(0:0)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Dwa gole padły w niedzielny wieczór w Warszawie. Wicelider PKO Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała Stal 2:0. Mielczanie tego spotkanie wcale nie musieli przegrać.

6
4
4
3
90+2'

Problemy ma Jędrzejczyk, który sam sobie zrobił krzywdę.

2
9
3
3
1
90+1'

Do pustej bramki uderzał Pekhart, ale źle trafił w piłkę i spudłował.

1
7
5
6
4
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
2
3
3
87'
86'

Powinno być 2:1. Wolski uderzał z siedmiu metrów, ale spudłował!

4
10
4
3
2
85'
84'

Gol! Strzelił Filip Mladenović. Asystował mu Igor Strzałek. Po meczu! Kontra Legii, Strzałek przebiegł z piłką pół boiska w polu karnym zagrał do Mladenovicia. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy i przy słupku wpadła do bramki! 2:0!

19
6
1
5
10
83'
3
2
1
1
1
83'

Po rzucie rożnym dla Stali ponownie było groźnie pod bramka Legii, ale zabrakło gościom zdecydowania.

2
2
1
2
3
80'

Rauno Sappinen sam na sam z bramkarzem, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i szansa przepadła.

1
4
1
7
2
79'

Z bliska uderzał Muci, Mrozek nie dał się pokonać! Mecz bramkarzy przy Łazienkowskiej!

8
6
3
3
79'

Getinger z rzutu wolnego wprost w ręce Hładuna.

3
3
1
3
1
77'
77'

Sappinen urwał się obronie Legii, strzał z trudnej pozycji, Hładun zdołał sparować piłkę!

2
2
1
3
1
74'

Atak Stali przerwany, sędzia dostrzegł dyskusyjnego spalonego.

2
3
3
4
73'

Stal w ataku, mielczanie szukają wyrównania. Legia momentami broni się dość panicznie.

2
2
1
70'

A teraz z woleja huknął Mak! Tuż ponad bramką! Dobre minuty w wykonaniu Stali Mielec.

3
4
2
3
4
69'

Uderzenie Wlazły głową, Hładun uratował Legię!

7
4
2
5
3
68'

Zamieszanie w polu karnym Legii Warszawa. Po raz kolejny zabrakło uderzenia na bramkę Hładuna.

2
3
1
65'

Stal w końcu odważniej, jednak goście nie są w stanie wykreować zagrożenia pod bramką Hładuna.

1
2
2
62'

Kapitalnie Mrozek! Muci do Wszołka, a ten uderzał niemal do pustej bramki! Mrozek desperacko rzucił się i zdołał odbić strzał! Niewiarygodne!

11
7
3
3
5
61'

Niecelnie główkował Jędrzejczyk, który dodatkowo był na spalonym.

2
5
1
1
60'

Godzina gry za nami. Legia szuka gola numer dwa. Stal trochę spuściła z tonu po stracie gola.

2
3
2
1
58'

Błąd obrony Stali, z piłką w polu karnym znalazł się Muci, wycofał do Sokołowskiego, ale ten został zablokowany.

2
4
1
1
56'
56'
52'

Urazu mięśniowego doznał Ratajczyka. Zawodnik Stali położył się na murawie.

2
4
2
5
3
49'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Ernest Muci. A Legia konkretnie! Z prawej strony dogrywał Muci, a Pekhart mierzonym strzałem głową pokonał Mrozka. Bramkarz jeszcze starał się odbić piłkę, ale ta wpadła do siatki! 1:0!

21
11
2
14
16
48'

A teraz z ostrego kąta przymierzył Ratajczyk. Bramkarz nogami odbił piłkę.

3
2
3
3
5
47'

Szybka akcja Stali. Ratajczyk do Rauno Sappinena, ten uderzył obok bramkarza, ale przestrzelił!