(1:0)
Zakończony
Górnik Zabrze
komentarz

Stałe fragmenty gry zadecydowały o wyniku meczu Cracovii z Górnikiem Zabrze. Krakowianie zwyciężyli 2:0, gole strzelając po dośrodkowaniach z rzutów rożnych.

3
90+4'

Powinno być 3:0, ale Kallman nie potrafił wbić w piłki do bramki z kilku metrów.

1
1
1
4
90+3'
90+1'

Mocny strzał z dystansu oddał Podolski, piłka po rękach bramkarza odbiła się od poprzeczki!

2
2
2
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
2
88'

Przed szansą Myszor, górą jednak Bielica, który na raty złapał piłkę.

2
1
3
5
87'
87'
82'

Cracovia chce dotrwać do końca bez utraty zbyt wielu sił. Górnik atakuje, ale wciąż bez klarownych okazji.

4
5
2
2
79'
7
4
7
9
11
78'

Górnik cały czas w ataku, ale poza wrzutkami w pole karne zabrzanie nie mają pomysłu na ofensywę.

1
2
5
4
4
86'
75'

Zagranie do Makucha, który miał obrońcę na plecach. Uderzył, ale daleko od celu.

1
3
1
73'
73'
72'

Kontra Cracovii, ale bardzo złe rozegranie akcji.

1
2
71'

Atak pozycyjny zabrzan. Cracovia skupiła się na defensywie. Czy nie za wcześnie?

1
3
1
68'

Ostre dogranie, a może strzał w kierunku bramki Pasów. Niemczycki nogami odbił piłkę.

1
3
1
1
66'

Górnik uzyskał przewagę, ale cały niewiele z niej wynika.

2
3
3
2
2
63'

Minuty płyną, Górnik nie jest w stanie zagrozić Cracovii. To gospodarze są bliżsi trzeciego trafienia, niż zabrzanie kontaktowego.

4
4
5
4
4
61'

Dwa kwadranse ma Górnik na zmianę losów gry. Na razie nic na to nie wskazuje, aby miało coś się zmienić.

5
4
3
2
3
60'
56'

Nie potrafią zagrozić Pasom zabrzanie. Po obiecującej końcówce 1. połowy Górnik wrócił do tego, co prezentował przez większość premierowej odsłony.

1
4
1
3
53'

Gol! Strzelił David Jablonsky. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki doszedł Jablonsky i strzałem głową pokonał bramkarza! 2:0!

23
17
4
11
17
50'

Kallman sam na sam z bramkarzem, napastnik miał sporo czasu i miejsca, ale w bramkę Górnika nie trafił!

4
3
2
3
49'

Pokazał się Podolski, piłki po zagraniu Niemca padła łupem bramkarza.

1
1
4
1
1
46'

Próba z dystansu Kallmaa, piłka przeleciała obok bramki! To mógł być świetny początek 2. części w wykonaniu gospodarzy!