(1:1)
Zakończony
Wisła Płock
komentarz

Zamykająca tabelę PKO Ekstraklasy Miedź Legnica sięgnęła po pierwszy komplet punktów w 2023 roku. Beniaminek przegrywał z Wisłą Płock 0:1, ale ostatecznie zwyciężył 2:1.

5
4
1
1
90+2'

Chrupałła uderzył z ok. 17 metrów. Wysoko ponad bramką Miedzi.

2
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
4
89'

Wisła szuka wyrównania. Czasu na to ma coraz mniej. Strzał Kolara poszybował wysoko ponad bramką.

4
2
86'

Z dystansu uderzył Lesniak, Kapino kapitalną interwencją uratował Miedź!

4
2
1
1
1
84'
81'

Płocczanie po zmianach niewiele potrafią zdziałać. Miedź nie dopuszcza rywala we własne pole karne.

2
1
78'

Minuty płyną, wciąż więcej z gry ma Miedź. Wisła bezproduktywna z przodu.

1
1
75'

Miedź nie pozwala Wiśle na zbyt wiele. Już tylko kwadrans do końca.

1
2
1
1
2
74'
wchodzi Wchodzi
Dimitar Velkovski #19
schodzi Schodzi
1
2
71'
71'
71'
70'

Prowadząc Miedź ma więcej miejsca z przodu i stara się to wykorzystywać.

1
68'

Mocno z dystansu uderzył Drygas. Kamiński na raty złapał piłkę.

1
1
1
68'
67'
64'

Wisła Płock stara się wyrównać, ale to Miedź skontrowała rywala. Strzał z pola karnego Narsingha obronił Kamiński.

1
1
1
61'

Gol! Strzelił Nemanja Mijusković. Asystował mu Hubert Matynia. Matynia dośrodkował z rzutu rożnego, a niepilnowany Mijusković uderzeniem głową z trzech metrów wpakował piłkę do siatki. Tragiczna postawa obrony Wisły! 2:1!

16
8
3
5
8
60'

Giorgios Masouras dogrywał z pola bramkowego, Kamiński nogą zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

2
2
1
57'

Gra toczy się na połowie Wisły. Brakuje okazji bramkowych po przerwie.

1
2
1
54'

Pawlak tak podawał do Kamińskiego, że omal go nie pokonał. Bramkarz zachował czujność i złapał piłkę przed linią.

1
2
3
1
1
53'

Narsingh upadł w polu karnym gości, o rzucie karnym mowy nie ma.

1
1
2
51'

Miedź nie zamierza kalkulować. Legniczanie szukają drugiego gola wartego trzy punkty.

3
1
1
1
48'

Po zmianie stron Wisła Płock stara się atakować. Jeszcze bez okazji bramkowych po przerwie.