Miedź Legnica
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Ilkay Durmus.

4:0 dla Lechii! Tym razem gola strzelił Flavio PaixaoIlkay Durmus dograł w pole karne Miedzi, a Flavio Paixao podbił sobie piłkę i po chwili skierował ją do bramki!

24
16
7
4
7
90+1'

Zanosiło się na groźną akcję Lechii, lecz zabrakło dokładnego dogrania do Flavio Paixao.

4
4
1
2
4
90'

Doliczone pięć minut.

2
2
3
1
5
90'
ZMIANA
89'
ZMIANA
88'
GOOOOOOL!!!

Strzelał Łukasz Zwoliński, a po chwili piłka w bramce. Stefanos Kapino był jednak blisko obrony tego uderzenia. 3:0 prowadzi Lechia Gdańsk.

18
12
3
5
7
87'

Rzut karny dla Lechii! Sędzia uznał, że Jakub Bartkowski był faulowany w polu karnym Miedzi. Faulował Dimitar Velkovski.

14
6
2
2
3
87'
5
3
2
1
2
86'

Sędzia sam będzie oglądał sytuację.

12
2
3
3
2
86'

Trwa chyba jeszcze analiza VAR czy przyznać Lechii rzut karny.

12
2
2
1
1
85'

W polu karnym Miedzi padł Jakub Bartkowski. Sędzia nakazał grać dalej.

1
4
1
3
84'
ŻÓŁTA KARTKA
4
1
1
2
83'

Zamieszanie przed polem karnym Lechii. Ostatecznie jednak gospodarze zdołali wybić piłkę.

7
3
3
3
81'
4
1
1
80'

Mocny, ale jednak niecelny strzał z kilkunastu metrów oddał Chuca.

1
3
2
79'

Miedź rozgrywa piłkę na połowie Lechii. Daleko jednak do bramki gospodarzy.

4
1
2
77'
ZMIANA
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ilkay Durmus. Asystował mu Jarosław Kubicki.

Kubicki podał do Durmusa, a ten przyjął sobie piłkę, podbiegł z nią przed pole karne Miedzi i oddał fantastyczny strzał z około 18 metrów! Piękny gol i 2:0 dla Lechii.

24
14
5
2
5
74'

Miedź szuka gola, ale brakuje jej wykończenia akcji.

4
4
1
3
3
73'

Tym razem zza pola karnego strzelał Chuca. Pewnie interweniował Dusan Kuciak.

6
2
2
2
2
71'

Znów strzał z dystansu. Tym razem niecelnie przymierzył Kamil Drygas.

3
2
1
2
3
70'
ZMIANA
68'

W odpowiedzi niecelnie z kilkunastu metrów strzelał Maxime Dominguez.

1
1
67'

Obok bramki Miedzi Legnica strzelał przed chwilą Bassekou Diabate.

3
1
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
65'

W dobrej sytuacji znalazł się Luciano Narsingh, który z kilku metrów oddał niecelny strzał. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

1
61'

Tym razem zza pola karnego niecelnie uderzył Ilkay Durmus.

2
1
61'
ZMIANA
60'

Z 16 metrów strzelał Kubicki. Uderzenie zostało zblokowane, ale Lechia wywalczyła rzut rożny.

1
2
1
1
1
59'
2
58'

W polu karnym Lechii w trudnej pozycji niecelnie strzelał Kamil Drygas.

3
56'

Wracamy do gry.

2
2
2
1
2
55'

Chwilowa przerwa w grze. Z boiska sprzątane są serpentyny.

1
2
2
51'

Z dystansu niecelnie strzelał Bassekou Diabate.

4
3
4
3
1
50'

W polu karnym Miedzi w dobrej sytuacji znalazł się Dominik Piła. Oddał jednak niecelny strzał.

1
2
1
5
2
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Rafał Pietrzak.

Po dośrodkowaniu Pietrzaka z kilku metrów celny strzał głową oddał Łukasz Zwoliński. 1:0 prowadzi Lechia Gdańsk!

26
11
7
4
6
czas Druga połowa
44'

Rzut wolny dla gości i dośrodkowanie w pole karne. Po chwili niecelnie główkował Kamil Drygas.

2
2
1
5
43'

Z dystansu strzelał Marco Terrazzino. To uderzenie obronił bramkarz Miedzi.

4
2
1
4
42'

Lechia ma optyczną przewagę, ale nie przekłada się to na dobre okazje pod bramką rywala.

3
1
5
1
39'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Rafał Pietrzak.

3
5
1
37'

Luciano Narsingh biegł z piłką na bramkę Lechii. Został jednak powstrzymany przez obrońców.

7
2
2
34'
2
1
6
6
34'

Dobrze w defensywie spisał się Dimitar Velkovski. W ostatniej chwili przerwał groźną akcję Lechii.

2
31'

Ładne dośrodkowanie Pietrzaka w pole karne Miedzi. Tam jednak dobrze interweniował Stefanos Kapino.

2
28'

Łukasz Zwoliński strzelał w polu karnym Miedzi. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

4
1
2
1
1
26'

Rzut wolny dla Lechii i zagranie w pole karne rywala. Piłkę wypiąstkował Stefanos Kapino.

4
2
2
2
2
25'
2
3
1
1
2
24'

Sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
Tak
Nie
1
20'

Z 16 metrów minimalnie nad poprzeczką strzelał Maxime Dominguez.

2
3
19'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Piłkę strącił Dusan Kuciak.

1
2
1
16'

Nie jest to porywające widowisko. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

2
1
1
13'

Po rzucie rożnym dla gospodarzy piłkę przejęła Miedź.

1
1
1
12'

Kevin Friesenbichler zagrywał z rzutu wolnego. Piłkę wybił jeden z zawodników Miedzi - rzut rożny dla Lechii.

1
9'

Łukasz Zwoliński dogrywał w pole karne Miedzi. Podanie jednak było zbyt mocne, ale gospodarze wywalczyli rzut rożny.

2
1
1
7'

Ładna, zespołowa akcja Lechii. W decydującym momencie w polu karnym Miedzi zabrakło już dokładnego dogrania.

3
5'

Gra toczy się przed polem karnym Lechii. Miedź szuka okazji na gola.

2
1
2
4'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

2
1'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza.

1
czas Start meczu
17:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

1
17:10

- Było dużo spotkań, ważnych słów i opinii. Mam nadzieję, że przełoży się to na czyny - powiedział Marcin Kaczmarek, trener Lechii Gdańsk na konferencji prasowej przed meczem z Miedzią. Pierwszy gwizdek w piątek o godzinie 18:00.