PKO Ekstraklasa: 23. kolejka
05 mar 2023 12:30
komentarz

Koniec! Remis, który nie cieszy żadnej z drużyn. Miedź remisuje z Jagiellonią 1:1.

1
90+6'

W odpowiedzi zza pola karnego strzelał Camara. Efekt podobny. Pewna interwencja Kapino.

7
5
3
2
6
90+6'

Teraz Drachal przytomnie zagrał na szesnasty metr, gdzie był niepilnowany Mijusković, ale jego strzał był zdecydowanie za lekki. Alomerović broni.

7
3
3
2
5
90+5'

Zablokowany strzał Drachala z dystansu. Nie przygotował sobie pozycji młodzieżowiec Miedzi.

5
6
3
2
5
90+4'

Chaotyczna gra jednej i drugiej drużyny w doliczonym czasie. Brakuje sytuacji.

1
2
3
3
8
90+4'
Miedź Legnica
4
2
1
1
5
90+2'
3
1
2
3
2
90+2'
1
1
2
3
3
90'

Sędzia doliczył minimum sześć minut.

6
3
2
1
4
90'
90'
88'

Imaz podał do Guala, ale ten stracił piłkę przed polem karnym Miedzi.

1
3
1
3
7
87'
86'

Po dośrodkowaniu Wełkowskiego niecelnie głową strzelał Henriquez. Kontrolował wszystko Alomerović.

2
2
3
1
1
86'

Publiczność w Legnicy w dosadnych słowach domaga się, by piłkarze Miedzi pokazali większą determinację.

1
3
1
3
4
84'

Henriquez faulował Skrzypczaka. To kartka, która powoduje, że zawodnika Miedzi zabraknie w kolejnym ligowym meczu w Gdańsku.

6
3
1
1
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Angelo Henriquez.

6
6
1
2
5
83'

Ładny atak pozycyjny Jagiellonii. Wymienili dużą liczbę podań przed polem karnym Miedzi, jednak wszystko zwieńczył niecelny strzał Nene z dystansu.

4
3
2
4
2
80'

Zaskakujący strzał Nene z rzutu wolnego, ale nie dokręcił dobrze tej piłki zawodnik Jagiellonii. Zabrakło niewiele.

6
5
1
1
4
79'

Wdowik faulowany przez Mijuskovicia trzydzieści metrów od bramki. To będzie dobra okazja dla Jagiellonii.

4
4
1
1
3
78'
76'
Jagiellonia Białystok
5
2
2
4
3
74'
74'
73'

Uderzenie Nasticia zza pola karnego, piłka leciała w bramkę, ale podbił ją w ostatniej chwili Guelen.

3
2
2
2
2
72'

Wdowik! Dobry strzał z dystansu i piłka przeleciała minimalnie obok słupka. Ależ to się mogło potoczyć.

4
1
1
1
71'

Niewiarygodne, że Miedź jeszcze nie prowadzi. Henriquez biegł sam na bramkę Jagiellonii przez dobre kilka sekund, nikt go nie atakował, ale napastnik gospodarzy strzelił prosto w Alomerovicia!

4
2
2
2
2
70'

Kobacki powinien mieć tu już dwa gole! Doskonałe strącenie piłki przez Obietę, Kobacki był na czystej pozycji, mógł zrobić wszystko, ale fatalnie skiksował i uderzył nad bramką!

5
4
4
1
3
69'
8
2
2
4
7
68'

Kiepskie wieści dla Miedzi. Kobacki złapał się za nogę i usiadł na murawie. Wygląda to na poważniejszy uraz.

1
2
5
2
4
66'

Kapitalne podanie Henriqueza za linię obrony. W sytuacji sam na sam z Alomeroviciem znalazł się Kobacki, ale fatalnie przyjmował piłkę. Bramkarz Jagiellonii wykorzystał ten moment, wyszedł na przedpole i uprzedził rywala. Przy okazji doszło tam do faulu.

2
1
3
1
1
65'

Ależ popsuł kontrę Miedzi Massouras. Biegł z piłką od połowy boiska, był już przed polem karnym, miał opcję do strzału, ale kompletnie stracił pomysł na zakończenie akcji. Wygonił się do linii końcowej i stracił piłkę.

2
7
5
2
7
63'

Opady śniegu są coraz bardziej intensywne, z kolei emocje na boisku jakby malały.

2
2
6
1
2
62'

Wdowik ładnie obrócił się z piłką w polu karnym, ale swoją lepszą lewą nogą uderzył obok słupka. Zabrakło sporo.

5
2
3
2
2
61'

Pół godziny do końca. W Legnicy zaczął padać śnieg. Ot, taka ciekawostka.

1
1
3
1
59'
58'

Massouras leży w polu karnym. Sugeruje, że został trafiony w twarz przez Skrzypczaka. Gra przerwana.

2
2
3
3
57'

Rykoszet po strzale Narsingha i rzut rożny dla Miedzi. Zdecydowana przewaga legniczan po przerwie.

1
1
2
1
3
56'

Strata Jagiellonii na własnej połowie i od razu było groźnie. Drygas przebiegł nieatakowany kilkanaście metrów, w końcu zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale broni Alomerović.

3
2
1
2
54'

Kobacki miał mnóstwo miejsca z prawej strony, podał piłkę w pole karne, gdzie składał się do strzału Dominguez, ale skiksował. Ma czego żałować zespół z Legnicy.

1
1
2
1
3
53'

Nieźle wyglądają gospodarze od początku drugiej połowy. Przeważają, Jagiellonia ma problem z utrzymaniem się przy piłce.

1
2
5
51'

Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Wełkowski decydował już się na strzał z ok. trzydziestu metrów, ale piłka przeleciała nad bramką.

2
1
2
2
3
49'

Dla odmiany rzut wolny dla Miedzi. Dośrodkowanie Wełkowskiego i nad bramką uderzał Massouras.

1
1
1
2
4
48'

Żółtą kartkę otrzymał Nene.

4
2
1
4
5
47'

Niezła centra Wdowika z rzutu wolnego, uciekł rywalom na bliższym słupku Imaz, ale strzelił niecelnie.