(2:0)
Zakończony
Korona Kielce
komentarz

Piłkarze Legii Warszawa mieli na widelcu Koronę Kielce. Wojskowi prowadzili z beniaminkiem już 3:0, ale w końcówce pozwolili gościom na zdobycie dwóch bramek i drżeli i komplet punktów.

1
1
90+6'
25
12
2
4
21
90+4'

Kontra Legii zakończona niecelnym strzałem Strzałka.

10
6
3
3
7
90+4'

Jeszcze Korona w ataku! Legia przeżywa ciężkie chwile!

17
8
4
90+1'

Do dogrania z rogu doszedł Kiełb, ale głową uderzył niecelnie.

9
3
2
5
9
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

7
7
3
1
2
90'
85'
87'
4
4
3
2
3
87'
86'

Legia ustawiona wysoko sama prosi się o coś złego. Cóż. 3:0 to niebezpiecnzy wynik.

6
5
1
1
84'

W zamieszaniu główkował Slisz, ale zbyt anemicznie i piłkę złapał bramkarz.

3
2
1
3
83'
2
82'

Legia stara się wysoko atakować Koronę. Goście jednak wyszli z kontrą, ale ostatecznie był spalony.

1
3
80'

Coraz większe oczy mają trenerzy i piłkarze Legii. Z meczu pod kontrolą zrobił się dość duży problem!

11
7
2
2
5
79'

Gol! Strzelił Jewgienij Szykawka. Korona złapała kontakt! Zagranie za plecy obrońców! Szykawka z własnej połowy ruszył na bramkę, ograł Tobiasz, który wszystko oczywiście broni, i do pustej bramki trafił na 3:2!

44
22
5
4
10
76'

Legia pozwoliła wyszaleć się Koronie i teraz gospodarze przejmują inicjatywę.

3
3
2
2
2
73'
6
1
2
71'

Korona chce więcej, goście zaczęli grać agresywniej i szybciej. Przed momentem niecelnie uderzył Petrow.

3
1
3
1
68'

Korona poczuła krew! Deja z rzutu wolnego, Trojak barkiem obok bramki, a sędzia... podyktował rzut rożny.

2
3
1
2
3
67'
4
3
2
5
8
65'

Gol! Strzelił Jewgienij Szykawka. Błąd w rozegraniu piłki przez Legię, Piłkę przejął Szykawka i ze Sliszem na plecach wpadł w pole karne. Tobiasz, który podobno broni wszystko, nawet nie interweniował i piłka znalazła się w bramce! 3:1!

13
8
4
2
15
63'

Dogranie w pole karne Legii, ale żaden z zawodników Korony nie był w stanie dojść do piłki.

3
2
61'
61'
61'
60'

Wszołek do Carlitosa, ten nie był w stanie wbić piłki do pustej bramki! Komiczna sytuacja!

5
5
1
2
3
59'

Tymczasem Legia w ataku, Korona po przerwie gospodarzom jeszcze nie zagroziła.

1
1
1
2
56'

Groźny strzał z dystansu oddał Carlitos. Niewiele brakowało, a byłoby już 4:0!

4
1
2
3
55'

Korona stara się uratować honor, ale z przodu nie można liczyć jedynie na... nieobliczalność Śpiączki.

1
1
1
52'

Dobre dogranie do Śpiączki. Napastnik jednak nie był w stanie pożytecznie wykończyć podania.

1
1
2
1
1
52'

Korona niewiele potrafi zdziałać. Legia cały czas pokazuje dużą ochotę do gry.

3
2
2
1
49'

Dwa strzały graczy Korony. Pierwszy został zablokowany, poprawka poszybowała wysoko ponad bramką.

5
2
1
47'

Gol! Strzelił Bartosz Kapustka. Asystował mu Carlitos. Już po emocjach. Kilka podań wystarczyło. Carlitos z lewej strony zewnętrzną częścią stopy na piętnasty metr. Nadbiegający Kapustka precyzyjnym strzałem przy słupku trafił na 3:0!