(0:0)
Zakończony
Cracovia
komentarz

Płocczanie wygrali 1:0 i co najmniej do soboty będą plasowali się na najniższym miejscu podium PKO Ekstraklasy.

1
1
90+6'

Strzał rozpaczy oddał Jablonsky. Jaka rozpacz, taka próba.

3
5
1
2
90+4'

Ostro Ghita, sędzia jednak nie pokazał zawodnikowi Pasów kartki.

1
2
1
5
90+2'

Krywociuk w polu karny, zagrywał do partnerów, ale piłkę w ostatnim momencie wybił obrońca!

1
2
2
3
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

1
1
2
1
2
90'
ZMIANA
87'

Rapa z prawej stron do Kallmana, a ten spudłował z dziesięciu metrów!

5
2
2
2
4
85'
ZMIANA
84'

Wisła szuka drugiego gola i zamknięcia meczu. Cracovia nie potrafi zaatakować

5
2
1
81'
ZMIANA
81'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Kolejny faul w środku pola i Cracovia do końca meczu zagra w osłabieniu.

11
6
2
1
4
80'

Kontra Wisły, ale końcowa faza akcji została rozegrana źle. Zabrakło dokładnego dogrania.

2
2
1
79'

Makuch ruszył prawą stroną, w polu karnym dogrywał, ale piłkę wybili gospodarze.

3
1
1
1
76'

Cracovii pozostał niewiele ponad kwadrans na wyrównanie. Uderzał przed momentem Rakoczy, Kamiński piłkę złapał.

2
2
1
75'
ZMIANA
75'
ZMIANA
1
1
1
2
2
72'

Karnego nie ma. Siplak poza boiskiem, a my już gramy.

1
1
3
1
71'

Ucierpieli Myszor i Siplak. Obaj są opatrywani. O karnym na razie mowy nie ma.

4
2
1
2
1
70'

Gospodarze domagają się rzuty karnego po faulu Myszora na Kolarze! Co na to sędzia?

6
2
69'
ZMIANA
68'
ZMIANA
68'
ZMIANA
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Wolski. Asystował mu Davo. Warto było czekać! Wolski przed polem karnym rozegrał "klepkę" z Davo i uderzył z ok. 20 metrów w samo okienko! 1:0!

6
63'

Tomasik nadepnął Makucha i powinien otrzymać kartkę. Sędzia tego jednak nie dostrzegł.

2
3
2
5
60'
ŻÓŁTA KARTKA
2
1
2
2
1
59'

Płasko uderzył Konoplyanka, dość daleko od bramki Wisły.

1
1
1
1
58'

Tymczasem Wolski sam na sam z Niemczyckim. Z lobem poradził sobie bramkarz, dodatkowo był spalony.

1
3
1
2
1
57'

Cracovia coraz groźniejsza. Wisła musi w tyłach być bardzo czujna, bo goście coraz bardziej niebezpieczni.

1
1
1
2
56'

Siplak do Makucha, ten uderzył głową, ale metr od bramki.

1
1
1
55'

Zespoły mają więcej miejsca na boisku, ale mimo tego wciąż nie kreują sobie klarownych szans.

1
3
52'

Kolejna mocna próba Makucha. Piłka uderzona z pola karnego poszybowała pół metra ponad bramką.

1
1
1
1
49'

Szybka akcja Wisły, ale Sekulski nie potrafił dograć do Furmana i Wolskiego. Zamiast tego uderzał, do tego źle.

1
1
1
2
1
48'

Dogrywał z rzutu wolnego Furman, głową uderzał Chrzanowski, ale piłka poszybowała obok słupka.