu Josue, ale wcześniej Bartosz Slisz zderzył się z Kyryło Petrowem. Korona Kielce wznowi grę.

5
6
3
8
16
31'

Zawodnicy Korony Kielce nie oszczędzają Josue. Najpierw pomocnik Legii został uderzony łokciem przez Jacka Podgórskiego, teraz sfaulował go Kyryło Petrow.

9
5
1
2
6
29'
6
1
3
4
9
28'

Obie drużyny zaczynały już się niecierpliwić. Po siedmiominutowej przerwie wracamy do gry.

2
4
1
1
23'

Racowisko na trybunach. Tomasz Musiał czeka ze wznowieniem gry.

7
3
2
21'

Kibice w Kielcach odpalili środki pirotechniczne. Wygląda na to, że będzie potrzebna przerwa w grze.

11
5
6
3
9
19'

Robert Pich próbował dośrodkować z lewego skrzydła. Grzegorz Szymusik doskonale poradził sobie z 33-letnim Słowakiem.

1
4
1
17'

6
15'

Ależ próba Josue! Ofensywny pomocnik ruszył w kierunku bramki i uderzył zewnętrzną częścią stopy. Piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

10
5
1
6
5
14'

Przez kilkadziesiąt sekund Grzegorz Szymusik przygotowywał się do rzutu z autu. Legia Warszawa przejęła piłkę i buduje akcję.

5
3
1
5
7
12'

To była stuprocentowa sytuacja! Adam Deja fantastycznie zagrał z głębi pola na głowę Jewgienija Szykawki. Napastnik Korony Kielce strzelił obok lewego słupka.

11
11
8
5
5
10'

W ostatnich minutach akcja przeniosła się pod pole karne Korony Kielce. Teraz zawodnicy Leszka Ojrzyńskiego chcą uspokoić grę.

11
3
2
4
8'

Niezły kontratak w wykonaniu Legii Warszawa. Artur Jędrzejczyk spróbował strzału sprzed pola karnego, lecz trafił w jednego z rywali.

4
3
6
4
6
6'

Zamieszanie w polu karnym warszawskiej Legii. Artur Jędrzejczyk skutecznie interweniował i będzie rzut rożny dla Korony Kielce.

11
6
6
1
5
5'

Jakub Łukowski dośrodkował z prawej strony boiska, a Kacper Tobiasz obronił strzał Jacka Podgórskiego. Wcześniej piłka przekroczyła linię końcową.

5
2
3
2
3
4'

Na skrzydle Sasa Balić zderzył się z Pawłem Wszołkiem. Mamy przerwę w grze, bo obaj piłkarze nie podnoszą się z murawy.