2
2
2
90'

Piast cofnął się do defensywy, a Górnik rozgrywa piłkę. Przed chwilą z dystansu strzelał Dani Pacheco, ale dobrze obronił Frantisek Plach.

4
1
1
1
2
88'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta. Zgrywał piłkę Norbert Wojtuszek, a w decydującym momencie futbolówkę złapał Frantisek Plach. Dobrze spisał się bramkarz gospodarzy.

5
3
2
2
2
86'

W polu karnym Piasta strzelał Dani Pacheco. Uderzenie zostało zablokowane, a piłkę przejęli gospodarze.

8
4
4
8
5
83'

Teraz gliwiczanie przy piłce. Starają się ją rozgrywać na własnej połowie boiska.

5
2
3
4
6
79'

Górnik ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu. Na razie jednak gra toczy się daleko od bramki Piasta.

6
3
3
4
6
79'
78'
3
3
2
1
75'
74'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Niecelnie główkował Aleksander Paluszek.

4
2
3
3
1
71'

Piast jest dobrze zorganizowany w defensywie i nie dopuszcza do zagrożenia we własnym polu karnym.

5
1
2
1
2
67'

W ostatnich minutach sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
2
2
3
2
67'
64'
63'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Piasta.

2
3
2
1
62'

Z dystansu strzelał Lukas Podolski. Uderzenie zostało zablokowane.

6
2
1
2
2
62'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Gospodarze daleko wybili piłkę.

3
3
3
1
61'

Górnik rozgrywa piłkę, ale to wszystko daleko od bramki Piasta.

1
1
2
2
59'

Z ostrego kąta strzelał Kamil Wilczek. Uderzenie napastnika Piasta było niecelne.

3
4
1
2
3
54'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował Jakub Czerwiński.

1
2
4
3
2
51'

Z 15 metrów strzelał Kamil Wilczek. Uderzenie zostało zablokowane.

4
6
5
3
5
49'

Techniczny strzał z pola karnego Piasta oddał Dani Pacheco. Uderzenie było minimalnie niecelne.

6
5
6
3
4
Czy w drugiej połowie Górnik strzeli przynajmniej jednego gola?
1
2
1
1
czas Druga połowa
46'
46'
45'

Doliczona jedna minuta.

3
2
42'

Efektowny strzał głową oddał Alexandros Katranis. Jeszcze lepiej zachował się Daniel Bielica, który złapał piłkę.

8
3
4
5
6
40'

Zagranie z rzutu wolnego przed bramkę Górnika. Mocne wstrzelenie piłki, ale Daniel Bielica ostatecznie zdołał ją złapać.

7
3
3
2
5
40'

Będzie rzut wolny dla Piasta na wysokości pola karnego Górnika. Dobra okazja na dośrodkowanie.

7
4
2
3
6
39'
4
1
1
1
6
38'

Po rzucie wolnym dla Górnika zamieszanie w polu karnym Piasta. Ostatecznie sędzia odgwizdał jednak spalonego.

1
2
2
4
35'

Alexandros Katranis dośrodkował w pole karne Górnika, gdzie główkował Kamil Wilczek. W ostatniej chwili napastnik Piasta został dobrze zblokowany przez Janickiego.

3
2
2
2
2
32'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Piasta, ale ostatecznie gospodarze wybili piłkę z własnego pola karnego.

3
2
3
2
4
30'

Kamil Wilczek strzelał z linii pola karnego, ale to uderzenie zostało zablokowane. Po chwili Wilczek jeszcze raz przy piłce - uderzył technicznie z ostrego kąta, ale ten strzał był niecelny.

4
5
4
4
4
29'

Górnik rozgrywa piłkę na połowie Piasta i szuka okazji na gola.

4
2
5
4
5
26'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Piasta. Gliwiczanie zdołali wybić piłkę.

4
2
6
4
7
24'

Goście stracili piłkę na własnej połowie. Piast stara się grać wysokim pressingiem.

9
4
5
4
8
23'

Gra wznowiona.

6
4
3
3
3
22'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Piasta.

5
4
4
4
3
19'

Ładna akcja Piasta Gliwice. W polu karnym dobre podanie dostał Kamil Wilczek. Oddał mocny strzał, ale Daniel Bielica nie dał się zaskoczyć. Po chwili piłkę jeszcze chciał odgrywać Jorge Felix, ale z tej akcji gliwiczan już nic nie wyszło.

5
4
4
5
3
17'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Górnika. Piłkę wypiąstkował Daniel Bielica.

6
3
2
5
4
14'

Gliwiczanie atakują i szukają okazji na drugiego gola.

8
2
3
5
7
12'

Gospodarze prowadzą 1:0! Z pola karnego strzelał Alexandros Katranis, ale to uderzenie zostało zablokowane. Piłkę przejął Grzegorz Tomasiewicz i z kilku metrów skierował ją do siatki!

23
13
3
11
19
10'

Erik Janza zagrywał w pole karne Piasta. Trafił jednak w swojego kolegę z drużyny i piłkę przejęli gospodarze. Po chwili z dystansu niecelnie strzelał Grzegorz Tomasiewicz.

1
1
2
2
1
8'

Dogranie w pole karne Górnika do Wilczka. Szybszy był jednak bramkarz gości, który przejął piłkę.

4
4
3
6
4
4'

Ładny strzał na bramkę Górnika oddał Michał Chrapek. Z problemami obronił bramkarz gości, a po chwili piłkę wybił jeden z obrońców drużyny z Zabrza.

7
4
2
5
4'

Górnik spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie boiska.

5
3
2
1
1
2'

Zza pola karnego strzelał Kamil Wilczek. Uderzenie było jednak niecelne.

4
3
3
4
czas Start meczu
20:27

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

3
20:22

Przed rozpoczęciem meczu doszło do zmiany w wyjściowym składzie Piasta Gliwice. W miejsce Damiana Kądziora pojawi się Michael Ameyaw.

1
1
19:48

- Gramy w piłkę w styczniu i lutym, a nie gramy w czerwcu, prawie nie gramy w lipcu. Potem się dziwimy, że boiska są niefajne - mówi trener Aleksandar Vuković. W piątek o godz. 20.30 Piast Gliwice zagra z Górnikiem Zabrze... na piasku.