(0:2)
Zakończony
Górnik Zabrze
komentarz

Zasłużone zwycięstwo Górnika Zabrze w Radomiu. Premierowe gola Szymona Włodarczyka w PKO Ekstraklasie.

4
1
90+2'

Jeszcze akcja Radomiaka, Janicki zablokował piłkę w polu karnym.

7
5
2
3
4
90+1'
5
3
3
6
6
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
5
5
4
8
89'

Dogrywanie meczu. Spadło tempo. Pod bramkami niewiele się dzieje.

5
4
2
2
2
86'
86'
86'

Strzał Abramowicza, piłka jednak minęła cel o kilka metrów.

2
1
3
2
85'

Kombinacyjna akcja zabrzan, w końcówce jednak zabrakło zrozumienia.

1
2
4
3
82'

Jeszcze ok. 10 minut męczarni miejscowych fanów. Przed momentem głową uderzał Nascimento, ale wprost w bramkarza.

4
2
2
2
2
80'
4
3
79'

Manneh uderzył z ostrego kąta, bramkarz nogą odbił piłkę!

3
1
1
1
77'
77'
5
1
1
1
1
76'
75'
74'
3
1
73'

Blisko gola Radomiak. Maurides dołożył nogę, ale piłka odbiła się od poprzeczki!

5
2
1
3
73'
1
1
3
72'

Broll musiał zachować czujność na przedpolu, piłkę zdołał odbić.

3
2
71'

Szybkie wyjście zabrzan, dogranie w pole karne, ale Cholewiak nie był w stanie opanować piłki.

2
2
69'

Radomiak już bez wiary. Górnik spokojnie, a do końca meczu jeszcze trochę grania.

7
3
1
3
1
67'
65'

Dziwne zachowanie Podolskiego po golu. Nie przybił "piątki" z Włodarczykiem. Nawet na strzelca bramki nie spojrzał. Bez uśmiechu.

10
5
4
4
4
64'

Gol! Strzelił Szymon Włodarczyk. Asystował mu Lukas Podolski. Radomiak na kolanach! Podolski otrzymał piłkę w polu karnym, zagrał do Włodarczyka, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki. 0:3!

25
11
2
2
5
62'
60'

Godzina za nami, a na boisku to Górnik w ataku. Radomiak nie potrafi zagrozić zabrzanom.

10
1
3
57'

Uderzenie Alvesa było mocne, piłka jednak zatrzymała się na murze.

2
1
1
56'

Szarżował Leandro i został sfaulowany przez Olkowskiego. Będzie rzut wolny dla Radomiaka!

1
1
2
2
56'
2
2
54'

Olkowski sam na sam z bramkarzem, górą jednak Kobylak!

3
53'

Trzy rzuty rożne z rzędu dla zabrzan. Zabrakło uderzeń. Najbliżej był Jensen. Od bramki Radomiak.

1
3
51'

Radomiak w ataku, ale gospodarze cały czas nie potrafią sobie stworzyć dobrej szansy na złapanie kontaktu bramkowego.

2
1
3
1
50'

Podolski ruszył z piłką. Uderzył z ok. 20 metrów. Metr obok słupka!

3
1
2
2
48'

Gospodarze domagali się rzutu wolnego. Sędzia uznał, że 20 metrów przed bramką nic się nie wydarzyło. Wydaje się, że racji nie miał.

1
3
2
47'

Rzut rożny dla Radomiaka. Jednak niewiele z tego wyszło. Piłkę wybili zabrzanie.