2
9
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexander Gorgon. Asystował mu Kamil Grosicki. Kapitalna akcja Pogoni i 3:2 dla gospodarzy! Zawodnicy ze Szczecina wymienili kilka świetnych podań, Kamil Grosicki wyłożył piłkę Gorgoniowi, a ten skierował ją do pustej bramki.

51
30
4
4
8
86'

Znakomita okazja dla Cracovii! Z kilku metrów Benjamin Kallman, ale uderzył niecelnie! To powinien być gol!

7
7
1
2
4
84'

Pogoń przy piłce. Gospodarze szukają okazji na gola, ale Cracovia dobrze przerywa akcje rywala.

4
4
2
5
6
81'
ZMIANA
81'
ZMIANA
6
4
1
2
3
78'
ZMIANA
77'

Mocno przed bramkę Pogoni dograł Otar Kakabadze. Dobrze jednak interweniował bramkarz gospodarzy.

6
2
3
2
74'

Najpierw w polu karnym Pogoni zablokowany został Mateusz Bochnak. Po chwili ten sam piłkarz uderzył centymetry obok słupka bramki gospodarzy.

3
3
3
3
7
73'

Po kolejnym rzucie rożnym tym razem minimalnie niecelnie strzelał Kamil Grosicki.

4
4
4
6
5
71'

Damian Dąbrowski zagrywał z rzutu rożnego. W polu karnym Cracovii zamieszanie, ostatecznie strzelał Alexander Gorgon, ale został zablokowany.

5
5
4
7
8
67'
ZMIANA
67'

Ładne dośrodkowanie Leonardo Koutrisa do Kowalczyka w polu karnym. Ten oddał niecelny strzał.

4
6
2
5
7
66'

Gra wznowiona.

7
2
65'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje bramkarz Cracovii.

3
2
5
2
4
62'

Z pola karnego strzelał Kamil Grosicki. Piłka odbiła się od zawodnika Cracovii i wyszła poza boisko.

3
4
8
8
7
60'

Z dystansu strzelał Alexander Gorgon. Znów dobrze interweniował Karol Niemczycki.

7
3
3
6
8
58'

Zbyt mocne dośrodkowanie Pawła Jaroszyńskiego. Piłka wyleciała poza boisko.

2
4
2
1
57'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zamieszanie przed bramką Cracovii. Ostatecznie strzelał Mateusz Łęgowski, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

4
2
1
6
7
54'
GOOOOOOL!!!

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Pogoni. Piłka została wybita, dopadł do niej Jani Atanasov i skierował futbolówkę do bramki! Mamy remis 2:2!

13
6
5
10
26
54'

Znakomicie spisał się Bartosz Klebaniuk, który obronił strzał głową Jugasa.

6
3
3
2
1
53'

Zamieszanie pod bramką Cracovii. W trudnej pozycji niecelnie z kilku metrów strzelił Alexander Gorgon.

1
3
2
8
4
50'

Zablokowany w polu karnym gości został Kamil Grosicki.

2
4
5
7
15
49'

Sebastian Kowalczyk minął rywala w polu karnym Cracovii i oddał strzał z kilkunastu metrów. Dobrze obronił Niemczycki.

8
3
1
4
4
48'

Bartosz Klebaniuk dobrze wybiegł z bramki i wybił piłkę poza własnym polem karnym.

7
3
2
3
czas Druga połowa
44'

Otar Kakabadze przedzierał się w polu karnym Pogoni. Ostatecznie jednak stracił piłkę, a chwilę później faulowany był zawodnik gospodarzy.

5
3
1
1
2
41'

Kamil Grosicki zbiegł ze skrzydła do środka i oddał strzał z około 16 metrów. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

3
3
3
5
6
40'

Teraz na boisku nieco spokojniej. Gospodarze wymieniają podania w środkowej strefie.

1
1
1
36'

Kamil Grosicki miał przed sobą tylko wychodzącego z bramki Niemczyckiego. Ten zdołał obronić! Znakomita okazja dla Pogoni.

3
2
1
7
6
34'

Bardzo dobra okazja dla Pogoni. Z kilku metrów strzelał Kowalczyk, Niemczycki obronił. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

2
2
2
7
4
34'

Zza pola karnego mocny, ale i niecelny strzał z woleja oddał Kamil Grosicki.

5
2
1
3
4
33'

Pogoń śmielej ruszyła do ataku i w ostatnich minutach częściej szuka dogrania przed bramkę Cracovii.

7
5
1
31'

Znów sporo gry w środkowej strefie boiska. Aktualnie przy piłce goście.

3
1
4
1
1
29'

Zanosiło się na groźną akcje Pogoni Szczecin. Ostatecznie był jednak spalony.

3
2
2
3
4
25'

Pogoń przy piłce na połowie Cracovii. Gospodarze szukają groźnego dośrodkowania.

12
6
1
1
2
23'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Cracovii, ale niecelnie główkował Alexander Gorgon.

8
4
3
4
3
19'

Pogoń stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

14
8
2
1
3
17'
GOOOOOOL!!!

I już 2:1 dla Pogoni! Piękne techniczne uderzenie z około 17 metrów oddał Wahan Biczachczjan! Ależ efektowne gole dziś w Szczecinie! Trzy gole i każdy bardzo ładny!

38
25
4
4
8
15'
GOOOOOOL!!!

I już 1:1! Dogranie z prawego skrzydła w pole karne. Ostatecznie piłka trafiła do zamykającego akcję Leonardo Koutrisa, który oddał świetny strzał pod poprzeczkę

44
30
3
5
7
13'

Uderzenie na bramkę Cracovii z pola karnego. Strzał niecelny, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

1
1
1
3
13'

W polu karnym Cracovii padł jeden z zawodników Pogoni. Sędzia nakazał grać dalej.

1
1
4
1
2
10'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Pogoń jak na razie bez dobrej okazji strzeleckiej.

2
1
3
4
6'

Cracovia szuka kolejnego gola i wymienia podania na połowie gospodarzy.

5
3
3
4
11
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Bochnak. Asystował mu Takuto Oshima. 1:0 dla Cracovii! Piękny strzał z dystansu w samo okienko bramki Pogoni oddał Mateusz Bochnak . Bramkarz był bez szans na obronę!

11
5
6
10
27
2'

Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

1
3
czas Start meczu
17:28

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

3
1
16:28

Nie ma spokojnego życia w Krakowie trener Jacek Zieliński. Zimą z zespołu odszedł podstawowy stoper Matej Rodin, a w ostatnim meczu z Widzewem Łódź poważnej kontuzji doznał David Jablonsky. - To mocno krzyżuje nam plany - mówi.