(0:0)
Zakończony
Piast Gliwice
komentarz

Koniec! Koniec tego marnego widowiska. Ostatecznie o jednego gola lepszy Piast Gliwice, który ma już osiem punktów przewagi nad strefą spadkową. Śląsk w coraz trudniejszej sytuacji!

8
7
90+2'
90+2'
1
90+2'

Desperackie próby ofensywnych akcji w wykonaniu Śląska. Nie przynoszą one żadnych rezultatów.

1
90+1'

Wrzucał Olsen, ale wybija piłkę Munoz.

2
1
90'

Sędzia dolicza minimum trzy minuty. Śląsk ma rzut wolny z bocznego sektora boiska.

90'
90'
88'

Śląsk w końcu ruszył do przodu. Samiec-Talar strzelił tuż obok słupka po bardzo dobrej centrze Konczkowskiego.

1
86'

Bardzo niecelny strzał Konczkowskiego. Aż złapał się za głowę. Sytuację miał niezłą.

2
1
3
85'
82'

Gol! Strzelił Jorge Felix. Asystował mu Gabriel Kirejczyk.

Piast trafia! Ależ błąd Gretarssona we własnym polu karnym. Stracił piłkę na rzecz Kirejczyka, ten zagrał w okolice szesnastego metra, skąd nie pomylił się Jorge Felix! Precyzyjny strzał przy dalszym słupku i goście prowadzą 1:0!

15
4
3
6
81'

Wrzutka Konczkowskiego, wyskoczył Jastrzembski, ale nie trafił czysto w piłkę. Trudno to nawet nazwać strzałem.

1
80'

Kirejczyk opanował piłkę w okolicach pola karnego Śląska i nagle stracił równowagę.

2
1
1
79'

Poprawa ostro faulował Chrapka.

3
79'
1
2
76'

Akcja Śląska. Janasik podawał w pole karne. Nawet niezła próba, natomiast wbiegający w "szesnastkę" Samiec-Talar nie trafił w piłkę. Był minimalnie spóźniony.

3
4
2
2
3
76'

Hateley raz jeszcze miał szansę do centry z rzutu wolnego, lecz piłka nie dotarła do żadnego z zawodników Piasta.

75'
74'

Zmiany w jednej i drugiej drużynie to moment, gdy przynajmniej coś się dzieje na boisku. Warto docenić.

1
2
72'

Piast w posiadaniu piłki, Śląsk broni się całym zespołem na czterdziestym metrze. Tylko Yeboah próbuje biegać z przodu.

1
69'

Czekamy choćby na namiastkę emocji. Na razie obraz gry się nie zmienia.

3
65'

Yeboah chciał strzelić gola przewrotką po zgraniu piłki głową przez Janasika, ale zamiast tego faulował Munoza.

1
1
64'

Rzuchowski w polu karnym, olbrzymie zamieszanie, już wydawało się, że Plach zostanie zmuszony do interwencji, jednak nie udało się oddać nawet strzału. Przypadkowo mieli sytuację gospodarze.

2
1
63'

Kolejny korner dla Piasta i raz jeszcze nie popełnia błędu na przedpolu Leszczyński. Scenariusz powtarza się notorycznie.

2
61'

Piast cały czas jest przy piłce. To aż nieprawdopodobne. Śląsk wybija na oślep, byle dalej.

2
4
1
1
60'

Rozegrany na krótko ten stały fragment, jednak zabrakło precyzji przy dośrodkowaniu. Piłka wybita.

1
59'

Piast ma rzut rożny po akcji Tomasiewicza.

58'

Leszczyński pod pressingiem podaje niecelnie i piłka wyleciała w aut.

2
2
1
57'

Śląsk ustawiony bardzo głęboko. Chciałoby się napisać, że wrocławianie czekają na kontry, ale raczej na to nie wygląda.

55'

Pierwszy (?) celny strzał w tym meczu. Długo wypracowywał sobie sytuację Tomasiewicz, znalazł moment na uderzenie z 30 metrów, jednak nie zaskoczył dobrze ustawionego Leszczyńskiego.

1
2
54'

Piast wymienia kolejne podania w środkowej strefie boiska, natomiast konkretów z tego nie ma.

2
52'

Teraz bardzo dobrze piąstkował piłkę na przedpolu Plach.

1
52'

Konczkowski centrował z prawej strony, był na dalszym słupku Bejger, ale nie pozwolił mu oddać strzału Ameyaw. Korner.

50'

Po dośrodkowaniu Chrapka pewnie złapał piłkę na piątym metrze Leszczyński. Bramkarz Śląska ma najwięcej udanych zagrań w tym meczu, co niezbyt dobrze świadczy o pozostałych zawodnikach na boisku.

1
2
49'

Od początku drugiej połowy lepsze wrażenie sprawiają gliwiczanie.

1
48'

Dobra okazja dla gości. Hateley precyzyjnie zagrał z rzutu wolnego, kompletnie niepilnowany dziesięć metrów od bramki był Munoz, ale na wślizgu uderzył obok słupka.