(0:0)
Zakończony
Pogoń Szczecin
90+4'

Znów Piast blisko gola. Dobra szybka akcja, przed szansą stanął Szczepan Mucha, lecz zabrakło mu wykończenia w polu karnym Pogoni.

8
6
5
7
13
90+2'

Świetna, zespołowa akcja Piasta. Doskonałe podanie w polu karnym otrzymał Grzegorz Tomasiewicz, lecz oddał niecelny strzał!

16
9
7
10
14
90'

Doliczone pięć minut.

11
4
6
3
7
88'

Ucierpiał bramkarz Piasta. Chwilowa przerwa w grze i pomoc medyczna dla Placha.

7
5
7
11
12
87'

Z ostrego kąta strzelał Alexander Gorgon. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

12
7
3
6
5
86'

Rzut rożny dla Pogoni i zamieszanie przed bramką Piasta. Ostatecznie jednak piłka w rękach bramkarza gospodarzy.

9
8
4
2
7
84'
4
2
4
1
2
84'
83'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Grzegorz Tomasiewicz.

2
2
2
4
5
82'

Pogoń przy piłce, ale Piast jest dobrze zorganizowany w defensywie. Gra daleko od bramki gospodarzy.

3
2
3
2
3
80'

Nic nic wskazuje na to, aby w tym meczu miała paść bramka.

6
4
4
6
7
75'

Gra wznowiona.

6
5
2
1
3
75'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Piasta.

3
2
4
5
3
75'
74'
4
3
3
3
4
73'
9
6
3
4
3
73'

Piłkarze Pogoni wymieniają podania, ale to wszystko daleko od bramki Piasta.

4
3
4
2
3
71'
71'
2
2
1
1
2
67'

W ostatnich minutach na boisku sporo walki. Czekamy na pierwszego gola w tym meczu.

7
2
4
6
4
66'
66'
66'
1
2
3
2
3
61'

W polu karnym Piasta padł Sebastian Kowalczyk. Sędzia nakazał grać dalej.

5
5
10
4
15
58'

Z ostrego kąta strzelał Kamil Grosicki. Bramkarz Piasta nie dał się zaskoczyć.

14
4
4
3
3
57'

W polu karnym Piasta główkował Linus Wahlqvist. Uderzenie jednak niecelne.

10
5
4
4
3
54'

Wahan Biczachczjan zagrywał piłkę, ale obrońcy Piasta zdołali ją wybić.

12
2
4
3
7
53'

Będzie rzut wolny dla Pogoni. Okazja na dośrodkowanie pole karne Piasta.

6
3
7
3
7
49'

Ładna wrzutka Grosickiego. Dobrze jednak interweniował Frantisek Plach.

15
4
4
4
4
49'

Pogoń przeniosła teraz grę na połowę Piasta.

13
7
6
4
4
47'

Ciekawy początek Piasta. Znów strzał na bramkę Pogoni, tym razem Gabriel Kirejczyk. Uderzenie jednak niecelne.

6
3
2
5
6
46'

Wzdłuż bramki Pogoni zagrywał Jorge Felix. Zabrakło już jednak strzału. To była dobra okazja dla gospodarzy.

5
3
2
4
5
czas Druga połowa
45'

Doliczona jedna minuta.

4
3
3
2
3
45'

Kamil Grosicki szuka okazji na dobre podanie lub strzał. Pogoni brakuje jednak dokładności i wykończenia akcji.

9
4
3
7
7
40'

Po rzucie rożnym z dystansu strzelał jeden z zawodników Pogoni. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

10
7
4
7
12
39'

Znów dobrze w defensywie spisał się Ariel Mosór. Tylko rzut rożny dla Pogoni.

6
4
4
4
7
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
2
1
1
1
1
33'

Spore zamieszanie przed bramką Pogoni. Ostatecznie piłkę złapał Dante Stipica, a sędzia i tak odgwizdał spalonego.

15
8
7
5
8
32'

Prostopadłe podanie Kowalczyka w pole karne Piasta. Dobrze w defensywie spisał się Ariel Mosór.

8
3
2
2
6
28'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Kamil Grosicki. Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć.

15
6
4
3
4
26'

Piłkarze ze Szczecina spokojnie wymieniają podania w okolicy środka boiska.

4
3
4
4
6
23'

W ostatnich minutach brakuje ciekawych akcji. Przed chwilą zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

6
6
7
5
4
18'

Po indywidualnej akcji Arkadiusz Pyrka dograł przed pole karne do Tomasiewicza. Ten oddał jednak niecelny strzał.

5
3
4
5
8
16'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

4
3
6
4
3
13'

Z rzutu wolnego zbyt mocno dośrodkował Damian Dąbrowski. Piłka wyleciała poza boisko.

3
5
5
6
7
13'

Będzie rzut wolny dla Pogoni. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

11
7
2
2
3
11'

Ładna akcja Kamila Grosickiego i dośrodkowanie przed bramkę Piasta. Po chwili strzelał jeden z zawodników Pogoni, ale to uderzenie zostało zablokowane.

13
6
4
2
3
7'

Piast atakuje i szuka okazji na gola. Sporo dzieje się przed bramką gości.

6
4
5
5
9
6'

Z rzutu wolnego zza pola karnego strzelał Michał Chrapek. Uderzenie było jednak niecelne.

2
5
3
3
4
4'

Po podaniu z głębi pola w dobrej sytuacji w polu karnym Pogoni znalazł się Michael Ameyaw. Oddał jednak niecelny strzał. To była dobra okazja dla gospodarzy na gola.

3
2
4
4
8
2'

Pogoń spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie boiska.