Raków bez problemów ograł beznadziejnego Górnika 2:0.

5
4
90+5'

Gol! Strzelił Jean Carlos Silva. Asystował mu Gustav Berggren. Kilkudziesięciometrowy rajd Silvy zakończył to spotkanie! Brazylijczyk nie dał szans Bielicy w sytuacji sam na sam.

49
22
6
4
9
90+4'

Górnik postanowił zaatakować na kilkadziesiąt sekund przed końcem. Ciut za późno.

4
1
90+2'

Janza zagrał niezłą piłkę przed pola karne, ale na jego nieszczęście był tam Cholewiak. Futbolówka odbiła mu się od głowy i przejął ją Raków.

2
6
4
90+1'
Górnik Zabrze
8
6
5
3
10
90'

Doliczone 4 minuty.

4
2
2
1
1
87'

Do końca meczu coraz mniej czasu. Czujemy logikę Ekstraklasy, czyli Górnik jedzie do Zabrza przynajmniej z remisem.

8
9
6
4
8
86'
84'

I już na jednym kolanie byli goście! Ogromne zamieszanie w polu karnym, a piłka o centymetry minęła bramkę Kovacevicia!

4
2
3
2
5
83'

Jeśli Górnik wywiezie z Częstochowy punkt, to piłkarze najpierw powinni na kolanach iść na Górę św. Anny.

18
17
5
2
6
81'
80'
81'
81'
78'
Raków Częstochowa
32
18
1
2
10
76'

Mocno, ale w środek bramki uderzył Kun.

2
6
4
2
1
74'

Petrasek główkował tuż nad poprzeczką po dośrodkowaniu Iviego z narożnika.

4
4
7
1
71'

Koczerhin jest bardzo aktywny. Tym razem ładnie dokręcał piłkę do bramki, lecz Bielica dobrze interweniował.

3
70'
26
18
6
2
15
69'

Silva faulowany na prawym skrzydle.

1
1
2
2
67'

Górnik jest słaby, Cholewiak jeszcze słabszy, ale Raków igra z ogniem, prowadząc tylko 1:0. Następnym razem Cholewiakowi zejdzie piłka z nogi, strzeli bramkę i będzie płacz.

6
10
2
2
64'

Ludzie kochani. Cholewiak niech dziękuje sędziemu, że odgwizdał spalonego. Z piłką ruszył Włodarczyk, wyłożył ją jak na tacy przed bramkę do Cholewiaka, a ten z kilku metrów strzelił tak koślawo, że futbolówka wróciła do Włodarczyka, który był przy linii końcowej.

Fernando Santos lubi to.

4
14
4
1
8
62'
60'

Koczerhin padł w polu karnym. Sędzia gwizdnął, a trybuny w euforii. Tymczasem kartka za symulkę.

7
6
6
2
3
60'
6
7
3
2
1
58'

Goście na własne życzenie stają się jednym z głównych kandydatów do spadku. W grze Górnika nie klei się nic.

3
3
1
4
55'

Górnik w ogóle nie potrafi utrzymać się przy piłce. O zagrożeniu bramki Rakowa nie ma mowy. Ba, nie ma mowy nawet o wyjściu z własnej połowy.

7
7
1
2
5
53'

To było już lepsze uderzenie Iviego, ale piłka i tak poleciała ponad bramką.

1
2
3
1
2
53'

Kolejny rzut wolny dla Rakowa. Faulowany Gutkovskis.

1
2
1
53'
5
1
2
2
4
52'

Nie czeka Raków na to, co pokaże Górnik. Pierwsze minuty po przerwie zdecydowanie pod dyktando gospodarzy.

5
3
2
51'

Miękka wrzutka Ledermana, gola szukał Tudor. Bielica piłkę odbił. Później Paluszek i jego główka, to będzie Rakowa wymówka.