20
89'
88'

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Asystował mu Joao Amaral.

Jest gol dla Lecha! W pole karne Śląska dośrodkował Joao Amaral, akcję zamknął Michał Skóraś i skierował piłkę do bramki!

66
26
12
15
52
87'

W polu karnym Lecha niecelnie strzelał Michał Rzuchowski.

3
2
2
4
85'

W polu karnym Lecha główkował Erik Exposito. Pewnie interweniował bramkarz Lecha.

4
2
8
4
5
85'

Piłkarz Śląska ukarany za grę na czas.

8
6
3
1
5
85'
2
2
5
4
10
81'

Kolejorz wymienia podania na połowie WKS-u.

4
5
3
3
2
77'

Po analizie VAR, nie ma gola dla Śląska. Sędziowie uznali, że Nahuel Leiva zagrał piłkę ręką.

15
9
6
9
23
78'
76'

Trwa analiza VAR, czy gol został zdobyty prawidłowo. Sędziowie sprawdzają, czy zawodnik Śląska nie zagrał piłki ręką.

10
3
1
3
11
74'

John Yeboah zagrał na wolne pole do Nahuel Leivy. Ten minął wychodzącego bramkarza i skierował piłkę do bramki. Będzie jednak analiza VAR, czy ten gol został zdobyty prawidłowo.

2
5
7
73'

Nika Kwekweskiri zagrywał z rzutu wolnego, a piłkę wybił jeden z obrońców WKS-u.

6
8
2
3
5
72'

Piłkarz Śląska faulował Michała Skórasia, który minął go w bocznej strefie boiska.

5
2
5
5
4
72'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
13
7
6
11
70'
70'
69'

Groźne, ale jednak minimalnie zbyt mocne dogranie do Szymczaka w polu karnym Śląska.

3
3
1
3
67'

Lech atakuje, ale defensywa Śląska rozbija ataki Kolejorza. Bardzo dobrze dysponowany jest także Rafał Leszczyński.

11
5
3
5
7
67'
9
2
1
2
6
66'
7
3
2
1
3
65'

Dobrze w defensywie spisał się Filip Dagerstal. Obrońca zatrzymał biegnącego z piłką Erika Exposito

4
1
2
4
1
62'
61'

Świetną okazję miał Antonio Milić, który strzelał z kilku metrów. Znów znakomicie obronił Leszczyński.

6
5
1
5
7
57'

Lech atakował, a gola na 2:0 strzelił Śląsk! Błąd popełnił Heorhij Citaiszwili, po którego zagraniu piłkę przejął John Yeboah i oddał świetny, celny strzał z dystansu!

77
40
10
12
27
54'

Lech przy piłce. Goście rozgrywają ją na połowie Śląska, ale do bramki na razie daleko.

9
3
2
5
51'

To powinien być gol! Po błędzie w defensywie Śląska i dograniu przed bramkę z kilku metrów strzelał Heorhij Citaiszwili! Rafał Leszczyński zdołał obronić!

14
7
6
8
18
49'
18
10
1
3
4
47'

Po rzucie wolnym piłka została wybita. Dopadł do niej Michał Skóraś i oddał strzał zza pola karnego, po którym piłka odbiła się od poprzeczki bramki Śląska Wrocław!

16
6
5
7
7
47'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
1
2
Czy w drugiej połowie Lech Poznań strzeli przynajmniej jednego gola?
1
czas Druga połowa
45'

Doliczone dwie minuty.

2
2
4
3
5
45'

Rzut rożny dla Lecha i zagranie przed bramkę Śląska. Niecelne główkował Filip Marchwiński.

10
6
1
3
4
42'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Piłkę pewnie złapał Dominik Holec.

3
3
2
7
5
41'

W ostatnich minutach sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
4
3
2
3
39'

Wrocławianie spokojnie wymieniają podania na własnej połowie i czekają na błąd rywala.

8
2
2
4
5
37'

Lech stara się atakować i szuka okazji na gola.

19
7
4
3
12
34'

Erik Exposito uderzył z rzutu wolnego zza pola karnego. Płaski strzał, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

85
51
12
21
43
33'

Jednak nie ma żółtej kartki. Radosław Murawski ukarany czerwoną kartką. Przed polem karnym Lecha faulowany był John Yeboah, który przed sobą miał już tylko bramkarza Kolejorza.

32
18
4
10
17
33'
CZERWONA KARTKA
57
32
6
14
33
32'

Cały czas trwa analiza VAR.

4
2
3
7
14
31'

Analiza VAR. Sędzia ogląda sytuację. Arbiter zapewne analizuje, czy zawodnika Lecha ukarać czerwoną kartką.

11
8
1
5
13
30'

John Yeboah padł tuż przed polem karnym Lecha. Będzie rzut wolny dla WKS-u, a żółta kartka dla zawodnika Kolejorza.

8
4
2
6
6
26'

Świetna okazja dla Lecha! Filip Szymczak otrzymał podanie w polu karnym, poradził sobie z zawodnikiem WKS-u, ale jego strzał został już wyblokowany.

13
8
5
6
6
23'

Tym razem dośrodkowanie w pole karne Lecha, po którym dobrze interweniował Dominik Holec.

12
5
6
4
5
21'

Lech częściej przy piłce. Goście wymieniają podania na połowie wrocławian.

15
9
3
3
3
18'

Groźnie w polu karnym Śląska po akcji Michała Skórasia. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę WKS-u. Coraz groźniejsze są ataki Kolejorza.

13
11
8
2
7
16'

Z dystansu niecelnie strzelał Pedro Rebocho.

12
5
8
5
5
15'

Zanosiło się na groźną akcję Śląska. Erik Exposito zbyt mocno zagrywał jednak w pole karne Lecha i piłka wyszła poza boisko.

1
1
2
3
1
13'

Tym razem w pole karne WKS-u zagrywał Nika Kwekweskiri. Po chwili piłka znalazła się w rękach bramkarza gospodarzy.

2
2
1
1
1
12'

Dogranie w pole karne Śląska. Pewnie interweniował Rafał Leszczyński. Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich.

1
2
2
2
2
8'

Dobrze w defensywie spisał się Antonio Milić, który w ostatniej chwili wybił piłkę przed swoją bramką.

8
4
3
2
2
6'

Śląsk Wrocław rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

4
1
1
1
3
3'

Podanie z głębi pola przed bramkę Śląska. Dobrze spisał się Rafał Leszczyński, który przejął piłkę.