Na szczęście to już koniec. Warta Poznań - Cracovia 0:0. Uff...

1
3
2
90+4'

Gospodarze chcą wykorzystać stałe fragmenty gry w samej końcówce, lecz cały czas brakuje dokładności przy ostatnim podaniu.

1
2
5
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

4
5
1
9
89'
9
3
2
3
5
87'
4
3
2
3
2
87'

Ładny strzał Grzesika z dystansu, ale sędzia wcześniej przerwał grę, bo przy odbiorze piłki faulowany był Oshima.

2
2
2
2
2
85'

Grzesik przewrócił się w polu karnym po kontakcie z Jaroszyńskim. Sędzua uznał, że nie kwalifikowało się to do przewinienia.

4
5
2
2
4
84'

Niecelnie główkował Jaroszyński, ale sędzia i tak odgwizdał faul w ofensywie.

4
1
2
1
4
84'

Centrostrzał w wykonaniu Makucha. Lis odbił piłkę na rzut rożny.

2
1
4
1
5
83'

Miguel Luis powalczył o piłkę w narożniku boiska, jednak kolejny raz zabrakło precyzji przy dośrodkowaniu. Destan nie był w stanie wywalczyć sobie pozycji do strzału.

2
2
2
2
2
80'

Miguel Luis ruszył lewym skrzydłem, jednak w takim tempie, że Atanasov nie miał problemu z powrotem i dość łatwym odbiorem piłki.

2
3
4
3
3
78'
5
4
3
2
2
76'

Niemczycki przytomnie broni strzał Miguela Luisa z ostrego kąta. Warta jest lepsza w drugiej połowie.

5
2
5
2
3
76'

Jaroszyński strzelał prawą nogą zza pola karnego. Bardzo niecelnie.

1
3
2
2
3
74'

Grzesik podniósł się jako pierwszy, teraz wstał również Niemczycki. Wyglądało to groźnie, natomiast zmiana raczej nie będzie konieczna.

2
3
3
1
1
72'

Jeden i drugi zawodnik nie podnoszą się z boiska.

1
2
4
3
3
72'
8
6
1
2
3
71'

Miguel Luis zagrywał w pole karne, atakował piłkę Grzesik, ale trafił jedynie w interweniującego Niemczyckiego.

2
2
3
3
1
69'

Była okazja do kontry dla Warty, ale Zrelak poślizgnął się na piłce i element zaskoczenia minął.

3
5
4
6
3
68'

Dośrodkowanie na dalszy słupek z rzutu wolnego Jablonsky był niepilnowany, odegrał piłkę wzdłuż bramki i doszedł do strzału Makuch, choć uderzył za lekko, by zaskoczyć Lisa.

2
2
3
2
3
90+3'
82'
3
1
1
2
2
65'
65'
65'
63'

Drugi celny strzał, choć Niemczycki raczej się nie spocił. Ivanov uderzył lekko z dystansu i bramkarz Cracovii pewnie złapał piłkę.

4
4
3
2
1
62'

Kiełb z rzutu rożnego, ale kolejny raz górą piłkarze odpowiadający za defensywę. Jablonsky wybija piłkę.

3
3
4
2
2
61'
5
2
3
2
2
59'

Kontratak Warty i wreszcie mieliśmy celny strzał! Savić zagrał prostopadle w pole karne, uciekł rywalom Zrelak, ale w porę wybiegł z bramki Niemczycki i powstrzymał napastnika gospodarzy.

4
1
2
5
2
57'

Cracovia odpowiedziała tym samym. Atanasov dorzucił piłkę z rzutu wolnego, wygrał walkę w powietrzu Jablonsky, jednak uderzył niecelnie.

1
3
2
4
55'

Wreszcie podnieśli się z krzesełek kibice Warty. Dobre dośrodkowanie Miguela Luisa z rzutu wolnego, Grzesik urwał się rywalom przy bliższym słupku, ale uderzył minimalnie obok bramki.

5
2
3
2
2
53'

Niedokładne dośrodkowanie Grzesika. Piłka spadła na górną siatkę bramki.

3
2
1
1
2
52'

Miguel Luis tym razem dobrze wypatrzył w polu karnym Szczepańskiego, ten nieźle przyjął piłkę, ale został zablokowany.

2
2
2
1
1
51'

Miguel Luis kopnął piłkę przed siebie, nie do końca wiadomo co chciał tym osiągnąć. Szczepański nie miał żadnych szans, by cokolwiek z tej sytuacji zrobić.

2
2
50'

Savić utrzymał się przy piłce z rywalem na plecach, zagrywał w pole karne, ale nie opanował futbolówki Kiełb.

2
2
2
2
1
49'

Oby się to wkrótce zmieniło, ale pierwsze minuty po przerwie wyglądają podobnie jak cała pierwsza połowa. Niewiele się dzieje na boisku.