3
1
1
73'

Po rzucie rożnym blisko o kolejnego gola dla Cracovii! Główkował David Jablonsky, a świetnie obronił Vladan Kovacević.

2
3
3
3
69'

Po rzucie rożnym dobrą okazję miał Milan Rundić. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

1
1
2
1
2
68'

W odpowiedzi Zoran Arsenić zablokował piłkę po strzale Takuto Oshimy z dystansu.

1
1
3
2
67'

Z dystansu ładny strzał oddał Gustav Berggren. Po rykoszecie piłka opuściła jednak boisko.

1
1
1
66'
63'

W dobrej sytuacji znalazł się Vladislavs Gutkovskis. Jego strzał z kilku metrów dobrze obronił Karol Niemczycki.

4
4
3
2
1
60'
58'

Zanosiło się na groźną akcję Cracovii, lecz tym razem Michał Rakoczy zagrał zbyt mocno i zabrakło już uderzenia na bramkę Rakowa.

1
1
4
57'

Raków szuka okazji na gola, ale Cracovia dobrze prezentuje się w defensywie.

5
4
1
2
56'
56'
3
3
1
56'
53'

Zamieszanie przed bramką gospodarzy. Dobrze jednak piłkę wybił Jakub Jugas.

51'

Szymon Czyż dryblował w polu karnym Cracovii. Po jego dograniu piłkę złapał jednak Karol Niemczycki.

1
2
49'

Gol! Strzelił Michał Rakoczy. Asystował mu Michal Siplak. Siplak dograł w pole karne do Rakoczego, a ten oddał precyzyjny strzał z pierwszej piłki przy słupku! Piękna akcja, piękny gol!

37
24
4
3
14
Czy Raków Częstochowa w drugiej połowie strzeli przynajmniej jednego gola?
1
2
2
czas Druga połowa
46'
45+1'

Strzelał Kun z kilkunastu metrów, a poprzeczka uratowała Cracovię przed stratą gola!

7
6
3
3
4
45'

Doliczona jedna minuta.

2
1
1
1
2
42'

Rzut wolny dla Cracovii i strzał na bramkę Rakowa. Piłka przeleciała obok bramki. A uderzył Michal Siplak.

3
2
1
3
2
41'

Cracovia rozgrywała piłkę w polu karnym Rakowa. W ostatniej chwili goście zdołali wybić piłkę.

4
2
1
2
3
39'

Wrzutka w pole karne Cracovii, lecz dobrze piłkę wybił jeden z obrońców.

3
1
1
8
36'

Cracovia zadała rywalowi dwa ciosy. Gospodarze dobrze oddalają teraz grę od własnego pola karnego.

5
4
2
1
10
32'

Gol! Strzelił Michał Rakoczy. Asystował mu Mathias Rasmussen. Już 2:0 dla Cracovii! Mathias Rasmussen dograł Rakoczego, a ten z około 15 metrów skierował piłkę do bramki Rakowa!

35
15
4
3
19
31'

Z dystansu niecelnie strzelał Giannis Papanikolaou.

1
1
3
30'

Raków chce szybko odrobić stratę jednego gola.

4
2
1
2
28'

Piękne uderzenie z rzutu wolnego oddał Yevhen Konoplyanka. Piłka wpadła prosto do bramki Rakowa!

Cracovia
39
20
5
4
25
28'

Będzie rzut wolny dla Cracovii. Do bramki Rakowa około 17 metrów. Dobra okazja na strzał.

2
1
1
1
3
28'
6
3
1
4
4
25'

Z dystansu strzelał Yevhen Konoplyanka. Z problemami interweniował Vladan Kovacević.

1
23'

Na strzał z dystansu zdecydował się Władysław Koczerhin. Pewnie interweniował Karol Niemczycki.

3
1
2
1
3
22'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska.

1
19'
9
5
2
3
7
18'

Raków zdecydowanie częściej przy piłce. Cracovia na razie skupia się na defensywie.

5
2
2
1
14'

Ivi Lopez tym razem dogrywał przed bramkę Cracovii, gdzie pewnie interweniował Karol Niemczycki.

1
3
2
1
12'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Matej Rodin wybił piłkę.

1
2
10'

Jeszcze raz z dystansu strzelał Ivi Lopez. Pewnie interweniował Karol Niemczycki.

5
4
3
3
2
8'

Optyczna przewaga po stronie Rakowa. Przed chwilą niecelnie strzelał Ivi Lopez.

6
2
1
6'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Główkował Kun, interweniował David Jablonsky, a ostatecznie futbolówka opuściła boisko.

1
1
1
1
4'

Raków przy piłce na połowie Cracovii. Goście szukają okazji na gola.

3
4
2
1
2'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
1
1
czas Start meczu
19:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

1
1
1
1
19:32

W sobotę o godz. 20 Cracovia zagra u siebie z Rakowem Częstochowa. Jeden zespół dobrze zareagował na odpadnięcie z europejskich pucharów, drugi zaś spisuje się słabo w ostatnim czasie w rozgrywkach ligowych.