(0:1)
Zakończony
Wisła Płock
komentarz

Lider PKO Ekstraklasy nie zatrzymuje się. Wisła Płock pokonała w Poznaniu mistrza Polski Lecha 3:1!

35
19
5
2
3
90+2'

Jeszcze akcja rozpaczy Lecha, piłka jednak w rękach Gradeckiego.

25
17
3
2
5
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

12
6
9
3
14
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Kolar. Asystował mu Damian Rasak. Kontra Wisły i po meczu! W pole karne wpadł z piłką Rasak i podał do Kolara, który pokonał Bednarka! 1:3!

92
49
8
13
11
88'

Lech zamknął Wisłę w okolicach pola karnego. Gospodarze szukają remisu.

11
5
7
2
17
86'

Mocny strzał Velde z ostrego kąta, Gradecki odbił piłkę.

13
11
7
4
5
85'

Akcję Lecha strzałem głową ponad bramką wykończył Ishak.

11
11
6
4
5
84'

Velde sam na sam z bramkarzem, ale rezerwowy Lecha zmarnował wyśmienitą okazję uderzając w nogi Gradeckiego!

18
7
9
2
8
82'
7
82'

Zamieszanie pod bramką Lecha, ale zabrakło dobrego uderzenia. Wisła jednak pozostaje na połowie gospodarzy.

13
5
5
4
3
81'

Zaostrzyło się spotkanie. Nerwowo zrobiło się na boisku.

4
2
6
2
1
79'
7
3
1
1
78'
ZMIANA
1
2
7
78'
ZMIANA
78'

Strzał Amarala, piłka po raz kolejny minęła bramkę.

2
4
6
1
75'

Kwadrans pozostał Lechowi na doprowadzenie do remisu.

1
1
3
3
74'
ZMIANA
73'
ZMIANA
70'

Kolejna próba Skórasia. Tym razem niecelna. Lech poczuł krew!

9
3
5
2
11
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Po stracie w środku pola z piłką ruszył Michał Skóraś i sprzed pola karnego uderzył przy słupku. Gradecki nie mógł sięgnąć piłki.

33
16
8
5
22
66'
ZMIANA
66'
ZMIANA
65'

Uderzał Furman, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

5
1
3
2
65'

Powinno być 0:3, ale Sekulski zamiast uderzać jeszcze dogrywał i szansa przepadła.

7
4
3
2
8
63'

Lech niewiele potrafi zdziałać pod bramką Wisły. Minuty płyną.

5
6
3
1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Na teraz niewiele wskazuje na to, żeby Lech miał odwrócić losy spotkania.

14
9
4
3
3
58'

A Wisla dalej swoje. Dogranie do Davo, któremu niewiele zabrakło, aby zdobyć gola.

16
7
3
5
3
58'
ZMIANA
57'
ZMIANA
57'
ZMIANA
55'

Z dystansu huknął Amaral. Piłka odbiła się od poprzeczki. Gradecki nawet się nie rzucił!

7
4
3
2
4
55'

Efektowny, ale niecelny strzał Marchwińskiego z ok. 8 metrów.

4
4
1
2
53'

Lech stara się atakować, ale gospodarze nie potrafią znaleźć sposobu na oddanie groźnego uderzenia.

6
4
2
3
2
52'
Wisła Płock
4
2
1
3
7
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Wolski. Asystował mu Filip Lesniak. Lech już na deskach? Kapitalny strzał Wolskiego z ok 20 metrów! Bednarek bez szans. 0:2!