(0:1)
Zakończony
Miedź Legnica
komentarz

Koniec! Rozczarowanie w Krakowie. Cracovia remisuje z Miedzią Legnica 1:1. Goście jako pierwszy zespół w tym sezonie spadają z ligi!

3
2
90+3'

Szybko wykonała rzut wolny Cracovia i dużo miejsca z lewej strony miał Konoplanka. Podanie w pole karne do Kakabadze, ten dobrze przyjął piłkę, ale strzelił prosto w Abramowicza!

1
1
1
4
90+3'

Miedź atakuje coraz większą liczbą zawodników. Goście nie mają już czego bronić.

4
2
2
2
3
90+2'

Kontra Cracovii, był na prawym skrzydle Myszor, ale Kakabadze wybrał inaczej, chciał uruchomić z lewej strony Konoplankę i podał za mocno.

1
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

4
2
2
3
5
90'
ŻÓŁTA KARTKA
3
3
1
90'
2
2
2
2
87'

Nie mogą uwierzyć zawodnicy Miedzi. Stuprocentową sytuację miał Obieta, ale nie trafił do praktycznie pustej bramki z pięciu metrów! Fatalne pudło po dośrodkowaniu Wełkowskiego!

2
8
4
5
5
86'

Upodobali sobie strzały z dystansu krakowianie. Kakabadze obok bramki zza pola karnego.

2
2
85'

Kolejny raz pokazał się Atanasov, strzelił z powietrza z dwudziestu metrów, ale niezbyt dobrze trafił w piłkę. Dobra obrona Abramowicza.

1
4
6
84'

Atanasov strzelił niecelnie z trzydziestu metrów, a chwilę wcześniej źle opanowywał piłkę w polu karnym Makuch po mocnym dośrodkowaniu Konoplanki.

1
5
4
83'

Dobra akcja Kakabadze, wycofanie piłki na szesnasty metr do Makucha, ale ten nie trafił w bramkę.

4
5
83'
ZMIANA
81'

Płaskie dośrodkowanie Guelena w pole karne. Było trzech zawodników Miedzi na piątym metrze, jednak Chuca kompletnie się pogubił i nawet nie oddał strzału.

1
1
1
1
2
80'

Coraz mniej czasu do zakończenia meczu. Miedź musi strzelić gola, jeśli nie chce być zdegradowana już po 30. kolejce.

1
2
2
4
2
80'
ZMIANA
77'
ZMIANA
77'
ZMIANA
77'

Dominguez uderzył niecelnie zza pola karnego.

4
1
75'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzelał głową Ghita, ale Abramowicz odbija piłkę na poprzeczkę!

1
4
5
74'

Niewulis faulował Makucha. Ratował się przewinieniem taktycznym, bo już uciekał mu rywal. Rzut wolny dla Cracovii z bocznego sektora boiska.

1
2
74'
5
3
1
3
74'

Wełkowski ruszył do kontry, jednak zgubił piłkę na połowie Cracovii.

3
1
74'

Wyraźnie odżyła Cracovia. Diametralnie zmienił się obraz gry.

2
1
3
71'

Bardzo nieprzyjemne zderzenie głowami Drachala z Jaroszyńskim. Gra przerwana.

1
3
6
71'

Taki wynik oznacza, że Miedź po tej kolejce definitywnie żegna się z PKO Ekstraklasą.

4
2
1
5
4
69'
GOOOOOOL!!!

Wyrównanie! Konoplanka! Ruszył indywidualnie środkiem, w końcu zagrał na klepkę z Kallmanem, dostał podanie zwrotne i pokonał Abramowicza! Co prawda z pierwszym strzałem Ukraińca poradził sobie golkiper gości, jednak wobec mocnej dobitki z paru metrów był już bezradny.

12
8
2
4
67'
ZMIANA
66'

Okres przewagi Miedzi. Szokujące obrazki na boisku w Krakowie.

2
1
1
2
65'

Patryk Makuch za moment wejdzie na boisko.

1
2
1
2
64'

Miedź konsekwentnie wybija rywali z rytmu. To wręcz nieprawdopodobne, że Cracovia nie potrafi rozwinąć skrzydeł. Abramowicz w bramce gości jest kompletnie bezrobotny.

1
2
63'

Coraz więcej niedokładności w grze Cracovii. Mnożą się niecelne podania, a po dośrodkowaniach piłka lata wysoko nad głowami zawodników.

1
61'

Konoplanka podciął piłkę w pole karne, zamykał akcję Kakabadze, lecz nie zdołał strącić futbolówki do kolegi z drużyny. Pewna interwencja Abramowicza.

1
1
60'

Męczy się Cracovia w ataku pozycyjnym.

1
1
1
58'

Zwija się z bólu Niewulis. To efekt faulu Rakoczego, który - zdaniem arbitra - zasłużył na kartkę. Słusznie, bo obrońca Miedzi został nadepnięty.

1
3
58'
2
1
1
57'

Co za szansa dla Miedzi! Wełkowski zagrał idealnie na wolne pole do Henriqueza, ten był sam przed Niemczyckim, mógł to zakończyć na parę sposobów, lecz strzelił fatalnie, obok bramki!

1
3
3
54'

Konoplanka mocno uderzył zza pola karnego, ale w środek bramki. Pewna obrona Abramowicza.

53'

Pojawiają się pierwsze gwizdy kibiców Cracovii.

3
3
1
51'

Bardzo nieudany strzał Hoskonena z osiemnastu metrów. Nie miał łatwej pozycji, uderzał z powietrza.