8
7
15
90'

Grobelny zderzył się z rywalem. Sędzia odgwizdał faul w ataku. Ucierpiały pewne organy bramkarza. Nie służące do grania, wręcz przeciwnie.

2
8
5
5
2
89'

Chaotycznie wyglądają próby ataku Radomiaka. Tutaj jednak oczywiście wszystko się może zdarzyć.

12
10
9
4
3
86'

Zawodnik Warty leży na murawie. Denerwują się miejscowi fani.

5
6
5
7
10
84'
6
6
3
2
1
84'

Mgła coraz większa. Niewiele widać, ale podobno wciąż 2:3.

4
11
3
3
1
81'

Gospodarze starają się coś zdziałać, Warta jednak skutecznie zatrzymuje próby Radomiaka daleko od pola karnego.

14
6
3
6
4
78'
6
3
2
2
3
78'
75'

Mogło być niebezpiecznie w polu karnym gości, bramkarz pewnie interweniował.

4
3
3
3
4
73'
73'

Radomiak stara się atakować, ale Warta jest dobrze zorganizowana w defensywie.

6
3
2
2
3
70'

Warta rozgrywa piłkę na własnej połowie, Radomiak stara się wysoko atakować rywala.

12
5
6
4
5
68'

Po wyrównującej bramce wydawało się, że Radomiak ruszy na rywala. Tymczasem dostał gong i znowu musi odrabiać straty.

16
7
4
4
7
66'
65'

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Asystował mu Kajetan Szmyt. Błyskawiczna odpowiedź Warty! Z prawej  strony na czwarty metr dogrywał Szmyt, a Zrelak wbił piłkę do siatki! 2:3!

44
28
7
8
10
64'

Gol! Strzelił Filipe Nascimento. Pewny strzał Nascimento, który wyczekał bramkarza i uderzył w przeciwny róg! 2:2!

17
14
5
16
30
62'

Rzut karny dla Radomiaka! Sędzia uznał, że Kościelny sfaulował Jakubika!

13
10
8
8
13
59'

Na murawie leży jeden z graczy Warty. Chwilowa przerwa w grze.

4
3
6
8
6
58'

Grobelny wpadł do bramki, piłka zostałą przed nią. Sędzia jednak odgwizdał faul w ataku.

8
2
2
2
2
56'

Dośrodkowanie z lewej strony, Grobelny wszystko widział i złapał piłkę.

8
2
3
3
3
53'

Radomiak wyszedł z kontrą, z piłką biegł Machado, ale zatrzymał go Szmyt. Czysto!

7
6
5
4
3
50'

Miguel z lewej strony pola karnego zakręcił piłkę. Do bramki zabrakło zaledwie metr!

4
5
3
3
2
49'

Radomiak złapał kontakt, ale nie rzucił się na Wartę. Goście starają się zwalniać grę.

2
1
2
1
2
46'

Gol! Strzelił Luis Machado. Radomiak dostał tlen! Po rzucie rożnym piłka została wybita na szesnasty metr. Machado momentalnie uderzył. Grobelny nie był w stanie jej zatrzymać! Już tylko 1:2!