(2:1)
Zakończony
Pogoń Szczecin
komentarz

Koniec! Stal zaprezentowała się kapitalnie i całkowicie zasłużenie pokonała Pogoń 4:2!

11
3
3
3
4
90+4'

Stali już nic się nie przydarzy. Wygra to spotkanie!

31
15
2
3
4
90+2'

Pogoń jeszcze próbuje, ale nic nie wskazuje na cud w Mielcu.

20
16
4
5
8
90'

Doliczone 6 minut.

3
4
4
6
11
90'
90'
15
6
3
2
6
88'

MATKO BOSKA, CO ZA MECZ!!! Pomknął na bramkę Gerbowski, przebiegł pół boiska i huknął niemal w okienko!

45
25
6
3
17
85'

Stal cofnięta, a Pogoń poczuła krew. Kłopoty gospodarzy.

13
11
1
4
12
83'
82'

Błyskawicznie wykorzystała Pogoń osłabienie Stali. Szykują się ciężary dla gospodarzy.

9
5
2
3
7
81'

Gol! Strzelił Wahan Biczachczjan. Asystował mu Benedikt Zech. Świetne podanie Zecha, zaspali obrońcy Stali, a Biczachczjan trafił na 3:2!

25
16
6
9
13
80'

Zmiana decyzji i Stal w 10! Otwiera się szansa przed Pogonią.

6
5
4
4
8
79'
CZERWONA KARTKA
10
5
6
3
6
78'

Sędzia biegnie do monitora, by sprawdzić czy Kasperkiewicz nie zasłużył na czerwoną kartkę.

4
3
3
1
2
77'
76'

Pomocy potrzebuje Borges.

3
1
75'

Mocno uderzył Kasperkiewicz, lecz ponad bramką.

2
4
2
1
73'
73'
73'
73'

Ratajczyk zdecydowanie przestrzelił z dystansu.

1
1
70'

Mogła błyskawicznie odpowiedzieć Pogoń, ale Getinger wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Zahovicia!

4
4
3
4
68'

Ależ ten chłopak ma dryg do gry! Hamulić ruszył jeszcze ze swojej połowy, dobiegł aż pod pole karne i technicznie przymierzył z 20 metrów! Piłka wpadła do siatki tuż przy słupku!

Stal Mielec
30
20
7
4
9
67'

Z rzutu rożnego odpowiedzieć mogła Pogoń, ale Almqvist nie wykończył wrzutki Kurzawy.

5
4
2
6
7
66'

Hiszpański szukał długą piłką Wlazły, który jednak nie spodziewał się, że nie trafi w nią Bartkowski. Pomocnik Stali może żałować, bo wystarczyło pójść do końca i dostawić nogę.

1
2
3
3
65'

Hamulić minął już Stipicę, ale nie zdołał czysto trafić w piłkę i upadł na murawę.

3
4
4
1
2
63'
4
3
1
2
64'

Tym razem bez zagrożenia pod bramką Pogoni.

2
1
5
1
2
63'

Kolejny faul Zecha na Hamuliciu.

3
3
3
2
4
63'

Grosicki strzelił na bramkę tak, jakby zapomniał o śniadaniu.

3
1
1
2
2
62'
61'

Mogło być 3:1! Świetna wrzutka Getingera, ale Hamulić tym razem się pomylił.

1
4
4
1
3
60'

Hamulić dał się sfaulować Zechowi. Dorzucać piłkę będzie Getinger.

5
3
2
59'

Dobry pomysł Bartkowskiego, który wstrzelił piłkę przed bramkę. Nikt jednak do niej nie doszedł.

1
2
58'

Niezła wrzutka Kowalczyka i Flis w ostatniej chwili uprzedził Almqvista.

2
3
3
56'

Getinger! Stipica znowu zmuszony do interwencji. Pogoń w szoku!

8
4
3
3
2
56'

Huknął z ostrego kąta Hamulić, Stipica odbił piłkę.

2
5
2
2
56'

Po przerwie, to Stal jest bliżej podwyższenia wyniku, aniżeli Pogoń wyrównania.

3
1
2
1
1
53'

Z 20 metrów piłkę dokręcić do bramki próbował Hiszpański. Tym razem bez powodzenia.

1
1
3
1
1
Czy Pogoń Szczecin odwróci losy spotkania?
1
52'

Kolejna interwencja Stipicy poza polem karnym. Tym razem uprzedził Domańskiego.

2
1
52'

Długa piłka do Ratajczyka, a poza polem karnym interweniował Stipica.

1
51'

Hamulić oddał strzał z nieprzygotowanej pozycji i pretensje do kolegi miał dobrze ustawiony Domański.

1
2
49'

Fatalny błąd Mrozka, którego nie wykorzystali gracze Pogoni! Spore szczęście bramkarza Stali.

2
2
2
1
2
48'

Bartkowski dograł do Kurzawy, który skiksował, ale mogła wyjść z tego świetna asysta! Almqvist główkował jednak ponad poprzeczką.

3
2
3
1
3
46'

Almqvist odebrał piłkę Matrasowi tuż przed polem karnym Stali, wpadł w "16", ale nieco się pogubił i wszystko wyjaśnił Mrozek.

2
1
2
46'

Gramy dalej!

4
1
czas Druga połowa
komentarz

Do przerwy Stal prowadzi 2:1, mimo że to Pogoń jako pierwsza strzeliła gola. Czekamy na drugie 45 minut!

5
6
3
3
6
45+2'

Gol! Strzelił Said Hamulić. Asystował mu Maciej Domański. Miękkie dośrodkowanie w pole karne, piłka trafiła w głowę Hamulicia, bo ciężko powiedzieć, żeby złożył się do strzału, ale to wystarczyło! Gol do szatni!

18
22
4
1
16
45+1'

To będzie ostatnia, ale za to wyborna szansa dla Stali z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Ręką zagrał Dąbrowski.

2
1
2
4
45'

Doliczona minuta.

1
2
1
2
45'

Wstrzelił piłkę przed bramkę Almqvist, ale żaden z partnerów nie przeciął podania.

4
2
1
1
44'

Strzał Amqvista z ostrego kąta odbił Mrozek.

6
4
1
1
43'

W końcówce pierwszej połowy oba zespoły myślą bardziej o tym, żeby gola nie stracić, aniżeli go strzelić.

1
3
41'

Z powietrza próbował uderzyć Hamulić, ale nie trafił w piłkę. Zdołał jednak złożyć się do jeszcze jednej próby i przestrzelił.

3
1
2
2
2
39'

Sytuacyjny strzał oddał Borges, lecz w bezpiecznej dla Mrozka odległości od bramki.

1
5
3
38'

Ostre wstrzelenie piłki przez Getingera, nikt nie przeciął lotu piłki i ta wylądowała w rękach Stipicy.

3
1
3
2
37'

Poradzili sobie obrońcy Pogoni z wrzutką Getingera, lecz sfaulowali Hiszpańskiego i kolejna szansa dla Stali.

4
2
1
36'

Faulowany Hamulić. Dośrodkowywać będzie Getinger.

4
2
3
1
3
35'

Domański fatalnie dogrywał z prawej strony. Próbował dośrodkować, a wykopał piłkę poza stadion.

1
2
1
2
32'

Grosicki szukał Almqvista płaskim podaniem przed bramkę, ale dobrze interweniował Kruk.

1
3
3
30'

Zaskakujące uderzenie Borgesa, piłka odbiła się od Kruka, co mogło zmylić Mrozka, lecz ten wykazał się refleksem.

4
1
2
3
29'

Spokojne ostatnie minuty. Obie drużyny spuściły z tonu.

1
1
2
4
3
27'

Kowalczyk przecenił szybkość Borgesa i od bramki Mrozek.

1
2
1
1
4
25'

Nieco zakotłowało się w polu karnym Pogoni po wyrzucie piłki z autu przez Getingera. Ostatecznie dogranie Wlazły zostało zablokowane.

2
1
1
3
24'

Niezła piłka od Dąbrowskiego została wybita przed pole karne. Tam był Kowalczyk i... niestety uderzył. Postraszył tym strzałem gołębie na stadionie.

2
2
1
2
23'

Kruk sfaulował Kowalczyka. Szansa na dośrodkowanie dla Kurzawy lub Dąbrowskiego.

2
1
1
2
23'

Próbowali kombinacyjnie rozegrać stały fragment gry ze środka boiska gracze Stali. Nic z tego nie wyszło.

1
1
20'

Ciekawa piłka od Grosickiego do Borgesa w pole karne, jednak Hiszpański zdołał interweniować.

1
19'

Na spalonym Getinger, ale z tej akcji Stal i tak nie miałaby pożytku.

1
1
2
17'

Chcieli pograć z klepki Grosicki z Kowalczykiem, ale ten pierwszy zagrał niedokładnie.

1
4
15'

Złe dośrodkowanie Kurzawy z rzutu rożnego. Posłał piłkę poza zasięgiem kolegów.

1
2
2
14'

Po początkowym naporze Pogoni nie ma już śladu. Stal wróciła do gry.

1
1
12'

Świetnie zapowiadało się podanie Borgesa do Amqvista, ale ostatecznie napastnik Pogoni nie doszedł do piłki.

1
10'

Po wrzutce z narożnika Kostas wybił piłkę na skraj pola karnego, gdzie czekał Hiszpański. Wahadłowy nawinął rywala i technicznym strzałem doprowadził do wyrównania! Stipica nawet nie drgnął!

18
14
4
4
12
10'

Z ok. 20 metrów uderzył Ratajczyk, a piłka po interwencji obrońcy wyszła na rzut rożny.

1
1
1
8'

Gramy dalej, przy piłce Stal.

1
1
7'

Problemy ma Getinger.

1
3
1
3
2
5'

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Pontus Almqvist. Co za akcja Almqvista! Napastnik Pogoni przebiegł kilkadziesiąt metrów, minął jak tyczkę Matrasa i wyłożył piłkę do Grosickiego. Ten uderzył bez przyjęcia i otworzył wynik spotkania!

16
8
1
7
8
4'

Flis długim podaniem szukał Hiszpańskiego, lecz posłał zbyt mocną piłkę.

1
1
3'

Kurzawa dośrodkował z rzutu rożnego, a główka Kostasa minimalnie minęła bramkę.

2
1
1
2'

I już pierwsza wyborna okazja dla Pogoni! Kowalczyk wypuścił Grosickiego w pole karne, a ten sprytnym strzałem chciał zaskoczyć Mrozka. Golkiper jednak skutecznie interweniował i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
2
1
1'