(1:1)
Zakończony
Cracovia
komentarz

Raków Częstochowa tylko przez kilkanaście minut miał problemy w meczu z Cracovią. Ostatecznie lider PKO Ekstraklasy wygrał 4:1 i nad Legią Warszawa ma dziewięć punktów przewagi.

37
12
1
2
51
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

16
7
1
1
90'
CZERWONA KARTKA

Faul taktyczny, niepotrzebny, i Cracovia skończy mecz w osłabieniu!

24
15
3
2
21
88'
ŻÓŁTA KARTKA
12
5
2
4
19
87'
ZMIANA
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcin Cebula. Pewny strzał Cebuli z rzutu karnego! W samo okienko! 4:1!

59
30
4
4
42
82'
15
10
2
2
6
82'

Cebula uciekł rywalom i został sfaulowany w sytuacji sam na sam!

13
5
1
2
4
81'
ZMIANA
4
3
2
1
81'
ZMIANA
77'

Raków mecz ma pod kontrolą. Cracovia nie jest w stanie zagrozić częstochowianom.

19
9
4
3
74'
ZMIANA
77'
ZMIANA
72'

Odpowiedź z dystansu Kakabadze, tuż obok bramki!

6
4
7
3
5
70'

Lopez po raz kolejny uderzył z rzutu wolnego, tuż obok bramki!

13
6
8
5
3
70'

Symulka Makucha na własnej połowie. Sędzia się wściekł.

11
6
1
2
6
68'

Atanasov uderzył z rzutu wolnego, próba została jednak zablokowana. Po chwili kontra Rakowa i strzał Lopeza nie znalazł drogi do bramki.

5
2
2
72'
ZMIANA
1
1
1
1
67'
ZMIANA
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Rzutu wolnego sędzia nie powinien odgwizdać, ale stało. Do piłki podszedł Lopez i uderzył nie do obrony! 3:1!

72
34
6
6
44
64'

Cracovia nie jest w stanie skutecznie odpowiedzieć rywalom, a minuty płyną.

11
8
2
6
2
61'

Kakabadze uderzył z dystansu. Piłka przeleciało niedaleko od bramki. Dwa kwadranse do końca.

8
4
3
2
4
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Nowak. Asystował mu Giannis Papanikolaou. Dogranie z prawej strony, błąd popełniła obrona Cracovii, a Nowak wbił piłkę do siatki z kilku metrów! 2:1!

76
41
7
11
56
56'

Kontra Pasów, strzał z pola karnego Kallmana odbił bramkarz. Po chwili napastnik uderzał głową. Obok słupka.

7
3
4
5
53'

Raków w ataku. Częstochowianie szukają dziury w obronie Cracovii, która po przerwie nie jest w stanie zagrozić gospodarzom.