PKO Ekstraklasa: 6. kolejka
31 sie 2022 18:00
komentarz

Raków 1:0 pokonał Pogoń. Jedyną bramkę w meczu zdobył rezerwowy Mateusz Wdowiak.

29
8
4
6
6
90+3'
14
90+2'

Chaotyczne próby Pogoni, Raków cały czas nie pozwala Portowcom na zbyt wiele.

12
6
2
5
6
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

12
3
7
3
9
90'
Pogoń Szczecin
19
6
6
5
5
88'
13
4
4
3
8
88'
Leonardo Borges #4
15
6
4
6
4
86'
13
7
1
7
9
85'
ZMIANA
5
1
2
1
3
84'

Lopez znalazł sobie miejsce do uderzenia, ale z ok. 11 metrów przestrzelił.

4
1
4
2
5
83'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
2
1
83'
1
83'

Zamurował Raków swoją świątynię, zwaną bramką. Pogoń nie potrafi przedostać się w pole karne częstochowian.

4
3
1
2
2
82'
6
4
2
5
6
79'

Władysław Koczerhin zakończy akcję Rakowa bardzo niecelnym uderzeniem.

4
3
2
2
4
76'

Minuty płyną, Pogoń na połowie Rakowa i... tyle.

4
6
6
5
2
73'

Pogoń nie potrafi stworzyć sobie szansy na wyrównanie. Raków więcej uwagi poświęca obronie.

8
4
4
4
4
70'
ZMIANA
70'
ZMIANA
70'

Arsenić uderzył głową i Stipica ponownie uratował Pogoń!

7
2
2
2
1
68'

Lopez uderzył z rzutu wolnego, Stipica odbił piłkę oraz poprawkę Wdowiaka.

7
2
3
2
2
64'

Gutkovskis uderzył z pola karnego, Stipica na spółkę z obrońcami zdołał opanować sytuację.

4
2
4
2
4
63'
ZMIANA
62'
ZMIANA
61'

Raków ma coraz więcej miejsca z przodu i stara się to wykorzystać. Pogoń szuka wyrównania.

6
3
3
1
2
58'

Mogła być odpowiedź Pogoni. Grosicki na piąty metr, Pontus Almqvist wślizgiem zaatakował piłkę. Zabrakło mu niewiele.

9
5
2
5
5
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Asystował mu Bartosz Nowak. A jednak Raków zadał cios! Z okolic linii pola karnego na piąty metr zagrał Nowak, a Wdowiak efektownym szczupakiem wbił piłkę na siatki. 1:0!

42
17
2
8
18
54'
ZMIANA
52'

Cały czas czekamy na większe emocje w meczu. Drużyny starają się szarpać, jednak cały czas bez szans bramkowych.

2
1
3
1
1
49'

Wdowiak szarpnął prawy wahadłem, dośrodkował, ale Stipica pewnie złapał piłkę na piątym metrze.

2
3
3
1
1
48'

Uważna gra obu drużyn także po przerwie. Raków stara się atakować, ale niewiele z tego wychodzi.