(1:0)
Zakończony
Radomiak Radom
komentarz

Koniec meczu. Lech wygrał z Radomiakiem 1:0. Jest to wynik bardzo skromny, bo gospodarze mieli multum okazji, ale grali fatalnie w ofensywie i nie potrafili ich wykorzystać.

28
16
5
6
2
90+6'

Cele strzelił z szesnastu metrów prosto w Sokoła!

4
2
1
7
90+5'
6
6
3
5
27
90+3'

I znowu. Velde fatalnie rozegrał kontratak i podał prosto do piłkarza Radomiaka, choć ruszało prawą stroną dwóch partnerów. Wściekły Ishak.

8
10
2
3
29
90+3'
9
6
5
10
31
90+2'

Strasznie chaotyczne są końcowe minuty. Lech nie potrafi wyprowadzić kontrataku.

4
6
3
6
17
90+2'

Pawłowski ruszył lewym skrzydłem, ale za daleko wypuścił sobie piłkę. Broni się Lech.

11
3
3
3
3
90+1'
90+1'
7
2
4
6
14
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

1
1
6
5
4
90'

Jest rzut rożny dla Lecha.

24
8
4
2
3
89'

Goście domagali się rzutu karnego za ewentualne zagranie piłki ręką. VAR na pewno już to sprawdza, a tymczasem gra toczy się dalej.

7
7
7
2
6
88'
1
1
2
2
1
88'
87'

Coraz mniej czasu do końca meczu, a tymczasem Radomiak nie potrafi przedostać się pod pole karne Lecha.

15
7
2
1
1
84'

Jeszcze jeden kontratak Lecha, ale efekt ten sam. Velde w dobrej sytuacji strzela na idealnej wysokości dla Kobylaka i ten odbija piłkę!

3
4
2
2
17
83'

Ależ fatalnie grają w ofensywie piłkarze Lecha! Marchwiński zabrał piłkę Rossiemu na szesnastym metrze, był sam przed bramkarzem, ale uderzył prosto w niego!

4
5
2
3
18
83'

Strzelał z dystansu Citaiszwili, ale bliżej było chorągiewki w narożniku niż bramki...

1
2
4
5
6
80'

20 883 kibiców ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun.

19
5
3
2
3
79'
79'
78'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Kobylak.

5
1
2
1
1
77'

Kartka dla Leandro za protesty.

10
3
3
1
2
77'
6
4
2
2
77'

Teraz już dostał podanie Semedo, uderzył bez przyjęcia z narożnika pola karnego, lecz prosto w Bednarka.

3
3
3
2
3
76'

Radomiak miał doskonałą okazję do wyjścia z kontrą, ale Machado nie podał w tempo do Semedo, a po chwili stracił piłkę. Wściekły trener Lewandowski.

2
1
2
1
5
74'

Sporadyczne ataki Radomiaka. Goście przegrywają, natomiast nie za bardzo potrafią zagrozić bramce Lecha. Z drugiej strony trudno powiedzieć, by Kolejorz miał to spotkanie pod kontrolą.

4
2
5
3
6
72'

Brzydki wślizg Portugalczyka, w dodatku na przerwanie kontry Radomiaka.

4
2
3
4
5
72'
Lech Poznań
4
3
4
7
9
71'
71'

Symczak prawdopodobnie dostrzegł znajomego na trybunach i kopnął piłkę w jego stronę. Koszmarny strzał z osiemnastu metrów.

1
9
3
1
5
71'
69'

Jest i pierwszy celny strzał Radomiaka. Spróbował z dystansu Pawłowski, był lekki rykoszet, ale spokojnie broni Bednarek.

7
3
5
1
67'

Niemożliwe. To powinno być 2:0! Citaiszwili wystawił piłkę niepilnowanemu Sousie, ale ten z bliska strzelił w sam środek bramki!

9
4
7
7
22
66'

Strzelał Kwekweskiri, ale wyraźnie obok bramki.

2
2
2
3
11
65'

Raz jeszcze Kwekweskiri z narożnika. Niby nic nie wyszło, chociaż po chwili sędzia podyktował rzut wolny dla Lecha z dwudziestu metrów. Zagranie ręką Semedo.

4
1
2
1
2
64'

Zabrakło krycia przy Skórasiu i ten znalazł miejsce do dośrodkowania. Wbiegał na piąty metr Czerwiński, ale uprzedził go dobrze interweniujący Cichocki. Kolejny rzut rożny.

3
2
1
1
3
63'

Dwa z rzędu rzuty rożne dla Kolejorza, ale w obu przypadkach wybronili sie goście.

3
2
1
7
62'

Dobra kontra Lecha! Sousa kończył ją mocnym strzałem z dystansu i po raz kolejny świetnie broni Kobylak.

11
4
1
1
5
60'

Jeszcze raz podłączył się do akcji Czerwiński, lecz w tej sytuacji żaden z piłkarzy Lecha nie doszedł do strzału. Dobrze w obronie Rossi.

1
1
2
2
58'
1
3
2
3
58'

Doskonałe prostopadłe podanie Kwekweskiriego. Citaiszwili zgubił obrońcę, ale uderzył minimalnie obok bramki z szesnastu metrów!

1
1
2
3
3
56'

Blisko drugiego gola dla Lecha! Czerwiński zagrał precyzyjnie na głowę Sousy, ale ten strzelił za lekko! Kobylak ponownie nie miał problemów z obroną.

9
3
3
4
2
55'

Radomiak w dalszym ciągu bez celnego strzału.

10
7
2
3
2
54'

Kontratak Lecha, Sousa podał do Skórasia, a później już on sam kończył akcję. Strzelił jednak za słabo z linii pola karnego - pewnie Kobylak.

3
1
2
2
50'

Piękne prostopadłe podanie Cele, po którym w sytuacji sam na sam z Bednarkiem znalazł się Alves, ale świetnie broni golkiper Lecha. Inna sprawa, że tuż po tym sędzia podniósł chorągiewkę. Spalony!

6
6
2
2
3
50'

Strzał Rebocho pewnie broni Kobylak. Zbyt mało siły.

4
2
1
7
49'

Będzie szansa dla Lecha. Citaiszwili faulowany tuż przed polem karnym.

5
2
1
2
4
48'

Strzał Rebocho z dystansu, ale trafia prosto w Rossiego.

2
2
1
1
2
48'

Niezbyt ładny początek drugiej połowy. Dużo fauli, gra jest często przerywana przez arbitra.