1
2
3
85'

Dogranie z prawej strony, Nemanja Mijusković dołożył nogę sześć metrów przed bramką, ale przestrzelił!

2
1
1
3
82'
81'

Miejsce do uderzenia przed polem karnym znalazł sobie Kostka. Piłkę pewnie złapał Plach.

1
2
79'

Zawodnik Piasta wstał z boiska, uraz nie wydaje się poważny.

1
1
2
78'

Kolejna przerwa w grze. Na murawie tym razem leży Tomasiewicz.

1
75'

Matynia pozbierał się z boiska, a tymczasem w zamieszaniu Czerwiński omal nie zdobył trzeciej bramki w meczu. Piłka poszybowała tuż obok bramki.

2
1
1
74'

Problemy z kolanem zgłasza Matynia. Mamy przerwę w grze.

1
1
1
1
1
72'

Przed szansą Wilczeka, ale efektem akcji jedynie rzut rożny.

2
1
1
1
71'

Piast stara się rozgrywać piłkę nie dopuszczać Miedzi na własną połowę.

1
1
68'

Miedź powinna w tym meczu prowadzić, a tymczasem to Piast jest bliżej trzech punktów. Legniczanie muszą zacząć ryzykować, bo czasu mają coraz mniej.

1
2
1
66'

Gol! Strzelił Jakub Czerwiński. Asystował mu Damian Kądzior. Z rzutu wolnego dograł Kądzior, a Czerwiński efektownym szczupakiem pokonał Lenarcika. 2:1!

6
1
2
3
65'

Odpowiedź Miedzi, strzelał z pola karnego Luciano Narsingh, wprost w dobrze ustawionego Placha.

1
1
64'

Strzał Wilczka zablokowany, po chwili poprawiał Tomasiewicz, ale ponad bramką.

62'

Miedź ponownie uzyskała przewagę. Piast szans szuka po kontratakach.

1
1
59'

Miedź już mniej śmiało niż w premierowej odsłonie. Piast na mniej pozwala legniczanom, chociaż ci cały czas czekają na swój moment.

56'

Próba z dystansu Kądziora, ale do szczęścia zabrakło dość sporo. Od bramki Miedź.

53'

Piast po zmianie stron stara się grać dynamiczniej. W szatni gliwiczan w przerwie szampana, kawy i tortu z okazji urodzin Pana Mariana raczej nie było.

2
1
50'

Dwa rzuty rożne dla Piasta. Po drugim głową niecelnie uderzył Toril.

1
2
48'

Pokazał się Piast. Z pola karnego uderzył Kądzior, Lenarcik sparował strzał.

1
1
1
47'

Miedź po przerwie stara się grać podobnie jak w 1. połowie. Piast musi być bardzo czujny w defensywie.

czas Druga połowa
46'
komentarz

Do przerwy to Miedź powinna prowadzić. Piast do remisu doprowadził po rzucie rożnym kilka minut przed końcem 1. połowy.

3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

44'

Miedź jeszcze ruszyła do ataku. Chuca dogrywał w pole karne, nikt podania nie przeciął, ale piłka minęła bramkę.

1
1
42'

Gol! Strzelił Constantin Reiner. Asystował mu Damian Kądzior. Ależ piłka nożna jest niesprawiedliwa. Miedź grała, a Piast strzelił. Kądzior dograł z rzutu rożnego na czwarty metr, a Reiner głową trafił na 1:1!

41'

Pyrka wpadł z piłką w pole karne, ale nie podawał tylko uderzył. Lenarcik odbił piłkę, ale nie miał kto jej dobić.

1
39'

Mocny strzał Matyni, uderzenie ofiarnie zablokował Mosór i być może uratował zespół Piasta!

1
38'

Zagranie do Pyrki, ten jednak na dość wyraźnym spalonym.

1
36'

Miedź cały czas dość ochoczo w ataku. Piast niemrawo, bez ikry. Jak na razie nie wychodzi gliwiczanom to spotkanie.

1
1
34'

Zawodnik Miedzi był na spalonym. Wciąż 0:1. Trochę trwała analiza dość jasnej sytuacji.

1
2
31'

Piłka w bramce po strzale Chuci, ale nie wiadomo czy gol zostanie uznany. Autor był na spalonym. Co na to VAR?

29'

Kolejne problemy gliwiczan. Plach ponownie uratował Piasta, kiedy na bramkę szarżował Narsingh.

1
26'

A Miedź szuka drugiego gola. Chuca uderzył z linii pola karnego. Piłkę na korner odbił Plach.

3
1
1
25'

Piast w ataku. Przed momentem mocno, ale niecelnie uderzył Kamil Wilczek.

1
1
22'

Po dograniu z rzutu rożnego Mosór uderzył głową. Piłka odbiła się od ziemi, a następnie trafiła w poprzeczkę!

2
2
21'

Chrapek dogrywał z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego, piłkę na korner wybił obrońca.

19'

Gol! Strzelił Olaf Kobacki. Asystował mu Hubert Matynia. Matynia ruszył lewą stroną, ograł Pyrkę i dograł do Kobackiego. Ten przyjął piłkę i z kilku metrów trafił do bramki. 0:1!

5
5
1
1
15'

Kwadrans za nami. Piast ma problemy z wyjściem z własnej połowy. Dobry fragment w wykonaniu Miedzi.

4
2
1
1
12'

Angelo Henriquez doszedł do strzału głową z ok. siedmiu metrów. Piłka poszybowała tuż ponad poprzeczką!

1
2
1
2
11'

Miedź coraz odważniejsza. Goście przenieśli ciężar gry w okolice pola karnego Piasta.

1
9'

Szybkie wyjście gości, Narsingh uderzył z pola karnego. Plach zdołał nogami odbić płaską próbę!

8'

Piast cały czas na połowie Miedzi. Goście jak na razie tylko raz przedostali się w pole karne gliwiczan.