Coraz groźniejsze akcje Lechii. Przed chwilą blisko było o gola dla gospodarzy.

3
3
1
88'

Z pola karnego na bramkę Warty strzelał Dominik Piła. Nie ma zmiany wyniku. Lechia ruszyła do ataku.

1
4
2
2
1
87'

Rzut wolny dla Lechii i dośrodkowanie w pole karne gości. Piłka jednak wybita przez zawodników z Poznania.

4
3
3
84'

Marco Terrazzino oddał techniczny strzał na bramkę Warty. Pewnie interweniował Adrian Lis.

4
3
3
82'
81'

Z 16 metrów z pierwszej piłki strzelał David Stec. Uderzenie zdołał zablokować jeden z zawodników Warty

2
1
1
79'

Znów sporo gry w środkowej strefie boiska.

3
1
75'

Kwadrans do końca meczu

Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
73'

Rzut wolny dla Warty. Zagranie przed bramkę Lechii. Znów lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłkę złapał Dusan Kuciak.

2
1
73'

Warta szuka okazji na gola. Drużynie z Poznania brakuje jednak wykończenia pod bramką przeciwnika.

1
2
2
70'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale zabrakło uderzenia na bramkę gospodarzy.

1
1
70'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Adam Zrelak wywalczył kolejny rzut rożny.

1
1
66'

Groźna akcja Lechii! Z ostrego kąta strzelał Łukasz Zwoliński, a świetnie obronił Adrian Lis!

7
4
1
2
1
65'

Cały czas w tym meczu brakuje emocji, ciekawych, porywających akcji...

3
3
2
63'
63'
61'
8
4
1
7
1
60'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne gości. Ostatecznie zawodnicy Warty zdołali wybić piłkę

1
2
57'

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Dawid Szymonowicz. Futbolówka nie znalazła drogi do braki gospodarzy.

2
1
1
1
55'

W ostatnich minutach Warta nieco śmielej ruszyła do ataku.

3
1
1
1
50'

Goście spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

6
3
1
1
47'

Dośrodkowanie w pole karne Warty. Sytuację skutecznie wyjaśnił Dimitrios Stavropoulos.

5
3
1
2
1
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

2
1
2
2
44'

Flavio Paixao dogrywał w pole karne Warty, lecz na spalonym był jeden z jego kolegów z zespołu i sędzia przerwał grę.

3
2
1
2
44'
3
3
2
4
40'
15
3
1
4
3
38'

Lekkie zamieszanie przed bramką Lechii. Ostatecznie jednak piłkę wybił Gajos.

2
2
1
4
38'

Z pierwszej piłki z 17 metrów niecelnie strzelał Maciej Gajos.

2
1
1
1
37'

Kolejne minuty mijają, gra cały czas toczy daleko od jednej i od drugiej bramki.

2
1
1
33'

Po zagraniu z rzutu wolnego pewnie interweniował Dusan Kuciak.

3
2
2
1
5
32'

Rzut wolny dla Warty na połowie Lechii. Do bramki gospodarzy jednak daleko.

5
3
3
4
3
28'

Nie jest to porywające widowisko. Czekamy na pierwszego gola w tym meczu.

5
3
2
2
3
25'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Warty. Piłkę wypiąstkował Lis. Po chwili z dystansu strzelał jeszcze Conrado, lecz futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

1
2
1
1
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jedna bramka?
21'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Warty.

2
1
1
1
19'

Brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

2
1
1
1
4
17'

Warta stara się atakować. Gra toczy się jednak daleko od bramki gospodarzy.

1
1
1
12'

Zamieszanie w polu karnym Lechii. Gospodarze źle rozegrali piłkę, lecz najpierw Dusan Kuciak obronił uderzenie z kilku metrów, a później piłkę wybił jeszcze Michał Nalepa. Było blisko o gola dla gości!

6
4
1
3
2
11'

Dość spokojne tempo meczu i sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
1
1
6'

Flavio Paixao zagrywał przed bramkę Warty. W ostatniej chwili piłkę wybił Dimitrios Stavropoulos.

3
1
1
1
2
4'

Gospodarze spokojnie rozgrywają teraz piłkę na własnej połowie boiska.

2
2'

Po podaniu od Flavio Paixao z kilkunastu metrów strzelał Kacper Sezonienko. Uderzenie było jednak niecelne.

3
1
1
2
2'

Lechia przy piłce. Gra toczy się na połowie Warty Poznań. Tuż przed rozpoczęciem meczu Michała Kopczyńskiego w wyjściowym składzie Warty zastąpił Mateusz Kupczak.

1
1
czas Start meczu
17:28

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

1
16:38

- Wolałbym, żeby Lechia dalej przegrywała, w przeciwnym wypadku da argumenty zwolennikom zmieniania trenerów - mówi przed starciem z gdańszczanami szkoleniowiec Warty Poznań, Dawid Szulczek.

2
1
16:37

- Lechia nie jest tak słabym zespołem, by przegrywać cztery mecze pod rząd - powiedział Maciej Kalkowski na konferencji przed starciem z Wartą Poznań. Tymczasowy trener gdańszczan podkreśla, że czuje się współodpowiedzialny za sytuację.