4
6
4
87'

Sytuacja sprawdzona przez VAR. Okazuje się, że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii końcowej.

10
4
13
14
26
88'
4
4
3
2
3
86'

3:0! Rasak ma drugiego gola, choć sytuacja jest dość niecodzienna. Rasak oddał bardzo mocny strzał z dalszej odległości, ale wydawało się, że Lis spokojnie złapie piłkę. Popełnił jednak błąd, wypuścił piłkę z rąk i łapał ją po raz drugi na linii końcowej. Sędzia asystent zasygnalizował bramkę.

14
12
8
5
8
84'

Szansa dla Warty po dośrodkowaniu Matuszewskiego z rzutu wolnego. Strzelał głową Destan, ale bardzo dobrze broni Bielica!

24
13
6
2
3
82'

Gospodarze już nic nie muszą, goście zaś niewiele mogą. Przez to spotkanie po raz kolejny wytraciło tempo. Mało jest akcji podbramkowych.

17
9
6
6
3
80'

Górnik wymienia kolejne podania w środkowej strefie boiska. Warta nie za bardzo jest w stanie coś zrobić.

24
14
4
1
2
77'

13 865 widzów na trybunach.

23
14
6
4
1
76'

Matuszewski wrzucał z rzutu wolnego, jednak Pleśnierowicz nie trafił w bramkę z paru metrów.

10
8
4
1
4
76'
1
2
2
1
2
73'

Co za gol! Robert Dadok! Miał mnóstwo wolnej przestrzeni, nikt go nie atakował, więc po prostu huknął z trzydziestu metrów. Mimo iż piłka leciała blisko środka bramki, to jednak uderzenie zaskoczyło Lisa. 2:0 Górnik!

53
25
6
5
8
70'

W końcu podeszli wyżej przyjezdni, ale strzał Szmyta z dystansu blokuje Rasak.

10
3
3
1
2
70'

W coraz większych tarapatach defensywa Warty.

9
5
2
2
5
69'

Jedenaście strzałów Górnika przy tylko trzech próbach Warty.

10
8
2
1
1
68'

Kolejny raz blisko gola zabrzanie! Z trzech metrów strzelał van den Hurk, ale trafił w nogę ustawionego na linii Lisa. Ależ szczęśliwa interwencja bramkarza Warty!

8
3
3
7
10
67'

Szansa dla Górnika! Akcja dwójki rezerwowych, Dadok podał płasko w pole karne, van den Hurk strzelił bez przyjęcia przy bliższym słupku, ale doskonale broni Lis!

4
2
2
5
6
66'
66'
66'

Bardzo niecelny strzał Janzy z dystansu.

3
3
2
1
65'

Szykują się dwie zmiany w Górniku. Poza tym przypomnijmy - gospodarze w przypadku zwycięstwa z Wartą będą już pewni utrzymania w lidze.

6
1
2
2
62'

Sporo niedokładności z jednej i drugiej strony. Drużyny nie mogą wyprowadzić składnej akcji, za szybko tracą piłkę.

3
3
1
4
3
61'

Pół godziny do końca. Niewiele dzieje się na boisku.

6
6
3
4
2
59'
59'
58'
6
1
1
1
56'

Ruszył środkiem boiska Rasak, zagrał na prawe skrzydło do Yokoty, ale ten centrował trochę zbyt mocno w stronę Krawczyka. Napastnik Górnika zbyt późno wystartował do piłki i nie miał szans do oddania strzału.

1
2
4
2
55'

Warta ma problemy z wydostaniem się z własnej połowy. Górnik zdaje się mieć to spotkanie pod całkowitą kontrolą, choć wynik to tylko 1:0.

13
6
2
2
2
52'

Sekulić trafiony łokciem w tył głowy przez Szmyta. Rzut wolny dla Górnika, ale bez kartki. Dość pobłażliwy jest dziś sędzia.

3
2
2
2
5
51'

Rzut rożny dla Górnika. Dośrodkowanie Pacheco, ale goście oddalają zagrożenie. Dobra interwencja Kościelnego.

4
2
3
3
50'

Górnik przeważa od początku drugiej połowy.

20
6
2
2
49'

Rasak efektownie złożył się do strzału z woleja z ponad trzydziestu metrów. Trafił jednak z bliska w głowę interweniującego Miguela Luisa. Mogło zamroczyć zawodnika Warty. Gra przerwana.