(0:0)
Zakończony
Legia Warszawa
komentarz

Legia Warszawa pokonała w Gliwicach Piast 1:0 po golu zdobytym przez Josue z rzutu karnego.

17
13
4
8
13
90+6'

Kądzior i Tobiasz dość poważnie ucierpieli. Obaj są opatrywani.

4
3
3
90+6'

Kądzior zderzył się z Tobiaszem. Sędzia uznał, że był faul w ataku. Innego zdania są gospodarze.

15
6
4
4
5
90+2'

Już tylko 18 sekund pozostało graczom Piasta na wyrównanie. Gospodarze w ataku!

12
8
5
10
8
90'
90'
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

2
2
4
2
7
90+1'
7
8
3
2
3
90'
89'

Wilczek sam na sam z bramkarzem, uderzył obok Tobiasza, ale przestrzelił!

10
13
1
3
5
88'

Piast w ataku, dość chaotycznym, ale może jest w tym myśl. Osłabiona Legia skupiona na własnej połowie.

3
3
2
2
4
85'
84'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Legia w dziesiątkę! Drugą kartkę w meczu otrzymał Bartosz Slisz!

24
11
2
6
22
84'
30
20
8
13
20
83'

Niepewnie na przedpolu Tobiasz, który nie zdołał wyłapać dośrodkować. Korner dla Piasta.

7
6
2
3
4
83'
17
7
2
5
12
82'

Piast w końcu przejął inicjatywę. Nerwowo na boisku. Gospodarze domagali się kolejnej kartki dla Slisza.

8
2
1
2
2
80'
3
2
3
9
235
79'
79'

Legia prowadzi i nie zamierza oddawać inicjatywy Piastowi.

12
5
1
5
7
77'

Gol! Strzelił Josue. Josue czekał, Plach czekał, ale gracz Legii był precyzyjny. Piłka w bramce! 0:1!

52
16
9
20
37
76'

Ciekawe czy Artur Jędrzejczyk podkopie koledze punkt oddalony o jedenaście metrów. Lubi tak dowcipkować sympatyczny gracz.

9
5
1
3
4
75'

Rzut karny dla Legii Warszawa!

46
13
9
23
50
74'

A jednak sędzia biegnie do monitora! Będzie rzut karny dla Legii po wejściu Mosóra w Pekharta?

18
4
1
8
17
73'

Goście marzyli o rzucie karnym. Wcześniej piłka opuściła boisko i o "jedenastce" można zapomnieć.

7
4
1
6
2
71'

Cały czas Legia przy piłce. Wszystko jednak dzieje się daleko od bramka Placha. Na zadanie ciosu goście mają coraz mniej czasu.

8
4
4
4
5
68'

Nudniejszy fragment gry. Legia nie jest w stanie zagrozić Piastowi, który skupia się na defensywie.

4
2
4
4
65'
19
15
6
9
14
64'

Chrapek do Kądziora, który nie opanował piłki w polu karnym i przejął ją bramkarz.

1
1
1
1
62'
62'
61'

W polu karnym Ribeiro sfaulował Placha. Obaj piłkarze potrzebują chwili na dojście do siebie.

5
3
5
4
3
60'

Godzina gry za nami. Legia częściej rozgrywa piłkę na połowie Piasta. Gospodarze zaczynają skupiać się na grze z kontrataku.

3
3
2
5
3
57'

Ameyaw do Wilczka, który trochę zaspał i został złapany na spalonym.

6
3
2
1
2
57'

Z dystansu uderzył Muci. Piłka o pół metra minęła bramkę strzeżoną przez Placha.

5
4
2
1
4
55'

Szybciej starają się po przerwie gra obie drużyny. Żaden z zespołów nie jest w stanie na dłużej uzyskać wyraźnej przewagi na placu gry.

1
2
2
6
2
52'

Potężnie z ok. 18 metrów huknął z woleja Slisz. Piłka odbiła się od poprzeczki odbiła się przed na linii piątego metra!

10
5
1
2
3
49'

Dziczek płasko uderzył. Dwa metry przed bramką piłka dotarła do Wilczka, który skiksował. a dodatkowo był na spalonym.