2
3
8
90+6'

Strzał rozpaczy Prikryla, nikt nogi nie dołożył i piłka przeleciała obok słupka!

5
7
1
4
11
90+5'
9
1
2
1
90+2'

Gual starał się przelobować bramkarza, ale uderzył niedokładnie. Stipica pewnie interweniował.

3
5
3
2
3
90+2'

Coraz bardziej chaotyczne próby gości. Pogoń coraz bliżej trzech punktów.

7
2
2
1
3
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

3
1
4
1
10
90'

Wahan Biczachczjan ruszył z piłką, uderzył z ok. 20 metrów. Niedaleko obok bramki Jagiellonii!

14
1
4
87'

Jagiellonia w ataku już niemal całym zespołem. Pogoń broni się coraz bardziej dramatycznie.

5
4
5
5
84'

Po strzale Imaza Stipica wypuścił piłkę z rąk, Pospisil nie zdążył z dobitką!

1
3
4
3
5
81'

Kontra Pogoni trzema zawodnikami. Fornalczykowi udało się wywalczyć rzut rożny.

13
5
1
2
80'
78'
3
2
1
3
77'

Kolejna próba Guala, ponownie z dystansu. Piłka o 2 metry minęła bramkę Portowców.

1
2
1
1
1
76'

Strzał sprzed pola karnego oddał Gual, piłkę pewnie złapał Stipica.

4
2
3
1
2
75'
6
4
1
5
74'

Jagiellonia szuka remisu. Do końca jednak coraz mniej czasu. Pogoń skupiona na obronie własnej bramki.

4
2
1
1
71'

Imaz uderzeniem głową zamykał akcję Jagiellonii. W bramkę po raz kolejny nie trafił.

5
5
1
2
70'
70'
68'

Kolejny piłkarz leży na murawie. Tym razem to Puerto.

1
5
2
2
67'
66'

Kucharczyk nie da rady kontynuować gry. Będzie konieczna zmiana.

3
2
1
4
1
64'
64'
63'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka dotarła do Tiru, którego strzał zatrzymał się na słupku!

2
3
3
2
3
61'

Urazu doznał Kucharczyk, a pozostali piłkarze poszli się napić.

4
6
2
4
60'
60'
59'

Wdowik w polu karnym, po chwili uderzać mógł Bida, ale uprzedził go rywal.

3
4
1
2
2
57'

Jagiellonia cały czas przeważa, Pogoń stara się kontrować, ale wszystko co dobre kończy się w okolicach środka boiska.

4
4
1
2
54'

Pospisil dogrywał z rogu, niepewnie na przedpolu zachował się Stipic, Imaz głową w bramkę nie trafił.

1
3
1
1
2
52'

W końcu mamy strzał. Próba Puerto poszybowała ponad bramką.

1
5
2
3
2
51'

Sporo walki w środku pola. Piłkarze nie potrafią przedostać się z piłką w pole karne.

1
1
1
1
3
48'

Jagiellonia od początku 2. połowy stara się atakować. Pogoń nastawiona na grę z kontry.