(1:1)
Zakończony
Korona Kielce
komentarz

Milowy krok Stali w kierunku utrzymania w PKO Ekstraklasie. Mielczanie przegrywali z Koroną Kielce 0:1, po trafieniu z własnej połowy Kyryło Petrowa. Dwie bramki Kamila Kruka dały zwycięstwo gospodarzom 2:1.

7
3
1
3
90+4'

Uderzał z ok. 16 metrów Godinho, Mrozek uratował Stal!

14
4
3
3
5
90+3'

Gospodarze już świętują. Do końca jednak jeszcze trochę pozostało. Korona w ataku.

10
3
1
2
2
90+1'
90+1'
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
88'

Uderzał Kostorz, Zapytowski wybił piłkę, która frunęła poza bramkę.

5
3
1
1
86'

Do dośrodkowania z kornera doszedł Petrow, strzał poszybował tam, gdzie stał bramkarz.

3
1
2
84'

Mocno z dystansu uderzył Wlazło. Kilka metrów ponad bramką.

3
3
3
2
2
82'

Korona nie jest w stanie zepchnąć mielczan pod ich pole karne. Dobrze bronią się gospodarze.

4
2
2
79'

Domański uprzedził obrońcę, zagrywał głową, ale skutecznie interweniował kolejny defensor.

4
2
2
1
76'

Korona po stracie drugiej bramki rzuciła się do ataku. Tylko kwadrans mają goście na wyrównanie.

5
2
4
1
1
75'
75'

Kolejna przerwa w grze, stadion w Mielcu ponownie zadymiony.

1
1
1
2
1
72'

Gol! Strzelił Kamil Kruk. Asystował mu Mateusz Matras. Po rzucie rożnym zgrywał Mak, głową odgrywał Matras, a Kruk, także głową, wpakował piłkę do bramki Korony! 2:1!

19
10
3
3
5
72'
71'

Hinokio do Sappinena, ale szybszy Zator, który wybił piłkę.

1
69'
68'

Do dośrodkowania doszedł Matras. Strzał z pięciu metrów poszybował ponad poprzeczką!

66'

Stal stara się atakować, ale wszystko co dobre kończy się już przed polem karnym.

1
63'

Do dogrania doszedł Zator, uderzenie głową z siedmiu metrów przeleciało tuż obok słupka!

5
1
2
1
2
60'
Stal Mielec
3
1
2
1
59'

Sappinen przedostał się z piłka w pole karne, ale został zablokowany. Aktywniejsza w ostatnich minutach jest Stal.

8
2
1
2
1
56'

Niewiele dzieje się na boisku. Wciąż drużyny rozważnie podejmują decyzje. Brakuje szaleństwa, jakie widzieliśmy w 1. połowie.

2
1
1
1
2
53'

Zaczęły się małe piłkarskie szachy. Nikt nie chce ryzykować. Czekamy na to, kto się pomyli.

1
1
2
1
1
50'

Mocno z ok. 25 metrów uderzył Łukowski. Bramkarz odbił piłkę, ale zdążył naprawić swój błąd.

5
2
1
1
1
48'

Spokojny początek 2. połowy. Stal Mielec przy piłce, ale pod bramkami niewiele się dzieje.