Warta po golach w końcówce pokonała w Krakowie Cracovię 2:0.

8
2
1
90+5'

Gol! Strzelił Dawid Szymonowicz. W doliczonym czasie Dawid Szymonowicz w środku pola odebrał piłkę Florianowi Loshajowi i po chwili spokojnie trafił do pustej bramki.

54
34
2
2
2
90+4'

Ataki rozpaczy Cracovii. Warta broni się całym zespołem.

22
5
3
1
2
90+2'
7
2
5
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
2
3
10
90'

Cracovia rzuciła się do ataku, ale czasu na doprowadzenie do remisu ma już niewiele.

5
7
3
1
2
87'

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Asystował mu Mateusz Kupczak. Warta szukała gola i go znalazła! Kupczak dośrodkował na szósty metr, a Zrelak uderzeniem głową trafił do siatki. 0:1!

47
22
3
2
4
84'
83'

Akcja Pasów lewą stroną, Lis po raz kolejny dobrze zachował się na przedpolu.

6
3
1
81'

Gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia jednak słusznie pozwolił grać dalej.

7
3
3
2
2
80'

Lis kilka metrów przed polem karnym bez większych problemów przerwał akcję.

5
1
2
1
80'
78'

Warta cały czas odważnie, goście chcą zgarnąć pełną pulę. Cracovia? Trochę bezradna.

5
2
2
77'
2
1
1
2
4
75'

Zrelak mocno ponad bramką, ale wcześniej był na spalonym.

1
2
2
74'

Korner dla Warty, po kolejnej wrzutce Grzesik uderzył tam, gdzie stał Niemczycki.

2
2
1
73'

Rzut wolny dla Cracovii. Dośrodkowanie jednak wprost w ręce Adriana Lisa.

4
2
1
70'

Mocne dogranie Kakabadze z okolic linii końcowej, Lis pewnie interweniował.

3
1
2
2
68'
68'
66'

Niilo Maenpaa starał się płasko uderzyć, trafił w nogę obrońcy Cracovii. Warta po zmianach zaatakowała.

3
1
1
64'
64'

Błąd we własnym polu karnym popełnił Takuto Oshima, po chwili jednak naprawił błąd i zablokował rywala.

2
1
1
61'
58'

Rakoczy uderzył z rzutu wolnego, metr obok bramki. Lis jednak frunął w okolicy.

3
1
1
1
57'

Faul ok. 25 metrów przed bramką. Będzie rzut wolny dla Pasów.

1
1
2
55'

Cracovia stara się szybciej rozgrywać swoje akcje. Warta szans zamierza szukać w kontratakach.

1
1
1
52'

Coraz ciekawiej w Krakowie. Szczepański przymierzył z dystansu. Daleko od bramki, ale brawa za decyzję.

1
1
1
51'

Riposta Warty, która polegała na strzela Zrelaka z ok. 16 metrów. Niemczycki pewny niczym saper.

3
1
1
50'

Makuch przedarł się prawą stroną, dogrywał do partnera. Lis przejął jednak piłkę.

2
1
48'

Kolejna próba ataku Pasów. Lis wyszedł z bramki i przejął piłkę.

3
1
46'

Rzut wolny dla Cracovii. Dośrodkowanie w pole karne, ale Jugas głowa uderzył bardzo niecelnie.

3
1
1
czas Druga połowa
komentarz

Jak na razie w Krakowie bez goli. Okazje były, klarowniejszą mieli gracze Warty.

1
1
1
45+3'
45+2'

Jeszcze Cracovia w ataku, jednak Makuchowi cały czas czegoś brakuje, aby ukłuć rywala.

2
2
1
45'

Rodin wrócił do gry, a sędzia dołożył do 1. połowy 3 minuty.

1
1
1
43'

Coś strzyknęło Rodinowi. Obrońca potrzebuje rozmowy z doktorem.

2
1
3
1
43'

Warta wyprowadzała kontrę, ale wszystko co dobre skończyło się w okolicach środka boiska. Zagranie do rywala i już.

1
2
40'

Dwa rzuty rożne z rzędu wykonywała Cracovia, jednak bez większego zagrożenia dla bramki Adriana Lisa.

4
1
2
1
37'

Makuch przejął piłkę i zamiast podawać uderzył z dystansu. Trafił w obrońcę.

2
2
1
2
35'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Grzesik uderzył głową, Niemczycki zdołał sparować piłkę na rzut rożny!

1
1
3
5
33'

Ivanov sprzed pola karnego uderzył ze szpica. Piłka nabrała dziwnej rotacji i odbiła się od poprzeczki. Niemal do pustej bramki głową dobijał Zrelak, ale atakowany przez obrońcę spudłował!

2
1
5
5
31'

Adrian Lis wrócił do gry, ale cały czas lekko utyka.

4
2
1
2
1
30'

Problemy mięśniowe zgłasza Lis. Bramkarz Warty potrzebuje szybkiej wizyty doktora z NFZ.

1
2
6
3
29'

Zrelak poszukał szczęścia uderzając z 25 metrów. Nie znalazł.

2
2
1
27'

Rapa wpadł z piłką w pole karne z jego prawej strony. Zamiast dogrywać mocno uderzył. Lis odbił piłkę.

1
1
1
1
26'

Cracovia od kilku minut przy piłce. Akcje gospodarze jednak rozgrywają w dość wolnym tempie.

1
1
1
23'

Z dystansu płasko uderzył Jugas. Trochę zbyt słabo, aby Lis przepuścił strzał.

1
1
2
22'

Makuch i Kopczyński zderzyli się głowami. Chwila przerwy, można się napić.

3
2
4
21'

Z powtórek wynika, ze spalonego raczej nie było!

1
2
2
3
20'

Makuch sam na sam z bramkarzem, ale Lis nogą odbił piłkę. Wydawało się, że gracz Pasów był na spalonym. VAR-u jednak nie będzie.

4
2
1
5
19'

Warta dłużej pod bramką Cracovii, kilka wrzutek z których niewiele wyszło. W końcu Cracovia wyprowadziła kontrę. I tyle.

1
1
16'

Do piłki w okolicach linii pola karnego doszedł Jugas. Strzał z woleja poszybował ponad bramką.

2
1
2
1
15'

Kwadrans za nami. Cracovia częściej przy piłce, ale wynika tego tyle, co z naszej nauki chemii.

3
2
1
13'

Solidnie w pierwszych minutach prezentuje się Warta, od Cracovii natomiast należy oczekiwać więcej.

5
1
2
10'
4
1
3
10'

A teraz z ziemią zrównany Szczepański i...

1
4
9'

Faul taktyczny Szczepańskiego i znowu brak ewidentnej kartki. Panie Kużma...

2
3
1
1
8'

Dobre dogranie Szczepańskiego, ale kolejny zawodnik Warty po chwili źle uderzył głową. Gdyby trafił, byłby gol!

1
2
1
1
7'

Jugas ostro potraktował rywala. To powinna być kartka. Arbiter z niewiadomych powodów nie ukarał gracza Pasów.

2
5'

Siplak tym razem dośrodkował z rzutu wolnego. Pod bramką Warty powstało małe zamieszanie, ale zabrakło uderzenia.

2
3
3'

Siplak dośrodkował z lewej stron, Lis nie sięgnął piłki, która jednak wcześniej opuściła boisko. Od bramki goście.