(1:1)
Zakończony
Radomiak Radom
komentarz

KONIEC! Korona wygrywa z Radomiakiem 2:1. To czwarte zwycięstwo Korony u siebie w 2023 roku i kolejny krok w kierunku utrzymania.

21
9
2
90+8'
90+9'
90+9'
90+10'

Blisko Radomiak! Główkował Okoniewski, piłka zmierzała w okienko, ale świetnie interweniował Forenc!

9
5
1
1
1
90+8'

Zamieszanie w polu karnym Korony. Radomiak nie potrafi jednak oddać strzału. Po raz kolejny piłka zatrzymała się na boisku i utrudniła sytuację przyjezdnym.

10
6
2
90+5'

Błanik powalczył w defensywie. Był faulowany. Korona ma rzut wolny i cenne sekundy.

19
8
2
3
4
90+3'

Gol! Strzelił Kacper Kostorz. Asystował mu Dawid Błanik.

I gol dla gospodarzy! Zakręcił Jakubikiem Błanik, zagrał płasko na dalszy słupek, gdzie dostawił nogę Kostorz! Korona prowadzi!

26
11
3
3
9
90+3'

Rzucili wszystkie siły do ataku gospodarze.

15
7
2
2
5
90+3'

Deaconu z rzutu rożnego, ale dobrze piąstkował piłkę Kobylak.

6
2
3
3
3
90+1'
90'

Sędzia doliczył minimum DZIESIĘĆ minut. Sporo gry jeszcze przed nami.

11
1
1
2
90'

Abramowicz zagrał na jedenasty metr do Pika, jednak ten strzelił wysoko nad bramką. Ma czego żałować.

3
2
89'

Sytuacja chyba opanowana. Sędzia Marciniak nakazał wznowić grę.

5
2
87'

Nad boiskiem unosi się dym. Nie ma mowy, by gra była kontynuowana. Czekamy.

2
5
86'

Cóż, mecz przerwany po raz kolejny. Kibice Radomiaka rzucają racami.

1
6
84'

Murawa zaskoczyła Kobylaka. Cestor podawał w kierunku bramkarza, ale piłka nagle zwolniła. Niewiele brakowało, by Szykawka ubiegł bramkarza gości.

4
1
1
82'

Sprytne podanie Roberto Alvesa z rzutu wolnego. Niepilnowany Rocha w polu karnym, choć miał trudną pozycję, to doszedł do strzału, ale zabrakło mocy. Broni Forenc.

3
4
80'

Zagapił się Abramowicz i odebrał mu piłkę Zator. Od razu szukał w polu karnym Błanika, lecz podawał niedokładnie.

2
1
1
1
79'

Błanik nie zamknął dośrodkowania z prawej strony. Bardziej został trafiony piłką niż złożył się do strzału.

4
3
1
2
3
77'

Strzał Cayargi zza pola karnego... nad poprzeczką.

2
1
1
76'
76'
1
1
1
75'

Nono oddał mocny strzał z dalszej odległości. Stał jak wryty Kobylak. Na jego szczęście piłka przeleciała obok słupka.

2
72'
5
3
5
72'

Kartka dla Jakubika za faul taktyczny.

1
72'
71'

Żółtą kartkę otrzymał Ronaldo Deaconu.

Niebezpieczny, bezmyślny wślizg Deaconu w nogi Roberto Alvesa, który chciał wykopać piłkę z okolic narożnika boiska.

6
1
3
70'

Dla odmiany stuprocentową szansę miał Radomiak! Doskonała kontra, Cayarga zagrał w pole karne do Semedo, ten poradził sobie z rywalem, chciał uderzyć fałszem przy bliższym słupku, ale nie trafił w bramkę!

2
1
3
2
68'

Okazja dla Korony! Szykawka idealnym podaniem obsłużył Błanika, ale strzał rezerwowego zawodnika gospodarzy broni Kobylak!

3
3
1
2
4
67'

Niecelny strzał Luisa Machado z dwudziestu metrów.

1
1
1
66'

Cayarga zagrywał z rzutu rożnego, trącił piłkę Rocha, jednak żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału.

1
1
1
65'

A jednak nie. Odpalona została kolejna świeca dymna. Czarne chmury unoszą się nad bramką.

1
2
1
65'

Gra będzie wznowiona. Radomiak zacznie od rzutu rożnego.

3
62'

Mecz przerwany. Mocno zadymiło się nad boiskiem. Kibice Korony odpalili race.

3
3
62'

Doskonała akcja Abramowicza lewym skrzydłem. Wycofanie piłki na piąty metr, ale nie trafił w nią Rocha! Po chwili uderzał jeszcze Cayarga, lecz został zablokowany.

1
2
1
59'

Kartka to efekt braków w technice. Briceag dwukrotnie za daleko wypuścił sobie piłkę i ostatecznie faulował rywala nieodpowiedzialnym wślizgiem.

1
2
2
1
59'
5
2
58'

Coraz więcej wrzutek w pole karne Korony.

7
2
1
2
57'

Radomiak trochę uspokoił grę po przerwie. Korona nie ma już tylu okazji, co w pierwszej połowie. Brakuje jednak dokładności, by dłużej utrzymać się przy piłce.

7
3
1
2
3
55'

Ładna akcja Korony, jak na warunki pogodowe. Briceag wbiegł w pole karne, jednak strzelił obok słupka.

2
2
2
3
4
53'

Deaconu huknął z dystansu. Kobylak był dobrze ustawiony, a mimo to miał sporo problemów z interwencją. Odbił piłkę przed siebie, ale szczęśliwie dla niego nie było w pobliżu żadnego z rywali.

1
1
51'

Dobre dośrodkowanie Luisa Machado. Niewiele brakowało, a mielibyśmy gola samobójczego. Wyszedł na przedpole Forenc, ale trącił piłkę Malarczyk. Ostatecznie przeleciała ona nad poprzeczką.

2
1
51'

Kieleccy kibice rzucają śnieżkami w piłkarzy Radomiaka.

2
1
50'

Dwóch zawodników Radomiaka w polu karnym Korony, ale Jakubik zbyt długo składał się do dośrodkowania i finalnie został zablokowany.

1
49'

Radomiak miał kilka rzutów rożnych z rzędu, lecz nie potrafił wykorzystać ani jednego z nich, mimo niezbyt pewnej postawy Korony w defensywie.

1
47'

Niebezpiecznie po rzucie rożnym. Piłka spadła na piątym metrze, ale najprzytomniej zachował się Łukowski i wyjaśnił sytuację.

1
46'

To mogło być doskonałe otwarcie drugiej połowy dla Radomiaka. Po dośrodkowaniu Abramowicza strzelał głową Rocha, jednak broni Forenc.